Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2017 » Rugsėjo » 20

Magija: kaip sužinoti, ar esate užkerėti

Užkerėjimas (arba užkalbėjimas, užkeikimas) – vienas iš pavojingiausių ir stipriausių neigiamų okultinių veiksmų. Jo tikslas – pakenkti žmogui sukeliant jam dvasines bei fizines kančias iki visiško sveikatos sutrikdymo ar net mirties.

Magija: kaip sužinoti, ar esate užkerėti

„Užkerėti nieko dėtą žmogų – mirtina nuodėmė, kurią galima prilyginti žmogžudystei. Nors žvelgiant iš įstatymo pusės toks nusikaltimas nėra įrodomas ir baudžiamas, bet jo karminės pasekmės gali būti nenuspėjamos ir labai sunkios.

Mat kaltė dėl užkerėjimo krenta ne tik ant to, kuris tai padarė padedant magijai, bet ir jo palikuonims. Tai yra iki septintos kartos“, – tvirtino Natalija Petrovna Pysmenskaja, 30 metų besidarbuojanti vadinamosios baltosios magijos sferoje.

Žmogus labai prastai jaučiasi, o medikai neranda ligos

Anot N. Pysmenskajos, o tie, kurie galvoja, kad užkerėjimas ir kiti panašūs dalykai – nesąmonė, pasakos ir išsigalvojimai, labai klysta. Vienas iš įrodymų, kai žmogus tarsi nei iš šio, nei iš to ima prastai jaustis, o gydytojai neranda ligos.

Priešingai – tvirtina esą jis yra sveikas. Kitas pavyzdys: graži, daili mergina ilgai negali atrasti savo antrosios pusės. Jei kada nors ir pavyksta, po kiek laiko draugystės skausmingai išsiskiria. Tai yra jai niekaip nepavyksta sukurti šeimos. Todėl aplinkiniai ir ją pažįstantys vienblasiai tvirtina: „Kaip užkeikta“. Iš tikrųjų mergina ir yra užkeikta arba užkerėta.

Baltosios magės tvirtinimu, užkerėjimas – tai atitinkamomis priemonėmis ir ritualais atliktas kryptingas neigiamas magiškas poveikis žmogui, kurio tikslas sąmoningai pakenkti jo sveikatai, taip pat ir jo šeimai, santykiams su artimais žmonėmis bei finansiniams reikalams.

Viskas priklauso nuo to, į kurią sferą nukreipiami užkerėjimo veiksmai. Taip pat kokios išsirenkamos priemonės, siekiant norimo tikslo. Pats sunkiausias užkerėjimo būdas – mirties, kapo ar kapinių užkerėjimas. Jo tikslas – visiškas žmogaus pašalinimas, jo fizinė mirtis. Anot pašnekovės, todėl prieš nusprendžiant imtis tokių veiksmų, reikia labai gerai pagalvoti, nes gali būti per daug didelė kaina ne tik užkerėjimo užsakovui, bet ir jo vaikams bei anūkams.

Griaunami žmonių gyvenimai ir likimai

„Jei pateikčiau bent pusę atvejų, susijusių su užkerėjimu iš mano praktikos, gautųsi kelių tomų leidinys apie nesibaigiančias žmonių kančias. Tiesa, su laiminga pabaiga, nes aš jiems padėjau“, – sakė Natalija Petrovna. Jos tvirtinimu, užkerėjimais užsiima nesąžiningi žmonės, vadinantys save juodaisiais magais arba raganomis.

Jiems tai – praturtėjimo šaltinis. Jų nejaudina, kad užkerėjus žmones, pasmerkia kančioms ne vieną šeimą, jų vaikus. Taip griaunami žmonių gyvenimai ir likimai. Todėl pašalinti neigiamus dalykus, šiuo atveju užkerėjimą, jiems tai – gyvenimo ir mirties klausimas.

„Neslėpsiu, į mane taip pat kreipiasi žmonės, kurie prašo ne tik padėti atsikratyti užkerėjimų, bet ir užkerėti kurį nors žmogų, neva trukdantį pasiekti norimą tikslą iš pavydo, neapykantos ar pykčio. Bet aš niekada nesutinku ir nesutiksiu atlikti užkalbėjimo ritualo.

Todėl, kad jokiais pinigais negalima bus išsipirkti karminės nuodėmės, gulsiančios tiek ant užsakovo, tiek ant vykdytojo pečių. Aš myliu gyvenimą, myliu žmones ir kiekvienas žmogus tuti teisę būti laimingas, sėkmingas, mylimas, bet tikrai ne kito žmogaus sąskaita. Todėl aš padedu atsikratyti užkalbėjimo tik nukentėjusius dėl to žmones“, – atviravo pašnekovė.

Užsakovų pretenzijų ir motyvacijų gali būti labai daug

Tačiau jos įsitikinimu, jokiu būdu negalima pačiam bandyti savarankiškai pašalinti užkerėjimą, nors kaip tą padaryti informacijos internete nors vežimu vežk.

Tai labai pavojinga, nes neturint atitinkamų sugebėjimų ir reikiamų galimybių bei patirties galima klaidingai nusistatyti sau ir net sulaukti priešingą rezultatą. Tai yra pats save užkalbėti! Geriau patikėti specialistui tokį sudėtingą uždavinio sprendimą kaip nustatyti ar nuimti užkerėjimą“, – sakė Natalija Petrovna.

Magijos specialistės patarimu, niekada nereikia ieškoti atsakymo į klausimą, kodėl būtent jus išsirinko okultinės agresijos objektu, kodėl būtent jus užkerėjo, užkalbėjo ar užkeikė. Todėl, kad užkalbėjimas yra kitų žmonių pretenzijų ir nepasitenkinimo įgyvendinimo priemonė.

Tikėtina, dėl to, ką jūs turite arba jums priklauso teisėtai. Taip pat ir dėl to, ko jums Dievas nepagailėjo: grožio, sugebėjimų, talentų. O užsakovų pretenzijų ir motyvacijų gali būti labai daug, kurių esmė jų amoralumas, pyktis, godumas ir pavydas. „Šios savybės griaunančiai veikia ne tik agresijos auką, bet ir galų gale patį agresorių. Magijos įstatymai negailestingi, bet teisingi: blogis, apėjęs ratu, visada grįžta ten, iš kur jis prasidėjo. Tai yra neginčijamas Merfio arba Bumerango dėsnis!“, – įsitikinusi pašnekovė.

Užkerėjimo požymiai gali pasireikšti ir tiesiogiai

Anot jos, užkerėjimas – neigiamas magiškas veiksmas. Todėl visiškai nesvarbu, ar žmogų užkerėjo vienatvei, ligai ar net mirčiai, nes pažeidė visus svarbius jo energinius centrus. Pavyzdžiui, „trečiąją akį“ kaktos viduryje, širdį, endokrininę sistemą: skydliaukę, kasą, taip pat lyties organus. Rezultatas akivaizdus: išbalansuota endokrininė sistema, susilpnėja imunitetas. Tada prasideda ligos: dažni peršalimai, gripas, neretai beibaigiantis komplikacijomis. Taip pat įvairios infekcijos, odos ligos.

„Beje, užkerėjus žmogaus sveikatą, ligos požymiai labai panašūs į įprastus endokrininių ligų simptomus bei psichikos sutrikimus. Be to, užkerėto žmogaus atlikti sveikatos tyrimai dažnai nepatvirtina ligos diagnozės. Tokiais atvejais ir pats susirgimas gali pasireikšti neįprastai. O tai apsunkina nustatyti diagnozę. Ir paprastai neįmanoma išgydyti žmogaus iki tol, kol okultinė agresija, o būtent užkerėjimas nėra pašalinamas“, – aiškino magijos vingrybes Natalija Petrovna.

Pašnekovės tvirtinimu, užkerėjimo požymiai gali pasireikšti ir tiesiogiai. Tai tarsi nei iš šio, nei iš to staiga pablogėja žmogaus sveikata ir jis per mėnesį ar kelis miršta dėl nepagydomos ligos. Žmogų taip pat galima užkerėti ir tragiškam autoįvykiui ar lėktuvo katastrofai, kuriai įvykus nukenčia daug ir kitų nieko dėtų, nekaltų žmonių. Užkerėjimo ar užkalbėjimo požymiai gali pasireikšti ir netiesiogiai.

Tai darant poveikį asmeniniams, šeiminiams, draugiškiems, dalykiniams santykiams. Taip pat galima užkerėti ir namą, butą, kuriame gyvena visi šeimos nariai. Galų gale užkerėti galima ir žmogaus pinigus, apskritai jo materialinę gerovę. Taip pat jo karjerą, darbą, verslą, firmą.

Jaučiate, kad kažkas stovi jums už nugaros, nors esate vienas namuose…

Taigi, ar esate netipiškos agresyvios įtakos auka, jums gali padėti sužinoti šie žemiau pateikti požymiai. „Jei dauguma iš šių teiginių jūs atsakysite teigiamai, vadinasi, esate užkerėti agresyviais magiškais būdais“, – įsitikinusi N. Pysmenskaja.

– Pirmasis ir svarbiausias požymis, kuriuo reikia pasikliauti – tai savo intuicija.
– Pajutote, kad gerokai pablogėjo sveikata, o gydytojai neranda ligos ir nustato skirtingus negalavimus.
– Jūsų sveikatos tyrimai neatitinka realios savijautos.
– Nepadeda išrašyti vaistai ir gydymas.
– Prastai gyja žaizdos.
– Pablogėja regėjimas, ima ašaroti akys.
– Pradėjo kraujuoti dantenos ir klibėti kai kurie dantys.
– Pastaruoju metu gana dažnos mirtys jūsų giminėje.
– Pastebėjote akivaizdų svorio svyravimą.
– Moterims sutriko menstruacijų ciklas.
– Vyro ir žmonos geri sveikatos tyrimai, bet ji niekaip negali pastoti.
– Ima sparčiai slinkti plaukai arba priešingai – padidėja plaukuotumas ant viso kūno.
– Kartais tarsi nei iš šio, nei iš to pradeda stigti oro, atsigulus į lovą ar naktimis tarsi kažkas nematomas imtų smaugti.
– Pastebėjote, kad ėmėte staiga „senti“ ar atsirado iš karto daug žilų plaukų.
– Jaučiate nuolatinį nuovargį, nebeturite jėgų, energijos, sumažėjo darbingumas. Vis dažniau galvojate, kad esate niekam nereikalingas ir net – pasitraukti iš gyvenimo.
– Pradėjo kankinti naktiniai košmarai.
– Persekioja nemalonūs kvapai, užtat malonios haliucinacijos ar galvos svaigimas.
– Persekioja nuolatinis nerimas ir greitai artėjančios nelaimės „laukimas“.
– Ėmėte jausti dešinėje pusėje „naujo 13 šonkaulio kremzlę“.
– Pojūtis, tarsi jus staiga atplėštų nuo žemės ar grindų.
– Tampa nemalonu žiūrėti į save veidrodyje ir pakelti savo paties žvilgsnį.
– Nemotyvuotai, be jokios priežasties tapote priklausomi nuo alkoholio, rūkymo, nors anksčiau jums tai buvo visiškai nebūdinga.
– Jums atrodo, kad pablogėjo regėjimas, klausa, nors pasitikrinus pas gydytoją tai nepasitvirtino.
– Jaučiate, kad kažkas stovi jums už nugaros, nors esate vienas namuose.
– Atrodo, kad kažkas jus šaukia arba skambina į duris. Atidarote jas, o už jų nieko nėra.
– Geriau jaučiatės vienumoje ir tamsoje, nei šviesoje ir žmonių susibūrimuose.
– Pažiūrėjus į veidrodį, jūsų atspindys jums primena mirusio žmogaus veidą.
– Sunku atlaikyti kito žmogaus žvilgsnį, kai jis žiūri jums tiesiai į akis.

Magija: kaip sužinoti, ar esate užkerėti

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau