Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.8K) Komentarų: (0) (27.02.2017 - 15:50)

Šokoladas – efektyvi priemonė nuo kosulio

Kaip rodo tyrimai, šokoladas – gana efektyvi kovos su kosuliu priemonė. Esmė ta, kad kakavos sudėtyje aptiktas komponentas, kuris slopina šį nemalonų peršalimo simptomą. Bandyme dalyvavo daugiau kaip 300 žmonių, turinčių bėdų dėl lėtinio kosulio: jiems 14 dienų 2 kartus per dieną buvo duodama iš šokolado išgauto teobromino. Rezultatai rodo, kad 60 % atvejų sveikatos būklė pasitaisė. Tyrėjai tikina, kad tamsus šokoladas turi pakankamai aktyviojo junginio, teigiamai veikiančio lėtinį kosulį.

Šokoladas – efektyvi priemonė nuo kosulio

Deja, šokoladas – ne panacėja. Simptomai baigus gydymą pasireiškė ir vėl. Ankstesni Nacionalinio širdies ir plaučių instituto tyrimai parodė, kad teobrominas blokuoja jautrių nervų signalus ir taip slopina kosulio refleksą, ir ši medžiaga buvo efektyvesnė už plačiai vartojamą kodeiną.

1 uncijoje (t.y. maždaug 28 g) karčiojo šokolado yra apie 450 g teobromino, saldžiame tamsiajame – 150, pieniškame – 60. Tyrimo vadovo teigimu, labai tikėtina, kad ateityje kosulys bus gydomas tamsiuoju šokoladu, nors galimas ir nepageidaujamas poveikis (kūno masės padidėjimas).


Taip pat skaitykite:

Paruošta pagal: http://sveikata.tv3.lt/straipsnis/sokoladas-vaistas-nuo-kosulio-1796?category=12

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: kosulys, sokoladas, natūralūs vaistai, natūrali medicina, vaistazoles ir naturalus vaistai, sveikatos patarimai, vaistas nuo kosulio

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar