Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (14.1K) Komentarų: (0) (16.12.2016 - 16:40)

Sveikatos radijas

Kaip gydyti puslelinę ant veido liaudiškomis priemonėmis

Pienas

Sudrėkinkite vatos tamponą 1,5% piene ir uždėkite ant pažeistos vietos. Neplaukite kol pienas nenudžiūs. Pakartokite šią procedūrą kas 2-3 valandas.

Vandenilio peroksidas

Jei pūslelės jau iššoko, geriausia jas prideginti vandenilio peroksidu. Drėkinti kas 2-3 valandas.

Česnakas

Česnakai taip pat puikiai padeda. Išspauskite vieną skiltelę česnako presu ir pridėkite prie pūslelių. Šis metodas yra itin veiksmingas!

Kaip gydyti puslelinę ant veido liaudiškomis priemonėmis

Mėtų eterinis aliejus

Skirtingai nei česnako aliejus, mėta ne tik gerai gydo herpeso bėrimus, bet ir kvepia puikiai. Taigi, mes galime ją saugiai naudoti viešose vietose. Tai geriausias vaistas nuo pūslelinės ant lūpų.

Alavijas

Taip pat nuo pūslelinės padeda alijošiaus sultys. Jomis tepkite paveiktą zoną kas 2 valandas.

Ledas

Ar manote, kad tai pernelyg lengva, kad būtų tiesa? Bet iš tikrųjų ledas puikiai padeda atsiradus pirmiesiems herpeso simptomams. Kaip tik pajutote, kad jūsų lūpos patinusios, pridėkite ledo gabaliuką. Jis pašalins patinimą ir sulėtins ligos progresavimą, padėdamas organizmui kovoti su infekcija.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: puslelinės gydymas, sveikatos patarimai, liaudies medicina, herpesas, grožio patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar