Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 8

Pilvo skausmas - skirtingas simptomas, reikalauja nedelsti

Pilvo skausmas yra labai paplitęs ir gana dažnas.

Tačiau, jo visiškai skirtingi simptomai. Ir jei, dėl kai kurių galima pakentėti, tai kiti reikalauja nedelsti.

1. Skausmas pilvo centre ir viršuje - rodo gastritą, Bet tai gali būti širdies priepuolis, ypač jei skausmas eina į dešinę ranką ar apendicito simptomas.

2. Skausmas viršutiniame dešiniajame kvadrate.
Aštrus skausmas einantis į dešinį petį lydimas pykinimo - greičiausiai tai tulžies (kepenų) diegliai . Jis gali rodyti tulžies akmenų buvimą.
Bukas skausmas, lydimas apetito praradimo - tai tikriausiai tulžies uždegimas. Tačiau jis gali atsirasti paūmėjus hepatitui C arba hepatitui A arba B, kepenų cirozei.

Pilvo skausmas

3. Skausmas dešinėje pusėje ties juosmeniu gali būti inkstų akmenligė ar šlapimtakių uždegimo priežastis. Tai gali reikšti uždegimą kiaušidėse, osteochondrozę arba apendicitą.

4. Skausmas kairiajame viršutiniame kvadrate - greičiausiai rodo pankreatitą. Taip pat gali būti skrandžio opos kraujavimas ar dvylikapirštės žarnos opa.

5. Skausmas pilvo viduryje - dažnai atsitinka dėl persivalgymo, tačiau gali reikšti žarnyno problemas.

6. Skausmas žemiau bambos - gali rodyti dirgliosios žarnos sindromą. Kartais tai yra virusinės infekcijos pasekmė.

7. Skausmas apatinėje pilvo dalyje - yra gimdos priedų uždegimas. Taip pat tai gali būti cistitas, endomentriozė, negimdyvinis nėštumas arba tiesiog vidurių užkietėjimas.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau