Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (594) Komentarų: (0) (25.02.2017 - 08:10)

Liaudies medicina „Gydymas vaistažolėmis namuose“

Tai antroji lietuvių kalba pasirodžiusi garsaus amerikiečių gydytojo žolininko Džono Reimondo Kristoferio (John Raymond Christopher) (1909–1983) knyga.

Čia pristatomas jo sūnaus Deivido papildytas ir atnaujintas knygos leidimas (ankstesnis pavadinimas – Childhood Diseases („Vaikiškos ligos“)).

Kaip teigiama knygos anotacijoje, šis klasikinis darbas toliau išlieka tarp pačių mėgstamiausių bei aktualiausių visų laikų knygų apie žolininkystę. Knygos pabaigoje rasite vaistinių augalų sąrašą su augalų angliškais ir lotyniškais pavadinimais.

John R. Christopher: „Gydymas vaistažolėmis namuose“ [knyga] Jei mišinyje (formulėje) nenurodytos vaistažolių proporcijos ar kurios augalo dalys naudojamos, tikslinkitės ir informacijos ieškokite Kristoferio darbuose internete (The Complete Writings of Dr. John. R. Christopher) ir jo knygoje „Vaistiniai augalai kiekvienai moteriai“, su kuria Lietuvos skaitytojai jau galėjo susipažinti anksčiau.

Pastarojoje taip pat ieškokite instrukcijų, kaip gamintis įvairiausių vaistažolių aliejus, tepalus, tinktūras, mišinius, kapsules ir kt. Atminkite, kad bene visas išvardytas gydomąsias priemones galima pasigaminti patiems, jei tik turite vaistinės žaliavos, o šios galite prisirinkti pievose, užsiauginti darže ir sode ar įsigyti vaistinėje. Gydykitės ir sveikatą stiprinkite išmintingai!

Kiek yra ligų, su kuriomis saugiai ir nebrangiai galite susitvarkyti namuose patys? Vedami dr. Kristoferio, pasikliausite savimi ir suprasite, kaip lengvai susidoroti ir su vaikų, ir su suaugusiųjų sveikatos rūpesčiais.

Šiame atnaujintame knygos „Gydymas vaistažolėmis namuose“ (Herbal Home Health Care) leidime pateikiama puikios informacijos apie pasirengimą nėštumui ir gimdymui. Kad būtų patogiau ieškoti, abėcėlės tvarka pristatomas virš 70 ligų sąrašas. Čia taip pat rasite pilnus dr. Kristoferio knygelių Rejuvenation through Elimination („Atjaunėjimas per šalinimą“), The Cold Sheet Treatment („Gydymas vyniojimu į šaltą paklodę“) ir Curing the Incurables („Neišgydomų ligų gydymas“) tekstus.

Įvadas

Tema, apie kurią ketiname kalbėti, yra vaikų ligos. Ir kada gi, paklausite, turėtume sunerimti ir ieškoti vaike tos silpnosios vietos, kuri daro jį imlų ligoms? Laikas, kada mes pradedame ruoštis vaikelio atsparumui ligoms, yra likus dar daug mėnesių iki pastojimo.

Bet jeigu, deja, jau per vėlu, jei vaikelis jau čia ir serga, tada turėsime darbuotis su esama priežastimi, tačiau šių pastangų galima būtų buvę išvengti, jei darbą būtume pradėję prieš keletą kartų . Mums sakoma, kad „tėvų nuodėmės bus perduodamos jų vaikams iki trijų ar keturių kartų “. Tai sąmoningos nuodėmės arba nuodėmės iš nežinojimo. Daugelio mūsų atveju, dėkui Dievui, tai nuodėmė iš nežinojimo, kadangi geresnio pasirinkimo mes nežinojome.

Keletą kartų vykęs „mūsų skonio receptorių maloninimas“ atitolino mus nuo sveiko maisto1 (angl. – wholesome food) produktų, ir mes perėjome prie apdorotų prekių (nesinori jų vadinti maistu) ne tik kad palepintume savo skonio receptorius, bet ir kad išvengtume daug laiko užimančios maisto ruošybos.

Perdirbdami maistą nuošalyje palikome daugelį mūsų mineralinių medžiagų, vitaminų, natūralių skaidulų ir kitų medžiagų – likome su šlamštinėmis medžiagomis, kurios netinkamos nei žmogui, nei žvėriui. Tokia gyvensena susilpnino pirmųjų kartų ištvermingumą bei kūno sudėjimą, jos atitrūko nuo gero Dievo duoto visaverčio maisto. Tačiau liūdniausia tai, kad su kiekviena nauja karta mes vis beriame druskos į žaizdą silpnindami mūsų vaikus ir toliau atkakliai palaikome tą pačią absurdišką sistemą. Reikalai karta iš kartos tampa netgi dar prastesni, mat pridedame vis daugiau ir daugiau neorganinių medžiagų ir, tiek daug atvejų, nuodingų, vėžį sukeliančių konservantų. Visa tai tapo kone nauju iššūkiu. „Išsaugokime maisto produktus, ne žmones!“

Vaikystės ligos ir baimė susirgti aplenktų tą, kuris jau nuo pat pradžių turėtų stiprų ir sveiką organizmą. Ligas sukeliantys mikrobai yra maitėdos ir išgyventi gali tik gleivingoje, toksiškoje aplinkoje su silpnomis, „beišsenkančiomis“ ląstelėmis. Mikrobai niekada neegzistuoja sveikoje ir švarioje ląstelės struktūroje.
Laikotarpis iki vedybų yra būtent tas laikas, kada reikia ruošti dirvą, kad susilauktume sveikų palikuonių. Ruošti būsimuosius tėvus gyventi dėl stiprios sveikatos, idant gebėtų sveikai daugintis.
Jei visi būsimi tėvai vadovautųsi begleive mityba, tada horizonte imtų brėkšti naujos sveikos kartos pradžia ir tūkstantmečio taikos aušra prašvistų naujai, sveikai, nesergančių žmonių rasei.

[…] John Raymond Christopher

Daktaro D.R. Kristoferio knygą galite atsisiųsti PDF formatu. "Gydymas vaistažolėmis namuose"

Kita Džono R. Kristoferio knyga, Vaistiniai augalai kiekvienai moteriai“ yra čia:

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: vaistazoles, naturalus gydymas, vaistiniai augalai, naturali medicina, džonas reimondas kristoferis, john raymond christopher

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaid...

Ligos, mutacijos
Alergija saulės šviesai moterį privertė gyventi visiško...

Anna Lyndsey (43 m.) turėjo gerą darbą, nuosavą būstą Londone ir buvo įsimylėjusi. Bet prieš 10 metų jos gyvenimas tiesiogine...

Ligos, mutacijos
Holivudo aktorius Čarlis Šynas serga AIDS...

Populiarus Holivudo aktorius Čarlis Šynas (Charlie Sheen) serga AIDS. Apie tai praneša jo spaudos atstovai leidinyje "Žmonės" (P...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Tikra panacėja: graikinių riešutų pertvaros gali išgydy...

Graikinių riešutų nauda žinoma nuo mokyklos laikų. Tačiau, tik nedaugelis žmonių žino, kad gydomųjų savybių turi ne tik branduol...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0