Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (44.4K) Komentarų: (0) (11.04.2017 - 18:54)

Ar geriate kavą ryte ant tuščio skrandžio? Tada jūs turite tai sužinoti!

Šis straipsnis, papasakos, kaip išlaikyti savo virškinimo traktą sveiką ir mėgautis puodeliu kavos!

Milijonai žmonių visame pasaulyje negali pabusti be puodelio kavos. Kiekvienas iš jų "myli" kavą ir net jos kvapą. Taip, kava yra naudinga, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad kavos gėrimas ryte ant tuščio skrandžio nėra geras dalykas.

Kai geriate kavą ryte ant tuščio skrandžio, tai padidinate druskos rūgšties kiekį, virškinimo trakte, kuris gali būti pavojingas pacientams, sergantiems gastritu, opalige ar kitomis virškinimo trakto ligomis.

Ši susidariusi rūgštis nepadeda virškinimui, o jeigu jūs valgysite sunkų maistą, tai sukels baltymų virškinimo problemas.

Ar geriate kavą ryte ant tuščio skrandžio? Tada jūs turite tai sužinot

O, kai baltymai nėra visiškai skilę, tai gali sukelti kitų problemų, pavyzdžiui, pilvo pūtimą, uždegimą, sudirginimą ir gautinės žarnos vėžio susidarymą.

Tai, pagrindinė priežastis, kodėl ekspertai sako, kad nereikėtų gerti kavą iš karto, kai pabundate. Šis įprotis gali sukelti ir kortizolio kiekio padidėjimą, kurį organizmui bus sunku sugrąžinti į įprastą būseną. Kortizolis kontroliuoja mūsų biologinį laikrodį ir mūsų gebėjimą neužmigti.

Kaip jūs matote yra daug priežasčių mesti šį blogą įprotį - gerti kavą ryte ant tuščio skrandžio ryte.
Siūloma pusryčiauti ankščiau, nei gerti kavą. Bet jei jūs negalite, nenorite valgyti ryte, įdėkite į kavą šiek tiek pieno ar sviesto. Tai padės sumažinti žalingą poveikį.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar