Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 20

Juodoji magija labai apgaulinga

Tarologė Lina Balsė įspėja, kad gerais norais ir kelias į pragarą grįstas. Pašnekovė pabrėžia, kad juodoji magija labai apgaulinga. Žmogui gali atrodyti, kad nori gero, o atsipeikėjęs pamato, jog rezultatai visiškai ne tokie, kokių tikėjosi…

Esate sakiusi, kad magija yra tarsi katinas, vaikštantis ant tvoros: į vieną pusę pasvirs – bus baltas, į kitą – taps juodas. Ar tai reiškia, kad baltoji ir juodoji magijos labai arti viena kitos?

Skiriamoji riba yra labai subtili. Galbūt netgi ne griežta linija tarp juodosios ir baltosios magijų, o siaura pilka zona, kur reikia elgtis itin atsargiai. Kartais sprendimą, ar maginis veiksmas priskiriamas juodajai ar baltajai magijai, lemia tik ją praktikuojančiojo etiniai, moraliniai, dvasiniai ir religiniai įsitikinimai. Jie, kaip žinia, gali skirtis. Prieš tai reikia savęs paklausti: „Ko siekiu? Ar tikrai ritualas bus atliekamas aukščiausiojo gėrio labui?“ Pavyzdžiui, buvęs sutuoktinis moterį psichologiškai terorizuoja. Ar galima atlikti surišimo kerus, kad jis nekenktų vargšelei? Moteriai ir jos artimiesiems greičiausiai atrodo, kad Juodoji magija labai apgaulinga ne tik galima, bet ir būtina. Tačiau tai atitinka jų norus ir suvokimą, kas yra gerai moteriai. Iš tiesų uždraudžiant toliau kenkti, pažeidžiama laisva vyriškio valia – tai, kas daro mus žmonėmis, kas yra būtina sielos evoliucijai. Visus sutiktus žmones pritraukiame tuo, kas esame patys. Vadinasi, jie yra tokie, kokių mums reikia, kad ko nors išmoktume, tobulėtume. Taigi „ištrinti“ žmogų iš savo gyvenimo, neįsisavinus jo teikiamos pamokos, pažeidžiant laisvą valią, būtų juodoji magija.

Teko girdėti, kad juodosios magijos ritualai atliekami tam tikrose vietose, pavyzdžiui, kapinėse. Kokių pasekmių juodosios magijos veiksmai gali turėti pačiam magui?

Vietų, kur yra itin stipri Motinos Žemės energija, apstu. Energijos šaltinį magas pasirenka pagal kerų tikslą. Vargu ar aukštesnės jėgos padės vykdyti negerus ketinimus. Juodieji magai gali naudoti kapinių energiją. Savo amato profesionalas žino, kaip apsisaugoti nuo greito atlygio sau ir nukreipti smūgį kur nors kitur. Manau, kad tai tik laikina apsauga. Savo sielos ir aukščiausių jėgų nepavyks apgauti. Taigi užsidirbtą karmą teks išgryninti pačiam – jeigu ne šiame, tai kitame gyvenime.

Ar pavojingi savamoksliai magiški žaidimai, norint atkreipti kito asmens dėmesį, susigrąžinti mylimąjį arba tiesiog pakenkti nemėgstamam žmogui?

Pati neužsiimu juodąja magija, tačiau daugybė klientų laiškų ir pasakojimų liudija, kad magija nėra žaisliukas. Net jeigu atrodo, kad užsiimama baltąja magija, žinių trūkumas gali kelti didžiulį pavojų. Jeigu žmogus 10 metų studijuoja ir tik tuomet pasitelkia magiją savo norams įgyvendinti, galima sakyti, kad jis į šią sritį žiūri atsakingai. Man net baisu įsivaizduoti mėgėjiškus magiškus žaidimus. Pastaraisiais metais Lietuvos knygynuose pasirodė keletas knygų apie magiją. Pasiskaičius viskas atrodo labai paprasta: susirandi reikiamas priemones, atlieki tam tikrus veiksmus, ištari stebuklingus žodžius ir sulauki greito rezultato. Tačiau tokiose knygelėse arba interneto svetainėse išsamiau neaiškinama maginė etika, galimos klaidų arba netinkamų norų pasekmės, karmos mechanizmas. Visose šiose situaci jose – atkreipti kito dėmesį, nors natūra liai tam žmogui asmuo neįdomus, susigrąžinti mylimąjį, nors jis laisva valia nusprendė išeiti, pakenkti nemėgstamam žmogui – pažeidžiama kito asmens laisva valia. Tai yra juodoji magija.

Kuo gali baigtis meilė, sukurstyta juodosios magijos kerų?

Paaiškinsiu, kokį poveikį daro tokie meilės kerai. Pavyzdžiui, meilužė nori nuvilioti vedusį vyrą, nes negali be jo gyventi. Pasak vyro, nors jis yra vedęs ir turi vaikų, bet žmonos seniai nemyli. Tačiau sutuoktiniai vis dar gyvena kartu. Jeigu jie laisva valia nepasuko skirtingais keliais, vadinasi, vis dar nori būti kartu. Taigi meilės kerai sugriautų visų šeimos narių likimus. Tada dar pakenktų žmonai – ji būtų nepajėgi apginti šeimos ir išsaugoti vyro. Be to, atimtų laisvą vyro valią ir sukurtų jam naują likimo programą su kita moterimi. Žmonių likimai – ne juokas. Tai gyvenimo planas, kurį prieš įsikūnydama susidarė arba iš aukštesnių jėgų gavo siela. Jeigu ji nevykdys jo, nesieks išsikeltų tikslų, kokia prasmė tuomet gyventi? Taigi asmuo, įsikišęs ir sujaukęs natūralią tvarką, tikrai turės už tai atsakyti. Netgi panaikinus meilės kerus, nutrynus naują primestą likimo liniją, ankstesnių linijų nelieka… Dėl šios priežasties netgi pavykus išsivaduoti nuo meilės kerų prie ankstesnio gyvenimo grįžti sunku. Tik labai geras šios srities profesionalas gebės atkurti tai, kas buvo sugriauta.

Galbūt tikra meilė yra aukščiau už bet kokius kerus?

Esu įsitikinusi, kad niekada jokiais kerais neišeis sukurti tikros meilės. Pririšę prie savęs žmogų, atimame iš jo ir savęs galimybę vėliau sutikti likimo skirtąjį. Liūdniausia, kai pasitelkiant burtus ardoma šeima. Juk žmonės sujungė savo gyvenimus prieš Dievą. Pasitelkiant magiją nuvilioti patinkantį vyrą arba moterį yra labai egoistiška. Jokie pasiteisinimai neatleis nuo atsakomybės ir užsidirbtos karmos. Neseniai gavau laišką iš moters, kurios šeimą, pasitelkusi kerus, suardė kita dailiosios lyties atstovė. Vyras išėjo, palikęs žmoną ir mažą vaiką, elgiasi kaip nesavas, buvusiai sutuoktinei pašlijo sveikata… Pastaroji teiravosi, ar gali vyrą susigrąžinti pasitelkdama magiją. Labiausiai man įsiminė moters žodžiai: „Kodėl jai galima nuvilioti mano vyrą, o man susigrąžinti – ne?“ Žinoma, galima. Tačiau reikia suprasti, kad ne viską, ką įmanoma padaryti, iš tiesų verta daryti. Jeigu jau padarėme, būtina sąžiningai priimti pasekmes. Argi negalime viršyti leistino greičio, jeigu iš anksto sutinkame sumokėti baudą ir prisiimti atsakomybę? Galime, tačiau nereikia tikėtis išvengti pasekmių, elgtis tarsi būtų ištikusi nelaimė. Tai laisva valia priimto sprendimo pasekmė. Taigi nėra ko kaltinti…

Ar įmanoma kerais paveikti ligą?

