Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Karo paslaptys ir Trečias Reichas » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (28.02.2016 - 16:05)

Paviešinta 1943 metų JAV žvalgybos ataskaita apie A. Hitlerį

Vienas brutaliausių tironų istorijoje buvo šizofrenikas, kuris siekė įvykdyti kerštą už vaikystėje iškęstus įniršio metus. Taip tvirtino amerikiečių psichologas ir Harvardo profesorius Henry Murrayus, rašo businessinsider.com.

1943 metais JAV Strateginių tyrimų valdyba, CŽV pirmtakė, paskyrė H. Murray'ų studijuoti A. Hitlerio asmenybę ir pabandyti nuspėti jo elgesį. Savo 229 lapų raporte, pavadintame „Adolfo Hitlerio asmenybės analizė“, mokslininkas pabrėžė, kad A. Hitleris yra paranojiška, subyrėjusi asmenybė, kuri „nepajėgi kurti normalių žmogiškų santykių“.

„Yra visiškai neįmanoma iš jo tikėtis gailestingumo ar žmogiško elgesio“, - rašo mokslininkas.

Po žlugdančios vaikystės Hitleris jautė pareigą dominuoti visais klausimais

Hitleris kentėjo nuo nepakenčiamo nepilnavertiškumo, didele dalimi sukelto jo silpnos, pažeidžiamos Paviešinta 1943 metų JAV žvalgybos ataskaita apie A. Hitlerį išvaizdos vaikystėje. Jis atsisakydavo eiti į mokyklą, nes jam buo gėda dėl to, jog jis, lyginant su kitais, buvo prastas mokinys. Jo motina visada jį ramindavo ir neleisdavo jam mesti mokyklos.

„Jis niekuomet nedirbo jokio fizinio darbo, nesportavo ir buvo laikomas visiškai netinkamu eiti į Austrijos armiją“, - rašoma raporte.

Su nesaugumo jausmu jis kovojo garbindamas „brutalią jėgą, fizinę galią, beatodairišką dominavimą ir karines pergales“. Net kalbant apie jo seksualinį gyvenimą, Hitleris aprašomas kaip „visiškas mazochistas“, kuris žemino ir užgauliojo savo partneres.

Daug jo pykčio kilo iš sunkaus Edipo komplekso

Būdamas vaikas Hitleris kentėjo nuo Edipo komplekso – mylėjo savo motiną ir nekentė tėvo. Raporte rašoma, kad kompleksą galėjo sukelti tai, kai jis užtiko savo tėvus besimylinčius.

Adolfas pataikavo savo tėvui ir su juo elgėsi pagarbiai, tačiau jį vertino kaip priešą, kuris valdė šeimą remdamasis „tironiškų žiaurumu ir neteisybe“. Mokslininko teigimu, Hitleris pavydėjo savo tėvui vyriškos jėgos ir svajojo jį pažeminti tam, kad atkurtų „prarastą mamos didybę“.

16 metų Hitleris nerodė jokių ambicijų ir konkurencinumo, nes jo tėvas mirė ir jis dar nebuvo atradęs naujo priešo.

Hitleris dažnai jautėsi nevyriškas

Dar vienas smūgis Hitlerio vyriškumui – „nesugebėjimas normaliai santykiauti“. Tai H. Murray‘ui papasakojo jo buvę partnerės. „Šį fizinį trūkumą galima vertinti kaip priežastį to, jog jis perdėtai troško būti viršesnis. Nepajėgdamas pademonstruoti savo vyriškos galios prieš moterį, jis tai kompensavo demonstruodamas neprilygstamą galią vyrams visame pasaulyje“, - teigiama ataskaitoje.

A.Hitleris su meiluže E.Braun Kaip jau buvo minėta, kai Hitleris intymiai suartėdavo su moterimis, jis elgdavosi mazochistiškai. Kalbama, kad jis turėjo daug partnerių, o vėliau vedė savo ilgametę meilužę Evą Braun, likus vos kelioms valandoms iki to momento, kai jie kartu nusižudė Berlyno bunkeryje.

Jis kentėjo nuo nesugebėjimo priimti sprendimus ir dažnai palūždavo

Net būdamas savo galios viršūnėje, jis dažnai emociškai palūždavo.

„Jis kentėdavo nuo košmarų ir būdavo laikotarpių, kai energija, pasitikėjimas, galia ir gebėjimas priimti sprendimus jį tiesiog apleisdavo“, - rašo Murray‘us.

Pasak H. Murray'aus, Hitlerio ciklas nuo nevilties iki veiksmingumo vykdavo tokia tvarka:

  • Emocinis protrūkis, įniršio priepuolis ir kaltinimai, pasibaigiantys ašaromis ir savęs gailėjimu;
  • Inercijos periodai, išsekimas, melancholija ir nesugebėjimas priimti sprendimus;
  • Valandos nusiminimo ir kankinančių košmarų;
  • Atsigavimo laikas;
  • Pasitikėjimas savimi ir ryžtingas sprendimas.

Šie penki žingsniai galėdavo nutikti per parą , o kartais – užtrukti kelias savaites.

Jis gėdinosi savo kilmės

Hitleris vertino „gryną, vokišką kraują“, kurį jis siejo su aristokratija ir grožiu. Mokslininkas pateikė tam tikrą jo „maišyto kraujo“ baimės paaiškinimą.

„Būdamas dvylikos metų, jis buvo prigautas atliekantis seksualinį eksperimentą su maža mergaite. O vėliau jis, atrodo, ėmė jausti nenumaldomą sifilio baimę. Jis bijojo per kontaktą su moterimi užteršti savo kraują. Lytinius santykius jis vertino kaip kažką labai bjauraus“, - rašoma raporte.

Hitleris neigė, kad jo tėvas buvo nesantuokinis vaikas ir turėjo bent dvi žlugusias santuokas. Taip pat – kad jo senelis ir krikšto tėvas buvo žydai, o viena iš jo seserų buvo turtingo žydo meilužė.

Hitleris savo neapykantą išliejo ant žydų, nes jie buvo lengvas taikinys

H. Murray‘us aiškina, kad žydai buvo grupė, į kurią jis galėjo projektuoti savo nepasitenkinimą, nes jie „nesmogs atgal kumščiais ir ginklais“.

Antisemitinės karikatūros buvo siejamos ir su kitais dalykais, kurių nemėgo Hitleris – verslu, materializmu, demokratija, kapitalizmu ir komunizmu. Jis norėjo iš žydų atimti jų turtus ir galią.

Hitleris tarsi „hipnotozuodavo“ tuos, su kuriais kalbėdavo

Nors buvo žinoma apie silpną negailestingojo nacių lyderio rankos paspaudimą, bendrai jo buvimas buvo tarsi hipnotizuojantis. Jis gaudavo daug komplimentų dėl savo pilkai mėlynų akių, nepaisant to, kad jos būdavo apibūdinamos kaip „negyvos“.

Šaltinių teigimu, Hitleris, susipažindamas su naujas žmonėmis, atrodydavo drovus arba prastos nuotaikos, nelabai sugebėdavo koordinuoti gestus. 

Komentaras: lrytas.lt

audrys - pezalai. vien šita fraze ko verta .... "Net meilės santykiuose A.Hitleris buvo apibūdintas kaip „pilnai išsivystęs mazochistas“, kuris žemindavo moteris ir prieš jas smurtaudavo." -> mazochistas ne žemina, o mėgsta būti žeminamas.

Jei manote, kad matėte keistų skraidančių objektų, turėjote kontaktą su nežemiška gyvybe? Papasakokite savo istoriją skaitytojams. Turite sveikatos veiksmingą receptą, ligos istorija pasidalinkite savo pasakojimu.Siūlyti straipsnį

TEMOS naciai, Adolfas Hitleris, JAV

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

reklama

PANAŠIOS NAUJIENOS:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai
Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

reklama


Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
Numerologija. Numerologijos paslaugos. Analizės....

Naujausia metodika, apjungianti rytų ir vakarų numerologiją. Tikslu - konkretu - kryptinga. Rusijos ezoterikos centro...

paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...


//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


paranormal.lt
Citrinos žievelėse 10 kartų daugiau vitaminų nei jų sul...

Po panaudojimo citrinų sulčių gamybai, paprastai citrinos žieveles mes išmetame į šiukšlių dėžę. Šiame straipsnyje mes apžvelgsi...
paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pa...
paranormal.lt
Šešios mokslu patvirtintos rekomendacijos, kaip išvengt...

Jei manote, kad vėžys yra liga, kuri atsiranda iš niekur ir savo elgesiu jos kontroliuoti negalite – labai klystate. Da...

paranormal.lt
Norite atrodyti jauniau, naudokite veido kaukę su avoka...

Pabandykite šį natūralų, lengvai paruošiama veido kaukę su avokadu, kuri paliks švelnia, šviesią ir blizgančią odą....


Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Lietuvoje papasakojo apie ateivius ... Svarstymai, ar egzistuoja nežemiška gyvybė, turi daugybę versijų. Mokslininkai vis ieško egzopl... (1263)
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (2310)