Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 17

Daktaro Kneipo grūdinimosi metodai

Vaikštinėjimas basomis Ir suaugusiems, ir vaikams grūdinimą galima pradėti nuo paprasčiausių procedūrų, veikiančių pėdas. Pavyzdžiui, labai naudinga vaikštinėti basomis kojomis po šlapią žolę, akmenis, šviežią sniegą; arba apipilti šaltu vandeniu iš pradžių pėdas, o po to kelius ir rankas. 

 Daktaro Kneipo grūdinimosi metodai

Vaikštinėjimas po šlapią žolę
Norint užsigrūdinti, galima braidyti po šlapią žolę - rasotą arba specialiai sudrėkintą vandeniu. Šis grūdinimo metodas yra universalus jauniems, seniems ir net ligoniams.

Kasdieniai pasivaikščiojimai po žolę (nuo 15 iki 45 minučių) tonizuoja organizmą ir suaktyvina kraujotaką. Kneipas pataria po jų nešluostyti kojų, o apauti jas batais ir energingai pavaikštinėti, pamažu lėtinant žingsnį. Kojoms sušilti užtenka 15 minučių.

Vaikštinėjimas šlapiais akmenimis
Braidymą po šlapią žolę galima pakeisti vaikštinėjimu šlapiais akmenimis. Atliekant šią procedūrą svarbu nestovėti vietoje, o nuolat eiti didesniais ar mažesniais žingsniais. Šis grūdinimo metodas tinka ir silpniems žmonėms, pavyzdžiui, sergantiems mažakraujyste, ir visiškai sveikiems. Procedūros trukmė ligoniams - nuo 3 iki 15 minučių, o sveikiems - iki pusės valandos ir ilgiau. Jeigu akmenys sausi, prieš procedūrą reikia juos apipilti vandeniu. Ir vaikštinėjant negalima leisti jiems nudžiūti.

Vaikštinėjimas po purų sniegą
Dar efektyvesnis grūdinimo būdas - vaikštinėjimas po šviežią sniegą. Šias procedūras lengviausia daryti žiemos pradžioje ir pabaigoje, kai nestinga puraus sniego (senas sniegas gali pernelyg atšaldyti kojas). Tik negalima jų daryti pučiant šaltam vėjui.

Braidymas po vandenį
Braidymas po vandenį palankiai veikia visą organizmą: stiprina, pagerina inkstų, plaučių ir virškinamojo trakto veiklą, malšina galvos skausmus, padeda pasišalinti dujoms. Tokias procedūras galima daryti ir namų sąlygomis. Reikia į vonią įpilti šalto vandens tiek, kad siektų kulkšnis, ir įbridus mindžikuoti. Ilgainiui galima panardinti kojas iki blauzdų, o vėliau ir iki kelių. Pirmą kartą užtenka braidyti 1 minutę.

Vėliau procedūrą galima pamažu prailginti iki 5-6 minučių. Vanduo turi būti maksimaliai šaltas (galima į jį įmesti sniego). Po procedūros reikia pavaikštinėti po šiltą kambarį (žiemą) arba lauke (vasarą), kad sušiltų visas kūnas. Susilpnėjus sveikatai, galima pradėti braidyti po šiltesnį vandenį, o vėliau pamažu priprasti ir prie šalto.

Rankų ir kojų grūdinimas
Po kai kurių ligų susilpnėja galūnių kraujotaka, todėl jos pradeda šalti. Tuomet būtina kraujotaką pagerinti.

Tinkamiausias metodas - mirkyti galūnes šaltame vandenyje: iš pradžių kojas, o po to - rankas. Visas grūdinimas trunka ne ilgiau kaip 1 minutę, kad neatšaltų visas kūnas. Kojas panardinamos iki kelių ir aukščiau, rankos - iki pečių. Didelėje vonioje galima visas galūnes mirkyti kartu.

Kelių apipylimas
Dar vienas Kneipo rekomenduojamas grūdinimo metodas - kelių apipylimas šaltu vandeniu, pagerinantis kojų kraujotaką.

Teigiama, kad tokie apipylimai padeda išgydyti net pėdų grybelį. Rekomenduojama kelių apipylimus derinti su kitais grūdinimo metodais, o prieš procedūras pašildyti visą kūną, kad jis pernelyg neatšaltų. Į apipylimui naudojamą vandenį galima įdėti sniego arba ledo.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau