Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (28.7K) Komentarų: (0) (03.12.2016 - 17:05)

Žurnalas "Paranormal.lt"

3 žolelių arbata valanti organizmą nuo parazitų!

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra parazitai, gyvenantys žmogaus organizmo viduje, kurie kenkia mūsų sveikatai (paranormal.lt).

Daugelis žmonių mano, kad parazitai egzistuoja tik egzotiškai, atogrąžų regionuose, bet, deja, iš tikrųjų tai ne tas atvejis. Kiekvienas žmogus gali turėti parazitų. Parazitų buvimas mūsų kūne gali sukelti daug sveikatos problemų, todėl svarbu juos pašalinti, kaip įmanoma greičiau.

Parazitai ant veido

Kas tie parazitai?

Parazitai - tai organizmai, kurie gali gyventi žmogaus organizme, vagiantis maistines medžiagas. Yra daug skirtingų tipų parazitų, kurie gali būti įvairiose kūno vietose. Dažniausiai pasitaikančių parazitų - kirminai, kurie gyvena žarnyne. Žarnyno parazitai gali sukelti skausmą, nemiga, nuovargi, pastovų alkį.

Pagrindinis pavojus yra tas, kad jie minta mūsų maistinėmis medžiagomis, o vėliau gamina toksinus, kuriuos palieka žmogaus kraujyje. Toksinai žmogaus kraujyje sukelia įvairias ligas, bei sveikatos problemas. Kitų formų parazitai gali būti kituose organuose ir raumenų audiniuose, bet jie pasitaiko retai. Parazitų labai sunku atsikratyti, nes jie deda kiaušinėlius žmogaus kūne.

Žolelių arbata kuri pašalina parazitus iš žmogaus žarnyno.

Žolelių arbatos sudedamos dalys:

  • 500 mg gvazdikėlių miltelių;
  • 200 mg pelyno;
  • juodo riešutmedžio ekstrakto;
  • 2 šaukštus medaus (neprivaloma).

Žolelių arbatos paruošimas:

Sumaišykite gvazdikėlius, pelyną, juodojo riešutmedžio ekstraktą ir 16 ml vandens kiekiu. Įdėkite medaus, jei skonis yra per kartus.

Kodėl ši arbata veikia?

Tyrimais įrodyta, kad ši arbata yra labai veiksminga, nes juose yra ingredientų, kurie kovoja su parazitais.

Pasidalinkite šiuo receptu su draugais, ar šeimos nariais, jie jums už tai padėkos. Spauskite patinka!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: žolelių arbata nuo parazitų, parazitai žarnyne, parazitai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar