Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 11

Mokslininkai atrado augalą kuris vėžines ląsteles žudo per 16 valandų! Užteks tylėti!

Tyrimai, paskelbti mokslininkų, leidinyje «Life Science». Pasak jų padarytų tyrimų, saldus pelynas gali nužudyti net 98% krūties vėžinių ląstelių per 16 valandų.

Statistika rodo, kad augalas gali sumažinti krūties vėžį 28%. Kartu su geležimi, šis augalas yra dar stipresnis.

Saldus pelynas nedaro jokios įtakos sveikoms ląstelėms. Žmonės jau seniai naudoja artemizininą, nuo maliarijos. Dabar mokslininkai nustatė ir tai, kad jis gali žudyti ir vėžines ląsteles.

Jie tiesiog papildydavo geležių mėginius, kadangi geležis turi tendencija kauptis krūties audiniuose, būtent "užkrėstose" ląstelėse. Po to, įdėdavo pelyno, o nenormalios ląstelės žūdavo, net neliesdamos normalių ląstelių.

Geležis kaupiasi nenormaliose ląstelėse su "transferiniais" receptoriais.

Sveikos ląstelės turi tuos pačius receptorius, vienintelis skirtumas tarp jų yra tas, kad vėžinės ląstelės yra du kartus didesnės, todėl jos lengvas grobis pelynui ir geležiui.

Kinai jau senai naudoja artemizininą maliarijai gydyti. Parazitai negali daugintis esant artemizininui.  Jų tyrimai parodė, kad ekstraktas sukelia vėžinių ląstelių mirtį ar apoptozę.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame jums kreiptis į gydytoją. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Jei norite, galite pasinaudoti šio augalo gydomosiomis savybėmis, tokiu būdu sumažinsite vėžio susirgimo riziką.

Štai, kaip paruošti šią gydymo priemonė:

  1. Užvirinkite vieną litro vandens.
  2. Įpilkite 2 arbatinį šaukštelį džiovintų lapų ir palikite dešimt minučių. Prieš naudojant įpilkite į puodelį 1 šaukštą šviežiai spaustų žalių sulčių.

Rekomenduojama naudoti du puodeliu per dieną, savaitę kartą per mėnesį.

Kontraindikacijos geriant šią arbatą: nėščioms ir maitinančioms moterims.

Negalima ilgai ir dideliais kiekiais.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
1
Gamtos vaistas -pelynas
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau