Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Ligos, Mutacijos » 2016 » Sausio » 24

Stonkus: žmonės, kurie ragina skiepytis, savo vaikų neskiepija

Gydytojų patarimai gali klaidinti, skiepai pakenkti nervų sistemai, o jei sugriautume mitą apie druskos žalą – išnyktų pusė ligų, sako Medicinos mokslų daktaras Vytautas Stonkus. Anot jo, medicina turėtų gydyti visą žmogų, o ne jo dalis, kaip dabar daro šiuolaikinės medicinos atstovai.

Sukelia ligas

„Žmogus yra vientisas, – sako V. Stonkus. – Negalima gydyti atskirų sričių. Todėl pasaulyje kuriami holistinės medicinos centrai. Čia kritikuojami vaistai, kurie sukelia naujų ligų.“

42 metų fiziologinių tyrimų praktiką turintis specialistas pasakoja, kad sunku kalbėti apie dabartinės medicinos pasekmes, kai už nugaros yra stiprūs farmacijos magnatai.

„Kalbu ne tik apie Lietuvą, – sako V. Stonkus. – Kalbu apie visą Vakarų pasaulio mediciną. Lietuvos gydytojai – tik maža sistemos dalis. Jie vyksta į konferencijas, kuriose pristatomi naujausi metodai, kryptys. Jie privalo jų laikytis, kitaip vykdytų nusikaltimą. Per praėjusius 2000 metų medicinos tikslas buvo nepakenkti, dabar vadovaujamasi naudos ir žalos principu.“

Anot V. Stonkaus, pavyzdžiui, jei vykdysite visus kardiologo patarimus, tikimybė gauti infarktą padidėja keturis kartus nei nevykdant nurodymų.

„Pavyzdžiui, pulmonologai gydo plečiančiaisiais vaistais ir hormonais, – sako V. Stonkus. – Medicinos mokslas jau prieš dešimt metų įrodė, kad plečiantieji vaistai po 10 dienų nebeveikia, o vartojami ilgiau gali sukelti uždegimą. Tada skiriama hormonų uždegimui mažinti. Yra paprastų vaistų plaučių ligoms gydyti. Otolaringologai, gastrologai seniai sako, kad įvairūs virškinamojo trakto susirgimai sukelia ir plaučių ligas.“

Savų neskiepija

2002 metais ūmia plaučių liga SARS pasaulyje susirgo 8 tūkst. žmonių.

„Mirė kas ketvirtas, – sako specialistas. – Tačiau žmonės buvo gydomi tradiciniais kinų vaistais, nuo lengva ar vidutine forma sergančio žmogaus neužsikrėtė nė vienas kinų gydytojas. Nebuvo naudojami antivirusiniai vaistai. Vakcina nuo AIDS kuriama jau trisdešimt metų ir niekam dar nepavyko. O štai pasklidus, manoma, kad dirbtinai paskleidus, kiaulių gripą vakcina buvo sukurta po trijų mėnesių.“

Specialistas ragina atsispirti vaistų farmacijos propagandinei teorijai ir visada domėtis, ką vartojame, nepasiduoti medikų skleidžiamai skiepų madai.

„Vakcina nuo gimdos kaklelio vėžio siūloma jau skiepyti vaikus. Reikia trijų vakcinų. Kaina – kiekviena vakcina po 500 litų. Žmogaus papilomos virusą nešioja tūkstančiai vyrų ir moterų. O suserga tik keli šimtai. Žmonės, kurie ragina skiepytis, savo vaikų neskiepija“, – perspėja V. Stonkus.

Skiepas – nuodas?

V. Stonkus ragina į viską žiūrėti racionaliai ir atskirti ūmius, chirurginius susirgimus ir jiems taikomus metodus nuo lėtinių ligų gydymo metodų. Pavyzdžiui, nereikėtų piktnaudžiauti ne tik vaistais, bet suvokti ir kai kurių skiepų žalą.

„Tai keli šimtai organizmui svetimų baltymų, gyvsidabrio, laktozės ir aliuminio. Ikimokyklinio amžiaus vaikas gauna apie 40 vakcinų. Tai didžiulis smūgis smegenims. Vaikams gali vystytis judesio, dėmesio sutrikimai, autizmas. Vyresniems žmonėms, pasiskiepijusiems penkis kartus iš eilės, gali sukelti alcheimerį, parkinsoną – specialistai ignoruoja naujausius mokslininkų laimėjimus. Šveicarai atrado gerąsias bakterijas ir įrodė, kad jos įspėja imunitetą. Bet jas užmuša antibiotikai. Tad nelieka kam pranešti organizmui apie grėsmę.“

Druska – sveikatos šaltinis

Specialistas sako, kad reikėtų kuo skubiau panaikinti ir mitą apie druską.

„Vanduo sudaro 70 proc. organizmo skysčių, – teigia V. Stonkus. – Bet niekas neakcentuoja, kad ašaros, prakaitas, šlapimas yra sūrūs. Gydytojai prieš operacijas pacientui prijungia skiesto druskos tirpalo lašalines. Vaikai vežami į druskos kameras gydyti įvairių ligų. Jei žmonės vartotų tinkamą druskos normą, neliktų pusės ligų. Druska dalyvauja svarbiausiose organizmo funkcijose. Tačiau kalbant apie druskos vartojimą reikia nepamiršti suvartojamų skysčių svarbos.“

FAKTAI

  • Apibendrinus 150 JAV mokslo darbų, per metus atliekama 800 tūkst. nereikalingų procedūrų
  • Atliekami 8 mln. nereikalingų tyrimų
  • 9 mln. žmonių į ligonines guldomi be jokių priežasčių
  • Pasiekus, kad būtų paskiepyta 65 proc. žmonių nuo gripo, mirtingumas nepakito nei tada, kai pasiskiepijo 15 proc.
  • 2009 metais JAV be reikalo buvo amputuota 13 tūkst. galūnių
  • Druskos vartojimas su skysčiais gydo depresiją
  • Vokiečiai vidutiniškai suvartoja 15 gramų druskos, japonai – 30 g, o amerikiečiams siūloma 1,5 gramo
  • Japonai gyvena ilgiausiai, o amerikiečiai miršta anksti ir serga įvairiomis kaulų, sąnarių ligomis
  • Atskiestas druskos tirpalas leidžiamas prieš operaciją

Neringa Medutytė  ekonomika.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0 Spam
1 punksterbill • 22:29, 15.02.2016
Atimu iš jūsų daktaro laipsnį už tokias pievas. Gėda skaityt.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.08.2018 laikas 09:02 Receptai Liaudiški patarimai reumato gydymui

Reumatas liaudies medicinoje, Reumatas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo reumato, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

15.11.2017 laikas 11:13 Receptai Arbata nuo kosulio (šalpusnis, piliarožė, raudonėlis)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: šalpusnio lapai, piliarožės šaknys, raudonėlis.

Skaityti daugiau

13.06.2019 laikas 08:44 Receptai Drėgnas šokoladinis pyragas “negriukas”!
Gardaus šokoladinio pyrago gamyba ir receptas. Drėgnas pyragas “negriukas”! Gardaus šokoladinio pyrago receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau