Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 6

Net paprastas maistas jūsų smegenis gali užkrėsti kirmėlėmis!

Būkite dėmesingi sau ir savo maistui! Sužinokite, kaip išvengti kaspinuočio užsikrėtimo!

Neseniai buvo paskelbtas straipsnis apie britą CNN svetainėje, kuris išplito visame internete per keletą dienų. Šis žmogus turėjo chronišką galvos skausmą visus metus, net įvairiais gydymo būdai nebuvo galima jo sustabdyti.

Kai jis gavo MRT rezultatus, gydytojai buvo šokiruoti - tai buvo kaspinuotis gyvenantis jo smegenyse. Atlikus mokslinius tyrimus, gydytojai priėjo prie išvados, kad šis parazitas buvo net 4 metus!

Vyras buvo nustatyta diagnozė - sparganosis. Tai parazitinė infekcija, sukelta kaspinuočio solitero (kirmėlė). Gydytojas sakė, kad kirmėlė juda iš vienos smegenų pusės į kitą, kas labai neįprastą.

Net paprastas maistas jūsų smegenis gali užkrėsti kirmėlėmis!

Laimei, gydytojai galėjo chirurginiu būdu pašalinti pavojingą parazitą. Ši infekcija yra paplitusi šunų ir kačių tarpe, kirmėlė gali siekti iki 1,5 metrų ilgio.

Žmonės užsikrėsti kaspinuočiu gali valgydami kiaulieną, kurioje dažnai būna paliekamos kirmėlių lervos. Užsikrėtimas galimas 2 būdais:

  1. Maitinantis užkrėsta, užteršta, nepilnai iškepta kiauliena, tokių būdu patekdamas į žmogaus žarnyną jis ten klesti.
  2. Per kontaktą su užsikrėtusiais žmonėmis ar kiaulių išmatomis.

Jei lerva patenka į nervų sistemą, infekcija gali sukelti neurocisticerkozė (Cisticerkozė), sunkią smegenų infekciją, kuri gali sukelti epilepsiją. Pasak PSO, trečdalis visiems žmonėms sukeltų epilepsijos atvejų yra ši priežastis!

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, mes rekomenduojame jums kreiptis į gydytoją. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau