Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 3

3 žolelių arbata valanti organizmą nuo parazitų!

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra parazitai, gyvenantys žmogaus organizmo viduje, kurie kenkia mūsų sveikatai (paranormal.lt).

Daugelis žmonių mano, kad parazitai egzistuoja tik egzotiškai, atogrąžų regionuose, bet, deja, iš tikrųjų tai ne tas atvejis. Kiekvienas žmogus gali turėti parazitų. Parazitų buvimas mūsų kūne gali sukelti daug sveikatos problemų, todėl svarbu juos pašalinti, kaip įmanoma greičiau.

Parazitai ant veido

Kas tie parazitai?

Parazitai - tai organizmai, kurie gali gyventi žmogaus organizme, vagiantis maistines medžiagas. Yra daug skirtingų tipų parazitų, kurie gali būti įvairiose kūno vietose. Dažniausiai pasitaikančių parazitų - kirminai, kurie gyvena žarnyne. Žarnyno parazitai gali sukelti skausmą, nemiga, nuovargi, pastovų alkį.

Pagrindinis pavojus yra tas, kad jie minta mūsų maistinėmis medžiagomis, o vėliau gamina toksinus, kuriuos palieka žmogaus kraujyje. Toksinai žmogaus kraujyje sukelia įvairias ligas, bei sveikatos problemas. Kitų formų parazitai gali būti kituose organuose ir raumenų audiniuose, bet jie pasitaiko retai. Parazitų labai sunku atsikratyti, nes jie deda kiaušinėlius žmogaus kūne.

Žolelių arbata kuri pašalina parazitus iš žmogaus žarnyno.

Žolelių arbatos sudedamos dalys:

  • 500 mg gvazdikėlių miltelių;
  • 200 mg pelyno;
  • juodo riešutmedžio ekstrakto;
  • 2 šaukštus medaus (neprivaloma).

Žolelių arbatos paruošimas:

Sumaišykite gvazdikėlius, pelyną, juodojo riešutmedžio ekstraktą ir 16 ml vandens kiekiu. Įdėkite medaus, jei skonis yra per kartus.

Kodėl ši arbata veikia?

Tyrimais įrodyta, kad ši arbata yra labai veiksminga, nes juose yra ingredientų, kurie kovoja su parazitais.

Pasidalinkite šiuo receptu su draugais, ar šeimos nariais, jie jums už tai padėkos. Spauskite patinka!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau