Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.2K) Komentarų: (0) (26.02.2017 - 14:54)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Vaistas nuo vėžio yra! Karčiojo meliono sultys padeda sunaikinti 98% vėžio!

Gydytojo Franko (Dr Frank Shallenberger) buvo atlikti tyrimai, jis bandė rasti vaistus ir būdą gydyti vėžines ląsteles, apriboti jų vystymąsi. Jis visada bandė rasti natūralias priemones, kurios būtų tinkamos sustabdyti vėžinių ląstelių medžiagų apykaitą. Jis aptiko, galimybę panaudoti resveratrolį, žaliąją arbatą, cinolį ir dar kitas priemones, kurios efektyviai gydo vėžines ląsteles. Neseniai jis aptiko vaisių, kuris gali efektyviai žudyti vėžines ląsteles. Šis vaisius yra labai populiarus Okinavoje, Japonija. Šis vaisius vadinamas kartusis melionas.

Jei praskiesti vandenyje 5 procentus kartaus melionų sulčių, šis mišinys gali sunaikinti kasos vėžio ląsteles. Tai buvo įrodyta. Tyrimai parodė, kad sultys iš karčiojo meliono nužudo 90 procentų vėžinių ląstelių iš dviejų grupių, o iš likusių grupių iki 98  procentų. Tyrimai su gyvūnais ir žmonėmis tęsiasi.

Karčiojo meliono sultys padeda sunaikinti 98% vėžio!

Mūsų receptas!

Gerkite po 1 litrą išgryninto vandens, praskiedžiant jį 50 ml karčiojo meliono sultimis.

Vartokite šį gėrimą kiekvieną dieną. Norint pasiekti norimų rezultatų, jūs būtinai turite išgerti ne mažiau, kaip 1 litrą šio vaisto!

Kolorado universitete buvo atlikti tyrimai su pelėmis, duodant 6 gramus karčiojo meliono sulčių. Tyrimas parodė tokius rezultatus: šios sultys sumažina kasos auglį 64 procentai, be jokio šalutinio poveikio.

Šios karčiojo melionų sultys gali būti naudingos gydant cukrinį diabetą. Tai buvo įrodyta tyrimais. Karčiojo melionų sultys gali pagerinti medžiagų apykaitą, įtakojant gliukozės metabolizmui.

Prieš pradedant, bet kokį gydymą su karčiojo meliono sultimis, turėtumėte pasitarti su savo gydytoju.

Jei sergate cukriniu diabetu ar vėžiu, gydymas, terapija gali būti padidinta panaudojant karčiojo meliono sultimis, didinat išgijimo tikimybę kovojant su šia liga.

Jeigu turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Kaip užsiauginti karčiojo meliono daigus namų sąlygomis.

Štai, kaip pasodinti daigus, užsiauginti kartųjį melioną mūsų darže.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: vaistai nuo vėžio, Vėžys, vėžio gydymas, kartusis melionas, cukrinis diabetas, kartaus melionų sultys, vėžio gydymas kartaus meliono sulty, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar