Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 31

Turistai pasigailėjo įsiveržę į bizonų teritoriją

Jeloustouno Nacionaliniame parke užfiksuotas incidentas žaibiškai apskriejo pasaulį ir šokiravo tikrai ne vieną.

Šis šiurpus nutikimas tapo aiškiu priminimu, kodėl mes turime gerbti laukinę gamtą.

Vaizdo įraše, kurį įamžino liudininkė Hayley Dayton, matomas didžiulis vyriškos lyties bizonas puolantis mažą mergaitę ir švystelėjantis ją į orą. Šis incidentas įvyko, kuomet daugiau nei 50 turistų grupė įsiveržė į jo gyvenamą zoną ir sutrikdė jo ramybę.

9 metų mergaitė iš Odessa miesto Floridoje sulaukė pagalbos iš parke dirbančio medicinos personalo, vėliau buvo nugabenta į „Old Faith Clinic“ kliniką ir po to išleista gydymui namuose.

Incidentas įvyko liepos 22 d. popietę, netoli „Observation Point Trail“ iškylavimo zonos Jeloustouno parke. Nepaisant parko darbuotojų prašymo laikytis bent 23 metrų atstumo nuo parke gyvenančių laukinių gyvūnų, maždaug 50 žmonių grupė prie jų priėjo gerokai arčiau.

Kaip pasakojo incidento liudininkai, žmonės prie gyvūno buvo priartėję vos  per 1,5-3 metrus ir čia praleido mažiausiai 20 minučių.

Streso ištiktas bizonas ėmė gintis ir puolė įsibrovėlius. Tai ir buvo užfiksuota vaizdo įraše.

Amerikos bizonas yra didžiausias Šiaurės Amerikoje gyvenantis sausumos gyvūnas. Vyriškos lyties bizonai, kaip ir užfiksuotas vaizdo įraše, gali sverti iki 1000 kilogramų ir siekti 1,8 metrų aukštį. Jie išsiskiria aštriais ragais ir gali bėgti 64 kilometrų per valandą greičiu.

Neaprėpiamos bizonų bandos kadaise klestėjo Didžiosiose Amerikos lygumose ir buvo gyvybiškai svarbios Amerikos indėnų išgyvenimui. Prieš atvykstant Kristupui Kolumbui, Šiaurės Amerikos žolynuose klajojo apie 30 milijonų bizonų, tačiau naujakuriai jų populiaciją sumažino iki išnykimui artimos ribos.

Dėka rūšies išsaugojimo pastangų, bizonų yra apie 30000, iš kurių 5000 aptinkama Jeloustouno Nacionaliniame parke.

Šiandien jie laikomi nacionaliniu Jungtinių Amerikos valstijų žinduoliu.

Gismeteo.lt 

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar