Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2015 » Birželio » 17

Paprastas būdas apsisaugoti nuo uodų «uodų gaudyklė»

Būkite gudresnis už kitus!

Kaip atbaidyti tuos kraujasiurbius? Turbūt kiekvienas, patyręs nesibaigiantį niežulį įkandus uodui, apie tai svajoja. O dar uodai ir įvairiausias ligas platina. Kaip efektyviai kovoti su šiais itin aktyviais parazitais? Paprasčiausias būdas būtų juos visiškai išnaikinti, tačiau, kad ir kaip uodai mus erzintų, jie yra reikalingi mūsų ekosistemai – jais minta žuvys ir daugelis vabzdžių. Tokį lengvą panaudojimo būdą galite pasigaminti patys.

Vasaros metu, kai visi išvyksta poilsiauti prie jūros, ežerų, ar yra išsinuomavę poilsio namelį. O namuose (miegamajame), gali puikiausiai atstoti ir mažas plastikinis buteliukas. Manau visada po ranka atsiras laisvas plastikinis butelis, o gal liks ir saldaus...

Tad išbandykite itin paprastą ir visiems prieinamą būdą, kuris padės efektyviai išbaidyti šiuos vabzdžius.

Prireiks kelių, kiekvienoje virtuvėje randamų namų apyvokos daiktų ir produktų: 2 l talpos plastikinio butelio; aštraus peilio; 1/2 puodelio rudojo cukraus; 1 puodelio šilto vandens; 1 arbatinio šaukštelio mielių.

Nupjauti maždaug 1/3 butelio. Į nupjautą su dugnu butelio dalį įpilti pusę puodelio rudojo cukraus. Tada cukrų užpilti puodeliu šilto vandens.

Galiausiai suberti arbatinį šaukštelį mielių – šis mišinys it magnetas traukia uodus.

Likusią nupjautą butelio dalį apverskite butelio kakleliu žemyn ir tarsi kepurę uždėti ant indo su mišiniu. Toks mišinys privilios uodus, kurie įskridę į butelio vidų neberas kelio atgal.

Pasidaryti uodų gaudyklę

„Youtube“ pilna patarimų, kaip galima nesunkiai pasidaryti uodų gaudykles patiems. Vienas jų labai paprastas. Tereikia paimti plastikinį butelį, perpjauti jį pusiau, sudėti į jį pakelį susmulkintų mielių, šiek tiek cukraus ir užpylus jas šiltu vandeniu, gerai išmaišyti. Tuomet belieka antrąją butelio dalį kakleliu į apačią įstatyti į mielių su vandeniu masę (galima pritvirtinti lipnia juosta). Tiesa, reikėtų, kad kaklelis nesiektų pačios mielių masės. Uodus prie gaudyklės atvilios mielių kvapas, o įlindusios į butelio kaklelį, jos nebegalės išlįsti iš spąstų ir įkris į paruoštą masalą. Kaip tokią gaudyklę pasigaminti, galite pasižiūrėti čia:

 

 

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar