Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (11.7K) Komentarų: (0) (10.02.2017 - 20:21)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Toksinų išvalymas iš žarnyno namų sąlygomis per dieną!

Nuolatinis maisto vartojimas lemia šlakų kaupimąsi žarnyne, ypač plonojoje žarnoje. Šlakai nuolat uždengia plonosios žarnos sieneles, neleisdamos vykdyti skaiduloms absorbavimo funkcijos. Be to, sukauptas šlakas nuolat absorbuojamas, todėl organų autoimuninė reakcija veda prie alerginių ligų, išbėrimų ant odos.

Visi toksinai kaupiasi storojoje žarnoje.

Išmatų susiformavę akmenys ir išmatų nuolaužos, kaip prastos mitybos įpročių pasekmė ir gyvenimo būdo rezultatas. Yra buvę atvejų, kai pas žmones per 40-50 metų susikaupdavo iki 40 kg išmatų akmenų, kuriuose buvo iki 10 kg parazitų. Tokį rezultatą žmogus pasiekia ne per vienerius metus, tai užima dešimtmečius.

Žarnyno valymas

Žarnyno valymas namų sąlygomis - vienintelis teisingas būdas išvengti ir gydyti nuo susikaupusių per daugelį metų nuodų ir toksinų.

Greitas būdas storosios žarnos išvalymui! Šios sultys ne tik skanios, bet ir naudingos!

Štai nuostabaus recepto sudėtis:

  • 1 arbatinis šaukštelis imbiero sulčių;
  • 2 šaukštai šviežių spaustų citrinų sulčių;
  • ½ puodelio, grynų obuolių sulčių;
  • ½ arbatinio šaukštelio jūros druskos;
  • ½ puodelio šilto filtruoto vandens.

Paruošimas:

Jums reikia sumaišyti visus ingredientus, Gerkite ant tuščio skrandžio.

Po pietų, dar išgerkite 2 dideles stiklines (bokalus),  ir dvi vakare, apie 6-7 valandą vakaro. Žarnyno valymo procedūra trunka tik vieną dieną.

Rekomenduojama gerti ne mažiau, kaip 5 dideles stiklines arba mažas apie 8 stiklines šių sulčių, norint kad būtų efektyvu.

Turint alergiją, diabetą arba nėštumą, įsitikinkite, pasikonsultuokite pas savo gydytoją, prieš pradedant storosios žarnos valymą.

Paruošta pagal: http://www.healthyfoodhouse.com/3-juice-colon-cleanse-can-clean-toxins-system-like-nothing-else/

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar