Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Birželio » 8

3 požymiai, kad organizmui trūksta angliavandenių

Taip, gerai supratote – daugiau. Kūno rengybos profesionalai jau seniai kėlė prielaidą, kad jėgos treniruotės ir mažai angliavandenių turinti dieta yra tiesus kelias liekno kūno link. Tačiau kartais angliavandenių vengimas gali turėti neigiamų pasekmių, rašo womenshealthmag.com.

„Jeigu valgote daug riebalų turintį maistą ir suvartojate ne daugiau kaip 50 gramų angliavandenių per dieną, be to, saikingai vartojate baltymus – tai yra ketogeninė mityba – tai gali padidinti jūsų organizmo priklausomybę nuo riebalų energijai gauti, todėl galite daugiau jų sudeginti“, – aiškina vyriausias mokslo darbuotojas Carwynas Sharpas iš Nacionalinės stiprumo ir užsigrūdinimo asociacijos.

3 požymiai, kad vartojate per mažai angliavandenių

 3 požymiai, kad vartojate per mažai angliavandenių

Vis dėlto, pernelyg mažas angliavandenių kiekis gali duoti priešingą rezultatą. Jeigu vienas iš šių trijų požymių jus kankina ilgiau nei dvi savaites, kad pasiektumėte aukso vidurį, pamažu įtraukite į savo mitybą krakmolingo maisto (iki 150 gramų per dieną).

Nuovargis

Jeigu išeidami iš sporto salės jaučiatės tarsi sumušti – net jeigu lengvai sportavote – gali būti, kad jums reikia daugiau degalų. Todėl likus maždaug valandai iki treniruotės suvalgykite obuolį ar bananą (abu jie turi maždaug po 25 gramus angliavandenių).

Galvos skausmai

Kai jūsų organizmas energiją gauna degindamas riebalus, jis gamina ketonais vadinamas molekules. Jūs jas pašalinate su šlapimu, kartu su natriu, kas gali sukelti dehidrataciją ir galvos skausmus. Todėl dienos metu išgerkite kiek daugiau vandens arba prieš treniruotę išgerkite natriu praturtintus papildus.

Peršalimai

Angliavandeniai padeda gaminti antikūnius, kurie kovoja su ligomis. Tad jeigu gaunate per mažai angliavandenių – daugeliui tai yra mažiau nei 100 gramų per dieną – galite dažniau sirgti. Nerafinuoti angliavandeniai, tokie kaip batatai, gali padėti išsaugoti sveikatą ir energiją.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 21:36 Štai, kaip galima išvalyti organizmą, kad niekada nesirgtume ir nejaustume nuovargio
Tai labai lengva! Aštrus imbieras yra vienas iš sveikiausių ir skaniausių prieskonių planetoje. Jis turi didelę maistinę vertę ir yra naudojamas tiek gaminimui, tiek gydymui.

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau