Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.8K) Komentarų: (0) (03.05.2017 - 17:56)

Kodėl „dega" ausys: liaudies prietarai ir moksliniai faktai

Kai kurie žmonės tiki liaudies prietarais, o kai kuriems jie nieko nereiškia. Kiekvienam iš mūsų yra buvę situacijų, kai staiga „užsidega" dešinė ausis. Tai bando paaiškinti ir mokslininkai. Kiekvienas mūsų turime nuspręsti: tikėti šiais pastebėjimais ar ne.

Liaudies prietarai

Apie tai, kodėl „dega" dešinė ausis yra nemažai paaiškinimų, kurie neretai skiriasi vienas nuo kito. Pavyzdžiui, jei „užsidegė" dešinė ausis, tai požymis, jog kažkas karštai apkalba. Teigiama, jog labai jautrus žmogus savo pasąmonėje gali pajusti, kad yra apkalbamas, todėl jo dešinė ausis gali staiga „užsidegti".

Kodėl „dega" ausys: liaudies prietarai ir moksliniai faktai

• Teigiama, jog ausis pradeda niežėti ar jos parausta prieš lietų ar laukiant svarbių naujienų. Kiekvienas mūsų turime pasirinkti kuo tikėti ir kuo - ne. Tiesiog reikia prisiminti, ar nors viena pranašystė buvo išsipildžiusi.

• Jei „dega“ dešinė ausis, tai požymis, jog apie šį žmogų gerai kalba ar sako tiesą. Daugiausia tokiu prietaru tiki pagyvenę žmonės. Taip pat teigiama, jei žmogus teisingai supras, kas jį apkalba, ausis nustos „degti".

• Kairė ausis pradeda „degti", kai kažkas iš jo šaiposi ar negražiai apkalba.

• Sakoma, jog dešinė ausis pradeda „degti", kai kažkas svarsto žmogaus klaidas ir ant jo pyksta. Dažniausiai tokiais atvejais apkalba artimi žmonės; giminės, artimi draugai ar pažįstami.

• Pastaruoju metu atsirado ir dar vienas prietaras. Dešinė ausis pradeda „degti", jei kažkas nori prisiskambinti, bet tai jam nepavyksta.

Moksliniai faktai

Dešinės ausies „degimą" bando paaiškinti ir medikai.

Medikų nuomone, dešinė ausis pradeda „degti", jei žmogus pajunta didžiulę baimę, nes tada organizme pagausėja adrenalino, kraujas plūsteli link kokios nors kūno vietos. Tokia vieta gali būti - ausys, todėl jos parausta ir pradeda „degti".

• Kai kurie mokslininkai teigia, jog ausys „užsidega" dėl suaktyvėjusios galvos smegenų veiklos. Tiesa, su šia nuomone sutinka ne visi. Pavyzdžiui, ne visų laikančių egzaminus ausys parausta.

• Nemažai specialistų teigia, jog ausys parausta iš gėdos. Taip gali atsitikti, kai staiga prisimenamas žmogus, su kuriuo susiklostė puikūs santykiai, tačiau dėl kažkokių priežasčių su šiuo žmogumi jau kurį laiką nebendraujate. Tuomet kraujas aktyviau plūsteli į galvos smegenis, pradeda „degti" ausys ir jaučiamas lengvas gėdos jausmas.

• Jei ilgesnį laiką „dega" vos viena ausis, o kita - išlieka normali, tai geriausias sprendimas - apsilankyti pas gydytoją. Ausų paraudimą gali sukelti pergyvenimai, alergija ar net - liga.

• Kai žmogaus organizmui pernelyg karšta, jis bando vėsintis, todėl ausys, kaip ir bet kurios kitos kūno vietos, gali parausti.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: liaudies prietarai, ausis

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gydytojai įspėja: nuo 40 metų reikia nustoti vartoti ib...

Gydytojai dažnai paskiria ibuprofeną savo pacientams, atsižvelgiant galvos skausmą, nugaros skausmus, ar dantų skausmo atveju...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Citrinų vanduo: klaidą, kurią daro milijonai žmonių kas...

Mes visi žinome apie citrinos naudą sveikatai. Daugelis iš mūsų pradėjo vartoti citriną su vandeniu ryte ant tuščio skrandžio. Š...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išor...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ausų gydymas natūraliais būdais...

Jei jūs kada nors patyrėte skausmą ausyse, tuomet turėtumėte žinoti, kad tai yra labai skausminga. Manoma, kad ausies skausmas y...
Paranormalios istorijos
Krentantys namie daiktai...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunės žiedai)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Smalkinis tvertikas gydo širdies ligas...
Užsienio spauda / Paranormal news
UFOs and Aliens Aren’t Always Demons and Nephilim?...
Užsienio spauda / Paranormal news
Bigfoot and a Bizarre Vanishing...
Užsienio spauda / Paranormal news
Michael Jacksons Tried To Warn Us About The Illuminati...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1