Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 27

Arnoldas Eretas. "Gydomoji begleivės dietos sistema"

Aš penkis kartus ėmiau atostogas, kad pasveikčiau, tačiau pagaliau buvau pripažintas „nepagydomu“. Vėliau, penkerių metų eigoje, aš „nukentėjau nuo daugelio gydytojų“ (pradedant nuo 24-ių), ir šių kančių dalį apėmė sąskaitų, sudarančių apytiksliai apie 6 000 $ sumą, apmokėjimas (pagal 2010 m. – nemažiau 100 000 $. vert. past.), tačiau rezultatas buvo toks pats – pripažintas „nepagydomu“. Būdamas fiziniu ir beveik protiniu bankrotu, aš galvojau apie savižudybę, tačiau atsitiktinai išgirdau apie natūropatiją ir tris kartus gydžiausi Kneipp sanatorijoje, įgaudamas tam tikrą palengvėjimą ir norą gyventi, tačiau taip ir nepasveikau. Vėliau buvo kitose penkiose ar šešiose natūropatijos sanatorijose – aš išbandžiau visus kitus, žinomus Europoje metodus, leisdamas dar tūkstančius dolerių ir Arnoldas Eretas. rezultatas – ne beviltiškas ligonis, tačiau ir ne sveikas. Tiesa, remdamasis savo patirtimi, aš kai ką supratau: pagrindiniai simptomai buvo – gleivės arba pūliai ir albuminas šlapime bei skausmas inkstuose. Gydytojai, manydami, kad švarus ir skaidrus šlapimas yra sveikatos požymis, bandė užfiksuoti šį reiškinį medikamentais ir pakeisti albuminą mėsa, kiaušiniais ir pienu, tačiau tai tik pablogino pražūtingus rezultatus…

Arnoldas Eretas

Siūlome skaitytojams nuostabią A. Ereto knygą, kuri gali padėti pamatyti kitokį gyvenimą, įgauti nuostabią sveikatą, sveiką gražų kūną ir sveiką mąstymą. Tereikia sekti tais patarimais, kuriuos pateikia prof. Arnoldas Ehretas ir papildomai norėtume priminti, kad tie patarimai paremti jo paties praktika. Viskas, kas čia aprašyta A. Eretas išbandė pats asmeniškai.

Šią knygą galite atsisiųsti čia:  A. Eretas. "Gydomoji begleivės dietos sistema"

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau