Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Vasario » 12

Dingusi Azurina Montabelo pilyje

Kairiajame Rivjeros slėnio, esančio Šveicarijoje, Tičino kontone, pusėje stovi trys vaizdingos kalvos. Ant dviejų rytinių kalvų stovi senovės Montebelo ir Korbarijaus pilys, o ant vakarinės kalvos - Kastel Grande pilis. Mus domina būtent Montabelo pilis, kuri tolimais 1375-ais metais priklausė tuo metu žinomai Malatestos šeimai. Pilies šeimininkas buvo geraširdis žmogus Ugolinučijus Malatesta, jis turėjo penkerių metų dukrą Gvendaliną.

Tėvas dažnai išvykdavo į karinius žygius, todėl dukrą išsiuntė į Montebelo pilį ir sargybiniams liepė dieną ir naktį nenuleisti nuo mergaitės akių. Tai yra plačiai skelbiama versija, tačiau Ugolinučijus turėjo dar vieną ir kur kas svaresnę priežastį slėpti mergaitę pilyje. Gvendalina gimė albinose - jos veido oda buvo marmuro baltumo, visiškai balti plaukai, antakiai, blakstienos, perregimos akys.

Dingusi Azurina Montabelo pilyje

Viduramžiais albinosai buvo laikomi velnio giminaičiais, juos galėjo už išvaizdą netgi sudeginti ant laužo. Bijodami, kad dukra gali patekti į inkvizicijos rankas, tėvai jai niekur neleido išeiti už pilies sienų. Jie bandė Gvendalinos plaukus dažyti žolelių nuoviru, tačiau šie įgavo tik melsvą atspalvį, dėl kurio žmonės mergaitę ėmė vadinti Azurina, t.y. šviesiai mėlyna.

Legendoje, kuri pilies kronikose buvo užrašyta XVII amžiuje, pasakojama, kad 1375 m. birželio 21 d. per vasaros saulėgrįžą kilo labai stipri audra. Azurina žaidė pilyje, prižiūrima dviejų sargybinių. Ji rideno skudurinį kamuoliuką po visus pilies kambarius ir koridorius, kol šis nenuriedėjo į rūsį, kuriame buvo įrengtas maisto produktų sandėlis. Azurina ilgais ir siaurais laiptais leidosi žemyn paskui kamuoliuką. Sargybiniai paskui ją nėjo, nes žinojo, kad iš rūsio galima išeiti tik šiais laiptais, todėl buvo įsitikinę, kad mergaitė niekur nedings.

Tačiau nutiko kažkas siaubingo: netikėtai mažų vaikiškų kojyčių trepsėjimą laiptais pakeitė smūgio garsas, po to pasigirdo garsus riksmas. Du kariai iš pilies sargybos, išgirdę riksmą, nubėgo ieškoti mergaitės, tačiau visos paieškos buvo veltui. Kai jie nusileido į rūsį, jame neaptiko nei mergaitės, nei kamuoliuko. Azurina dingo visiems laikams.

Dingusi Azurina Montabelo pilyje

Nuo šio įvykio kas penkeri metai birželio 21 d. per vasaros saulėgrįžą Montebelo pilyje pasirodo Azurinos vaiduoklis: girdimas juokas, verksmas ir vaikiškas balsas. Jau ne vienerius metus įvairūs mokslininkai ir ekspertai bando suprasti šių garsų kilmę. Nuo 1990-ųjų metų taip pat fiksuojami turistų, apsilankančių pilyje, pasakojimai. Juostose, kurias įrašė RAI televizijos ir Bolonijos universiteto darbuotojai girdimas mergaitės balsas, kuri tyliai verkia audros fone.

1995-ais metais per vasaros saulėgrįžą buvo užfiksuotas šokinėjančio kamuoliuko garsas, varpelių skambesys ir Azurinos balsas, pakankamai aiškus, kad būtų galima suprasti žodį „mama". Tą pačią dieną, tik 2000-siais metais, Bolonijos universiteto mokslininkų aparatūra užfiksavo vaiko aimanas.

Gali būti, kad visai neseniai Azurinos paslaptis buvo atskleista. Dabartinių pilies savininkų šeima pasikvietė garsų mediumą, kuris turėjo užmegzti kontaktą su mergaite. Atrodo, jam tai pavyko padaryti.

Mediumas papasakojo, kad įvyko nelaimingas atsitikimas. J rūsį vedantys laiptai buvo tokie statūs, kad mergaitė neišsilaikė, nukrito žemyn ir užsimušė. Išsigandę sargybiniai nusprendė paskelbti išsigalvotą istoriją apie dingimą, kad išvengtų bausmės už netinkamą mergaitės priežiūrą. Pati mergaitė buvo slapta palaidota sode.

Azurinos vėlė mediumui taip pat papasakojo, kad ji visiškai laiminga, galėdama gyventi pilyje, ir norėtų ateityje prižiūrėti Montebelo pilį su savo draugais iš dabarties ir praeities.

O kas esate Italijoje, aplankykite šią pilį.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 19:35 Ar Kanapės efektyvesnės už aspiriną?
Medžiagos, esančios kanapių sudėtyje, pasirodė kur kas veiksmingiau veikiančios uždegiminius procesus, negu tokie paplitę preparatai, kaip aspirinas.

Skaityti daugiau