Magija pasitelkiama visose gyvenimo srityse, tačiau visada reikia jausti tą slidžią ribą. Atrodytų, pagydyti žmogų yra tikrai geras darbas. Tačiau gal ta liga buvo žmogaus sielos ankstesnių skolų išpirkimo būdas? Galbūt per šią ligą jis gavo svarbią gyvenimo pamoką ir ji yra būtina, kad žmogus eitų savo gyvenimo keliu? Gal ta liga saugo jį nuo kitų nelaimių ir neleidžia pasireikšti blogoms charakterio savybėms, nuo kurių siela vaduojasi? Viskas gyvenime vyksta teisingai ir tvarkingai. Nevalia kištis į Dievo planus. Tačiau visada galima prašyti aukštesnių jėgų pagalbos, kad padėtų suprasti ligos priežastį ir gyvenimo pamoką. Greičiau įsisavinus ją, kartais liga išnyksta savaime. Arba supratus, už ką atiduodamos skolos, galima sąmoningai pasirinkti kitokį skolos atidavimo būdą.

Kokie požymiai rodo, kad prieš žmogų buvo panaudoti juodosios magijos burtai?

Požymiai būna skirtingi, priklausomai nuo to, kokie ir kaip buvo atlikti kerai, ko jais siekta. Jeigu konkurentai užsakė prakeiksmą jūsų verslui, galbūt priimsite nuostolingus sprendimus, neliks klientų, ims lankytis inspektoriai ir pan. Jeigu tai meilės kerai, gali netikėtai apsėsti mintys apie iki tol nedominusį žmogų, apimti didžiulis poreikis būti su juo. Jeigu poveikis nukreiptas į šeimą, greičiausiai kils nesutarimų, namie taps nejauku, viskas erzins. Bendri požymiai, leidžiantys įtarti ką nors negero, yra sutrikęs miegas, vidinis chaosas ir pasimetimas, staiga užpuolę sveikatos negalavimai (galvos skausmas, pykinimas, silpnumas), gyvenimo džiaugsmo praradimas, negatyvios mintys. Atvejai, kai žmonės skundžiasi esą prakeikti, nes neranda darbo, nesutinka artimo žmogaus, tikrai nėra prakeiksmas. Visa tai galėjo lemti ir kitos aplinkybės, taip pat asmeninės savybės arba gyvenimo būdas. Tiesiog žmogus taip gyvena ir toks yra. Todėl gyvenimas nepagerės, kol jis nepasikeis, netobulės, neprisiims atsakomybės už savo likimą.

Ar įmanoma nuimti juodosios magijos kerus?

Lengviau užkerėti negu nuimti kerus, kaip lengviau sudaužyti vazą negu ją suklijuoti… Geresnių rezultatų pavyks pasiekti, jeigu atkerėti mėgins juos atlikęs profesionalus magas. Mėgėjas vargu ar gebės tai padaryti.Sakoma, kad už dyką niekas nieko negauna…

Jeigu kas nors neskirta ir labai pakenktų sielai, kerai gali nesuveikti. Jei suveiks, teks užmokėti didžiulę kainą. Už dyką tikrai nieko negauname – tik tai, ko esame nusipelnę.

Tobulų žmonių nėra. Todėl tikrai ne visada žinome, kas yra geriausia. Norintieji užsiimti magija turėtų kerus nukreipti tik į save. Taigi atskleiskite savo geriausius bruožus, prašykite aukštesnių jėgų išmokyti labiau mylėti, suvesti su jums tinkamiausiu žmogumi, lengviau įsisavinti kitų asmenų teikiamas pamokas, kad jus siejantys saitai natūraliai nutrūktų. Viską įmanoma pasiekti neprievartaujant kitų, tiesiog tobulėjant patiems.

Žurnalas Būrėja

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau