Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 2

Bičių pienelis. Išskirtinio produkto galia

„Pastaruoju metu daug kalbama apie bičių pienelį. Jau yra bitininkų, galinčių pasiūlyti jo įsigyti. Norėčiau daugiau sužinoti apie šį produktą. Parašykite, kokioms ligoms gydyti jis tinka“, – prašo Benjaminas.

Atsako prof. habil. dr. A.Gendrolis.

Bičių pienelis – vienas iš galingiausių gyvūninės kilmės biostimuliatorių. Tai bičių darbininkių liaukų sekretas, kuriuo iki 3 dienų maitinami bičių darbininkių, tranų vikšreliai, bičių motinėlės vikšrelis ir suaugusi bičių motinėlė. Natūraliame bičių pienelyje yra 18–42 proc. baltymų, 1,4–4,3 proc. riebalų, apie 18 proc. angliavandenių, 20 proc. aminorūgščių. Jame yra 22 nepakeičiamosios aminorūgštys, bičių organizmo hormonai, nukleino ir organinės rūgštys, vitaminai B1, B2, B6, B12, PP, C, pantoteno, folio rūgštis, biotinas, taip pat 14–15 mikroelementų: geležis, siera, magnis, manganas, kalcis, auksas, chromas, silicis, nikelis, sidabras, cinkas, kobaltas ir kt.

Bičių pienelis.

Svarbiausios veikliosios bičių pienelio medžiagos yra lipidai ir organinės rūgštys. Didžiausią dalį (iki 90 proc.) sudaro unikali 10-hidroksi-2-deceno rūgštis, kuri gamtoje yra tik bičių pienelyje. Bičių pienelis aprūpina organizmą mineralinėmis medžiagomis, mikroelementais, vitaminais ir hormonais.

Bičių pienelis – ypač vertingas bičių produktas, nes juo matinamos bičių lervutės. Bičių pienelio baktericidinis ir bakteriostatinis poveikis labai ryškus. Praskiestas santykiui 1:10 jis veikia stipriau už karbolio rūgštį. Netgi praskiedus 1 000 kartų bičių pienelis vis dar stabdo daugelio bakterijų augimą.

Bičių pienelis pakelia tonusą (ypač pagyvenusiems ar ligos išvargintiems žmonėms), pagerina apetitą, aktyvina fermentų veiklą organizme ir reguliuoja medžiagų apykaitą, pagerina kraujagyslių būklę, sustiprina regėjimą ir atmintį, reguliuoja kraujospūdį ir mažina spazmus, stimuliuoja kraujodarą, mažina cukraus kiekį kraujyje, spartina sunkiųjų metalų ir šlakų (kenksmingų medžiagų apykaitos produktų) šalinimą iš organizmo.

Karališkąja žele (Royal yelly) vadinamas bičių pienelis reguliuoja ir skatina endokrininių (taip pat ir lytinių) liaukų veiklą, stiprina imunitetą, mažina cholesterolio kiekį, slopina uždegimą. Bičių pienelis padidina žmogaus ištvermę, atsparumą stresams, infekcijoms ir kitiems nepalankiems aplinkos veiksniams. Pienelis dalyvauja kraujodaros procesuose, jis – nepakeičiamas maisto papildas sergantiesiems anemija.

Žmonės, vartoję bičių pienelį, kur kas rečiau sirgo peršalimo ligomis ar gripu. Šį bičių produktą patartina vartoti tada, kai staiga pasikeičia oro temperatūra ar klimatas (tolimų kelionių metu, kopiant į kalnus ir pan.), nes jis sustiprina adaptacinį organizmo pajėgumą ir leidžia greičiau prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkos sąlygų.

Bičių pienelis padeda:
– atsinaujinti žmogaus audinių ląstelėms,
– slopina senėjimą,
– didina organizmo atsparumą ligoms,
– padeda išlaikyti sveiką odą ir žvilgančius plaukus,
– stiprina lytinę vyrų ir moterų potenciją. 

valstietis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau