Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (1.2K) Komentarų: (0) (08.12.2016 - 10:10)

Dingstančių namų paslaptis

Paslaptingi įvykiai, apie kuriuos pasakojama šiame straipsnyje, nėra visiška retenybė. Jie yra paranormalių reiškinių tyrinėtoju susidomėjimo objektas. Tiesa, kol kas paaiškinti šio fenomeno niekaip nepavyksta.

Tai nutiko Anglijoje Viltšyro grafystėje. Panelė Edna Hedžis išvyko į svečius pas draugę. Mergina užsėdo ant dviračio ir ėmė minti pedalus. Kai Edna važiavo nedideliu keliuku Suindono miesto pakraštyje, prasidėjo stiprus lietus. Mergina permirko visus drabužius. Ir štai visai šalia kelio pasirodė vienišas namelis, uždengtas šiaudų stogu. Iš kamino kilo dūmai, Edna nusprendė paprašyti šeimininkų pabūti name, kol baigsis lietus.

Duris atidarė aukštas pagyvenęs vyriškis, kuris, netardamas nė žodžio, merginą įleido į vidų. Viduje buvo šilta, židinyje spragsėjo degančios malkos. Vienintelis dalykas, kuris glumino viešnią, – šeimininko tylėjimas.

Dingstančių namų paslaptis

Praėjo vos kelios minutės, kai staiga namo sienos ir lubos ėmė darytis neryškios, o po to ir visai išnyko. Panelė Hedžis pamatė, kad vėl važiuoja tuo pačiu keliuku. Kai pagaliau ji atvyko pas savo draugę, ten jau buvo susirinkę lietuje sušlapę svečiai, kurie irgi važiavo tuo pačiu keliuku. Išklausę Ednos pasakojimą, svečiai pasakė, kad toje vietoje nėra jokio namo – tik apleisti griuvėsiai. Merginai tai pasirodė keista – juk ji pati buvo užsukusi į namą. Edna namo grįžo tuo pačiu keliuku. Ji sustojo toje vietoje, kur buvo namas, tačiau šį kartą nesimatė jokio namo. Atidžiau pažvelgusi mergina pastebėjo tik seno namo pamatus, link kurių vedė laukinėmis žolėmis apaugęs takelis…

Kosminė tuštuma

Kartą Tanzanijoje gyvenantis Džuma Mbilis grįžo namo, atidarė duris ir tiesiog sustingo iš nuostabos. Už durų vietoje buto buvo matoma… kosminė tuštuma, kurioje ryškiai mirgėjo žvaigždės. Džuma išėjo į lauką – viskas normalu, sugrįžo į namą – vėl tas pats vaizdas. Šoko ištiktas vyras šiaip taip sugebėjo paskambinti į policiją.

Kai atvyko tvarkos sergėtojai, Mbilis atvėrė buto duris, ir šie taip pat sustingo nuo netikėto vaizdo! Niekas nedrįso žengti pro duris į butą, nes viduje nesimatė grindų, o vietoje jų matėsi juoda tuštuma. Policininkai tik nufotografavo viską ir išvyko į nuovadą, o Džumai teko ieškoti vietos nakvynei pas giminaičius.

Fotografijos buvo ištirtos Dar es Salamo universitete. Mokslininkų išvados buvo netikėtos. Fotografijose matomas dangus buvo toks, tarsi į jį būtų žiūrima iš Kasiopėjos žvaigždyno, kuris nuo Saulės sistemos nutolęs per 86 šviesmečius.

Bobutės Veros namas

Panašus anomalus įvykis užfiksuotas Rusijoje. Kažkada Sverdlovsko srityje Kliūčių kaime gyveno pamaldi moterėlė, kurią visi vadino bobute Vera. Kaip pasakojo jos anūkė Nina, kuri atvykdavo į kaimą vasaroti, moteris visą laisvą laiką melsdavosi. Prieš naktį, užkabindama durų kabliukus, ji juos keletą kartų peržegnodavo. Taip pat peržegnodavo langus, krosnį ir tik tada ramiai užmigdavo. Pasirodo, tokiu būdu ji apsaugojo namą, kad naktį į vidų nepatektų vagys.

Vieną vasaros vakarą Nina išėjo į klubą, kur vyko jaunimo šokiai. Ji bobutę perspėjo, kad namo grįš vėlai. Po šokių jaunimas patraukė prie upės, ten susikūrė laužą, dainavo, kalbėjo įvairiomis temomis. Taip nepastebimai ėmė švisti. Visa kompanija pasišovė palydėti Niną namo. Ir tada nutiko kažkas netikėto -bobutės Veros namo nebuvo! Nina jau norėjo belstis į kaimynų duris, norėdama sužinoti, kas atsitiko bobutei, tačiau tuo metu dingęs namas pradėjo ryškėti. Apstulbę jaunuoliai iš pradžių pamatė namo stogą, kuris tarsi išplaukė iš rūko ir pakibo ore. Po to palaipsniui pasirodė visas namas, viename lange buvo matoma šviesa. Nina pabeldė į šį langą. Bobutė Vera, kuri jau buvo atsikėlusi ir ruošėsi eiti melžti karvę, į anūkės klausimus atsakė, kad viskas tvarkoje.

Tik vėliau bobutės Veros giminaičiai padarė išvadą, kad ji, peržegnodama langus, duris ir kalbėdama maldas, stengėsi apsaugoti savo namą nuo vagių ir nelabosios jėgos, todėl namas ir pasislėpdavo tokiu keistu būdu, tapdamas nematomu. Nejaugi bobutė Vera galėjo paslėpti namą ne tik nuo nelabųjų, bet ir visų aplinkinių?


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar