Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 17

Kaip išvalyti kepenis liaudiškomis priemonėmis

Kepenų funkcijos labai glaudžiai susijusios su angliavandenių, riebalų, mineralinių medžiagų, vitaminų ir hormonų apykaita organizme.

Kepenų išvalymui, kaip ir kitokioms panašaus pobūdžio procedūroms, reikia pasiruošti iš anksto.

Labai svarbios karštos vonios ir pirtys.

Prieš kepenų valymą reikia atlikti po 3-4 tokias procedūras; paskutinė procedūra daroma likus vienai dienai iki kepenų valymo.

Tuo metu reikia valgyti daugiausia augalinį maistą, gerti daug skysčių.

Ypač naudingos obuolių sultys.

Procedūros dieną reikia kuo mažiau valgyti.

Kaip išvalyti kepenis liaudiškomis priemonėmis

Likus valandai iki jos, galima kepenų sritį pašildyti šildytuvu ar gumine pūsle.

Procedūrą rekomenduojama pradėti maždaug 19-20 val.

Trečdalis stiklinės alyvų aliejaus ir tiek pat citrinos sulčių pašildoma iki 30-35OC ir išgeriama po 1-2 gurkšnius vieno ir kito skysčio.

Jeigu nepradeda pykinti, po 15-20 min. vėl išgeriama aliejaus ir citrinos sulčių. Taip kartojama keletą kartų.

Jeigu aliejus sukelia nemalonius pojūčius (pykinimą ar net vėmimą), būtina palaukti, kol jie praeis.

Jeigu pykinimas nepraeina, reikia pasitenkinti jau išgertu skysčių kiekiu.

Šlakai pradeda skirtis jau po 2-3 valandų arba paryčiais.

Galima pamatyti visas netinkamos mitybos pasekmes.

Išsituštinus patariama pasidaryti valomąją klizmą; po to rekomenduojama išgerti pusę litro morkų sulčių, kurios dar kartą “išplauna” kepenis.

Vėliau galima valgyti salotas, košes ir kitą nesunkų maistą. Tačiau mėsos būtina vengti dar bent 2-3 dienas.

Apskritai verta atminti, kad obuolių, morkų, citrinų sultys ir alyvuogių aliejus yra labai naudingi kepenims.

Kepenys Bet jeigu tulžies pūslėje yra stambių akmenų, po tokios procedūros gali išsivystyti peritonitas arba net plyšti tulžies pūslė.

Įstrigus akmenims jos latakuose, taip pat tenka daryti operaciją. Be to, šildymo procedūros taip pat gali būti pavojingos - šildant kepenis skiriasi daugiau tulžies. Todėl kepenų nereikia per daug ilgai ir pernelyg intensyviai šildyti, nes gali pasigaminti per daug tulžies.

Sveikoms kepenims toks išvalymas labai naudingas. Net ir sergant cholecistitu (tulžies pūslės uždegimu), tulžies latakų diskinezija (tai virškinimo organų judesių sutrikimas) ar toksiniu hepatitu, truputis alyvuogių aliejaus ir citrinos sulčių neturėtų pakenkti.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau