Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (925) Komentarų: (0) (08.12.2016 - 10:10)

Dingstančių namų paslaptis

Paslaptingi įvykiai, apie kuriuos pasakojama šiame straipsnyje, nėra visiška retenybė. Jie yra paranormalių reiškinių tyrinėtoju susidomėjimo objektas. Tiesa, kol kas paaiškinti šio fenomeno niekaip nepavyksta.

Tai nutiko Anglijoje Viltšyro grafystėje. Panelė Edna Hedžis išvyko į svečius pas draugę. Mergina užsėdo ant dviračio ir ėmė minti pedalus. Kai Edna važiavo nedideliu keliuku Suindono miesto pakraštyje, prasidėjo stiprus lietus. Mergina permirko visus drabužius. Ir štai visai šalia kelio pasirodė vienišas namelis, uždengtas šiaudų stogu. Iš kamino kilo dūmai, Edna nusprendė paprašyti šeimininkų pabūti name, kol baigsis lietus.

Duris atidarė aukštas pagyvenęs vyriškis, kuris, netardamas nė žodžio, merginą įleido į vidų. Viduje buvo šilta, židinyje spragsėjo degančios malkos. Vienintelis dalykas, kuris glumino viešnią, – šeimininko tylėjimas.

Dingstančių namų paslaptis

Praėjo vos kelios minutės, kai staiga namo sienos ir lubos ėmė darytis neryškios, o po to ir visai išnyko. Panelė Hedžis pamatė, kad vėl važiuoja tuo pačiu keliuku. Kai pagaliau ji atvyko pas savo draugę, ten jau buvo susirinkę lietuje sušlapę svečiai, kurie irgi važiavo tuo pačiu keliuku. Išklausę Ednos pasakojimą, svečiai pasakė, kad toje vietoje nėra jokio namo – tik apleisti griuvėsiai. Merginai tai pasirodė keista – juk ji pati buvo užsukusi į namą. Edna namo grįžo tuo pačiu keliuku. Ji sustojo toje vietoje, kur buvo namas, tačiau šį kartą nesimatė jokio namo. Atidžiau pažvelgusi mergina pastebėjo tik seno namo pamatus, link kurių vedė laukinėmis žolėmis apaugęs takelis…

Kosminė tuštuma

Kartą Tanzanijoje gyvenantis Džuma Mbilis grįžo namo, atidarė duris ir tiesiog sustingo iš nuostabos. Už durų vietoje buto buvo matoma… kosminė tuštuma, kurioje ryškiai mirgėjo žvaigždės. Džuma išėjo į lauką – viskas normalu, sugrįžo į namą – vėl tas pats vaizdas. Šoko ištiktas vyras šiaip taip sugebėjo paskambinti į policiją.

Kai atvyko tvarkos sergėtojai, Mbilis atvėrė buto duris, ir šie taip pat sustingo nuo netikėto vaizdo! Niekas nedrįso žengti pro duris į butą, nes viduje nesimatė grindų, o vietoje jų matėsi juoda tuštuma. Policininkai tik nufotografavo viską ir išvyko į nuovadą, o Džumai teko ieškoti vietos nakvynei pas giminaičius.

Fotografijos buvo ištirtos Dar es Salamo universitete. Mokslininkų išvados buvo netikėtos. Fotografijose matomas dangus buvo toks, tarsi į jį būtų žiūrima iš Kasiopėjos žvaigždyno, kuris nuo Saulės sistemos nutolęs per 86 šviesmečius.

Bobutės Veros namas

Panašus anomalus įvykis užfiksuotas Rusijoje. Kažkada Sverdlovsko srityje Kliūčių kaime gyveno pamaldi moterėlė, kurią visi vadino bobute Vera. Kaip pasakojo jos anūkė Nina, kuri atvykdavo į kaimą vasaroti, moteris visą laisvą laiką melsdavosi. Prieš naktį, užkabindama durų kabliukus, ji juos keletą kartų peržegnodavo. Taip pat peržegnodavo langus, krosnį ir tik tada ramiai užmigdavo. Pasirodo, tokiu būdu ji apsaugojo namą, kad naktį į vidų nepatektų vagys.

Vieną vasaros vakarą Nina išėjo į klubą, kur vyko jaunimo šokiai. Ji bobutę perspėjo, kad namo grįš vėlai. Po šokių jaunimas patraukė prie upės, ten susikūrė laužą, dainavo, kalbėjo įvairiomis temomis. Taip nepastebimai ėmė švisti. Visa kompanija pasišovė palydėti Niną namo. Ir tada nutiko kažkas netikėto -bobutės Veros namo nebuvo! Nina jau norėjo belstis į kaimynų duris, norėdama sužinoti, kas atsitiko bobutei, tačiau tuo metu dingęs namas pradėjo ryškėti. Apstulbę jaunuoliai iš pradžių pamatė namo stogą, kuris tarsi išplaukė iš rūko ir pakibo ore. Po to palaipsniui pasirodė visas namas, viename lange buvo matoma šviesa. Nina pabeldė į šį langą. Bobutė Vera, kuri jau buvo atsikėlusi ir ruošėsi eiti melžti karvę, į anūkės klausimus atsakė, kad viskas tvarkoje.

Tik vėliau bobutės Veros giminaičiai padarė išvadą, kad ji, peržegnodama langus, duris ir kalbėdama maldas, stengėsi apsaugoti savo namą nuo vagių ir nelabosios jėgos, todėl namas ir pasislėpdavo tokiu keistu būdu, tapdamas nematomu. Nejaugi bobutė Vera galėjo paslėpti namą ne tik nuo nelabųjų, bet ir visų aplinkinių?

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: dinge namai, namai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Atsisveikinkite su podagra visiems laikams!...

Žmonių kenčiančių nuo podagros didėja su kiekviena diena. Tai labai skausminga ir sekinanti būklė, kuri sukelia sąnarių uždeg...

Medicinos naujienos
Rusijos mokslininkas susileido bakterijų, kad taptų nem...

Rusijos mokslininkas Anatolijus Bruškovas įsitikinęs, kad amžinąjį Sibiro įšalą ištvėrusios 3,5 mln. metų senumo bakterijos saug...
Medicinos naujienos
Tyrimas: mobilieji telefonai kelia pavojų sveikatai...

Pastaruoju metu atliekama daug mokslinių tyrimų norint nustatyti, ar elektromagnetinės bangos, skleidžiamos mobiliųjų telefonų i...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atsikratyti gerklės skausmo, be antibiotikų!...

Šis metodas efektyviai ramina skausmą ir mažina uždegimus. Ši priemonė yra naudinga ūminio faringito gydymui suaugusiems pacient...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0