Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.0K) Komentarų: (0) (11.05.2017 - 19:16)

Atsikratykite gleivių plaučiuose, stiprinkite imuninę sistemą šia priemone!

Šis gėrimas gali stimuliuoti imuninę sistemą ir daryti stebuklus jūsų plaučiams!

Imuninė sistema apsaugo mus nuo įvairių mikroorganizmų, kurie patenka į mūsų kūną įvairiais būdais.

Plaučiai yra vienas iš svarbiausių organų, nes jie yra atsakingi už deguonies palaikymą ir anglies dioksido pašalinimą iš organizmo per nosį. Jei nosis bus užblokuota, dėl gleivių pertekliaus nosyje, tai gali paveikti plaučius.

Todėl, kad imuninė sistema būtų stipri, jums reikia pradėti vartoti šį stebuklingą gėrimą, kuris stimuliuoja ir stiprina imuninę sistemą ir valo abu plaučius.

Atsikratykite gleivių plaučiuose, stiprinkite imuninę sistemą šia prie

Pagrindinė imuninės sistemos funkcija saugoti organizmą nuo ligų arba nuo, bet kokių svetimkūnių, kurie gali sukelti žalą. Grėsmės gali būti virusai, bakterijos, parazitai ir mikrobai.

Imuninė sistema susideda iš limfmazgių, kurie gamina ir saugo ląsteles, kurios kovoja su virusais ir bakterijomis.

Kitas imuninės sistemos komponentas yra blužnis, kuri laiko baltąsias kraujo ląsteles, ir reguliuoja kraujo kiekį organizme. Kaulų čiulpai yra komponentas, kuris gamina baltuosius kraujo kūnelius ir saugo kamienines ląsteles, kurios gali virsti į, bet kokią žmogaus kūno ląstelę.

Visi šie komponentai kartu su kitomis kūno dalimis sudaro imuninę sistemą ir saugo mus nuo daugelio ligų, sunaikina virusus, nes pasekmė gali būti liga.

Stebuklingo gėrimo receptas, kuris padarys jūsų imuninę sistemą stipresnę!

Ingredientai:

  • avižos;
  • medus;
  • vanduo.

Paruošimas:

Nuplaukite avižas su vandeniu.  Sumaišykite nuplautas avižas, 1 stikline medaus ir viena stikline vandens. Mišinys kaitinamas keletą minučių, palikite jį nusistovėti per naktį. Tada, perkoškite jį! Galite laikyti šaldytuve, vieną savaitę, stikliniame inde.

Medaus turi būti viena stikline, o vandens 100 ml talpos.

Naudojimas:

Gerkite šį gėrimą kiekvieną rytą ant tuščio skrandžio po 30-40 ml. Gydymo trukmė turėtų būti 40 dienų.

Paskui, padarykite 15 dienų pertrauką, tada pakartokite ją dar 40 dienų.

Negalima praleisti dienos ir įsitikinkite, kad gydėtės 40 dienų. Imuninė sistema bus pakankamai stipri, kovojant su visais virusais ir bakterijomis. Daugiau, nebereikės kartoti šios procedūros.

Šis gėrimas gali visiškai pašalinti gleivių perteklių iš gerklės ir plaučių. Plaučiai bus laisvi nuo, bet kokių kliūčių, jie galės laisvai dirbti.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: imuninės sistemos stiprinimas, Imuniteto stiprinimas, gydymas, gleivių pašalinimas iš plaučių, imuninė sistema, gleivės plaučiuose, valymas, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar