Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 8

Dingstančių namų paslaptis

Paslaptingi įvykiai, apie kuriuos pasakojama šiame straipsnyje, nėra visiška retenybė. Jie yra paranormalių reiškinių tyrinėtoju susidomėjimo objektas. Tiesa, kol kas paaiškinti šio fenomeno niekaip nepavyksta.

Tai nutiko Anglijoje Viltšyro grafystėje. Panelė Edna Hedžis išvyko į svečius pas draugę. Mergina užsėdo ant dviračio ir ėmė minti pedalus. Kai Edna važiavo nedideliu keliuku Suindono miesto pakraštyje, prasidėjo stiprus lietus. Mergina permirko visus drabužius. Ir štai visai šalia kelio pasirodė vienišas namelis, uždengtas šiaudų stogu. Iš kamino kilo dūmai, Edna nusprendė paprašyti šeimininkų pabūti name, kol baigsis lietus.

Duris atidarė aukštas pagyvenęs vyriškis, kuris, netardamas nė žodžio, merginą įleido į vidų. Viduje buvo šilta, židinyje spragsėjo degančios malkos. Vienintelis dalykas, kuris glumino viešnią, – šeimininko tylėjimas.

Dingstančių namų paslaptis

Praėjo vos kelios minutės, kai staiga namo sienos ir lubos ėmė darytis neryškios, o po to ir visai išnyko. Panelė Hedžis pamatė, kad vėl važiuoja tuo pačiu keliuku. Kai pagaliau ji atvyko pas savo draugę, ten jau buvo susirinkę lietuje sušlapę svečiai, kurie irgi važiavo tuo pačiu keliuku. Išklausę Ednos pasakojimą, svečiai pasakė, kad toje vietoje nėra jokio namo – tik apleisti griuvėsiai. Merginai tai pasirodė keista – juk ji pati buvo užsukusi į namą. Edna namo grįžo tuo pačiu keliuku. Ji sustojo toje vietoje, kur buvo namas, tačiau šį kartą nesimatė jokio namo. Atidžiau pažvelgusi mergina pastebėjo tik seno namo pamatus, link kurių vedė laukinėmis žolėmis apaugęs takelis…

Kosminė tuštuma

Kartą Tanzanijoje gyvenantis Džuma Mbilis grįžo namo, atidarė duris ir tiesiog sustingo iš nuostabos. Už durų vietoje buto buvo matoma… kosminė tuštuma, kurioje ryškiai mirgėjo žvaigždės. Džuma išėjo į lauką – viskas normalu, sugrįžo į namą – vėl tas pats vaizdas. Šoko ištiktas vyras šiaip taip sugebėjo paskambinti į policiją.

Kai atvyko tvarkos sergėtojai, Mbilis atvėrė buto duris, ir šie taip pat sustingo nuo netikėto vaizdo! Niekas nedrįso žengti pro duris į butą, nes viduje nesimatė grindų, o vietoje jų matėsi juoda tuštuma. Policininkai tik nufotografavo viską ir išvyko į nuovadą, o Džumai teko ieškoti vietos nakvynei pas giminaičius.

Fotografijos buvo ištirtos Dar es Salamo universitete. Mokslininkų išvados buvo netikėtos. Fotografijose matomas dangus buvo toks, tarsi į jį būtų žiūrima iš Kasiopėjos žvaigždyno, kuris nuo Saulės sistemos nutolęs per 86 šviesmečius.

Bobutės Veros namas

Panašus anomalus įvykis užfiksuotas Rusijoje. Kažkada Sverdlovsko srityje Kliūčių kaime gyveno pamaldi moterėlė, kurią visi vadino bobute Vera. Kaip pasakojo jos anūkė Nina, kuri atvykdavo į kaimą vasaroti, moteris visą laisvą laiką melsdavosi. Prieš naktį, užkabindama durų kabliukus, ji juos keletą kartų peržegnodavo. Taip pat peržegnodavo langus, krosnį ir tik tada ramiai užmigdavo. Pasirodo, tokiu būdu ji apsaugojo namą, kad naktį į vidų nepatektų vagys.

Vieną vasaros vakarą Nina išėjo į klubą, kur vyko jaunimo šokiai. Ji bobutę perspėjo, kad namo grįš vėlai. Po šokių jaunimas patraukė prie upės, ten susikūrė laužą, dainavo, kalbėjo įvairiomis temomis. Taip nepastebimai ėmė švisti. Visa kompanija pasišovė palydėti Niną namo. Ir tada nutiko kažkas netikėto -bobutės Veros namo nebuvo! Nina jau norėjo belstis į kaimynų duris, norėdama sužinoti, kas atsitiko bobutei, tačiau tuo metu dingęs namas pradėjo ryškėti. Apstulbę jaunuoliai iš pradžių pamatė namo stogą, kuris tarsi išplaukė iš rūko ir pakibo ore. Po to palaipsniui pasirodė visas namas, viename lange buvo matoma šviesa. Nina pabeldė į šį langą. Bobutė Vera, kuri jau buvo atsikėlusi ir ruošėsi eiti melžti karvę, į anūkės klausimus atsakė, kad viskas tvarkoje.

Tik vėliau bobutės Veros giminaičiai padarė išvadą, kad ji, peržegnodama langus, duris ir kalbėdama maldas, stengėsi apsaugoti savo namą nuo vagių ir nelabosios jėgos, todėl namas ir pasislėpdavo tokiu keistu būdu, tapdamas nematomu. Nejaugi bobutė Vera galėjo paslėpti namą ne tik nuo nelabųjų, bet ir visų aplinkinių?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau