Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (359) Komentarų: (0) (01.08.2017 - 17:53)

Paskiepyti vaikai suserga kiaulyte

JAV sveikatos apsaugos pareigūnai pripažįsta, kad vaikai, kurie būna paskiepyti nuo epideminio parotito (kiaulytės), taip pat kartais suserga šia liga. Specialistai stengiasi suprasti pernai įvykusį protrūkį, kai įprastiniai skaičiai buvo viršijami 5 kartus. Dauguma atvejų (367) buvo fiksuota Vašingtono valstijoje, be to, beveik vien tarp paskiepytų vaikų, tačiau staigus sergamumo padidėjimas konstatuotas ir visose JAV - 2016 metais pranešta apie 5300 atvejų, palyginti su vos vienu tūkstančiu panašių atvejų prieš metus.

Paskiepyti vaikai suserga kiaulyte

Valstijos imunizacijos programos vadovas Paulas Throne'as pabrėžia, kad maždaug 90 proc. Vašingtono valstijoje kiaulyte susirgusių vaikų buvo paskiepyti ir buvo iki galo pabaigę visą rekomenduojamą vakcinacijos kursą.

Mokslininkai daro prielaidą, kad virusas galėjo mutuoti, todėl vakcina jo nebeveikia. Šiaip ar taip, dvi dozės MMR (tymų, epideminio parotito ir raudonukės) skiepo nuo šių ligų būna efektyvios tik 88 proc. atvejų.

Kiaulytė plinta vandens lašų pavidalu arba naudojantis užsikrėtusio asmens indais valgant ir geriant.

Infekuoti žmonės gali platinti ligą jau 7 dienas iki jiems patiems pasirodant kokiems nors simptomams ir dar 8 dienas po jų pasirodymo.

Kiaulytė gali sukelti seilių liaukų tinimą, karščiavimą, galvos skausmą ir nuovargį. Retais atvejais liga gali sukelti meningitą.

ABC News, 2017-02-07

ŽYMĖS: medicinos naujienos, parotito, skiepai, kiaulytė, vakcinacija

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kopūstai stiprina organizmą ir imunitetą...

Ruduo – kopūstų derliaus metas. Kopūstai – vienos iš pagrindinių mūsų daržovių. Jie nuo seno garsėja gydomosiomis savybėmis. Api...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Natūralus antibiotikas žudo šlapimo pūslės ir inkstų in...

Šis natūralus super antibiotikas žudo visas šlapimo pūslės ir inkstų infekcijas, po pirmo taikymo! Atsižvelgiant į tai, kad šioj...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produk...

Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produktus. Atėjo laikas pradėti juos vartoti. Taigi, mokslininkai pataria ju...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ši daržovė valo kepenis, kaip kempinė!...

Jei reguliariai valgyti moliūgą - galite iš esmės pagydyti kepenis. Moliūgas valo kepenis ir atkuria ją. Kaip teisingai valgyti ...