Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2015 » Lapkričio » 8

Vyro ir moters suderinamumas pagal kraujo grupę

Kai kurie tyrinėtojai mano, kad kraujo grupė veikia svarbiausius charakterio bruožus, o tos pačios grupės asmenys turi panašų temperamentą, tad keliais žodžiais ir apie tai.

0 (I) kraujo grupė

Tai pirminė žmogaus kraujo grupė, kurią, manoma, turėjo dar neandertaliečiai. Jie gyveno laukinėje gamtoje ir maisto pasirūpindavo medžiodami ir rinkdami uogas.

Šio tipo žmonės energingi, veiklūs, stiprios valios, atkakliai siekiantys savo užsibrėžtų tikslų. Jie turi stiprų savisaugos instinktą. Dažniausiai jie yra lyderiai (kad ir neformalūs) arba siekia tokiais būti, pasitiki savo jėgomis. Emocionalūs, tačiau retai išgyvena depresiją, pakankamai stabilūs ir greitai atgauna jėgas.

Trūkumai

Gali pernelyg drastiškai kovoti dėl savo tikslų, būti išdidūs, savimylos. Neretai labai pavydūs, ambiciški, nepakeliantys kitų kritikos. Sunkiai prisitaiko prie naujų gyvenimo sąlygų ir kitokios mitybos.

Tinkamiausias maistas

Šio tipo grupės žmonėms būtina mėsa, ypač jautiena ir aviena. Jiems naudinga valgyti įvairiausią mėsą, kiek mažiau – kiaulieną ir žąsieną. Mat toks buvo pirmykščio žmogaus maisto pasirinkimas. Puikiai tinka žuvis, ypač skumbrė, silkė.

Jiems nepatartina valgyti žirnių, pupelių, grūdų, kuriuos žmonės pradėjo valgyti gerokai vėliau. Toks maistas apsunkina šių žmonių organizme maistinių medžiagų įsisavinimą ir nuo jų šie žmonės storėja. Kiek labiau jiems tinka tik grikiai, ryžiai, rugiai. Pieniškų produktų šios grupės žmonėms taip pat patariama nevartoti.

Nepatartina valgyti baklažanų ir bulvių, tai gali sukelti artritą. Pomidorai, priešingai, itin naudingi.

Kadangi šios grupės žmonės neretai serga padidintu skrandžio rūgštingumu, jiems patariama vengti mandarinų, apelsinų ir obuolių (ypač jų sulčių), kitų rūgščių vaisių. Naudinga valgyti slyvas ir inžyrą.

Polinkis ligoms

dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opos, žarnyno sutrikimai, artritas, kolitas, skydliaukės sutrikimai, alergija.

Tinkamiausias sportas

Tinka aktyvus sportas: aerobika, gimnastika, važinėjimas dviračiu, bėgimas.

Seksualinės savybės

0 (I) vyras

Šis vyras itin talentingas. Jį labiausiai traukia tokios moterys, kurios yra neprieinamos, delsia, kurias reikia užkariauti. Jis puikus meilužis. Jo „esminis instinktas“ pasireiškia geidulingumu ir nuolatiniu noru nuotykių. Toks vyras neretai turi pornografinių nuotraukų ir filmų kolekciją, o vakarėlyje pliurpia nepadorius anekdotus ir nutikimus. Tai pats aktyviausias meilužis, nurungiantis savo konkurentus.

Deja, šis vyras ne visuomet susimąsto apie savo partnerės norus. Jam geriausia sekso partnerė – pasyvi, nereikli moteris.

0 (I) moteris

Jai reikia vyro, kuris galėtų stipriai suspausti glėbyje! Ji itin pavydi, negali pakęsti, kai jos mylimas vyras bent atsitiktinai žvilgteri į kitą moterį. Ji itin reikli seksui – vieną partnerį tai galbūt pradžiugins, kitą – iškamuos. Jos aistra neturi ribų. Vyrui, vedusiam tokią moterį, niekada netrūks glamonių ir aistros. Ji puiki meilužė, pildanti visus poreikius.

0 (I) vyras + 0 (I) moteris

Jiems abiem ypač svarbus fizinis kontaktas. Jei jie nuolat kartu, dažniausiai yra laimingi, o jų seksualinis gyvenimas harmoningas.

0 (I) vyras + A (II) moteris

Sekso požiūri puiki pora. Jis aktyvus – ji pasyvi. Šio tipo vyras palauš šio tipo moterį neskubėdamas, meilumu; paskatins jos seksualinį geismą.

0 (I) vyras + B (III) moteris

Šio tipo vyras labai aktyvus, o moteris pasyvi. Dėl to gali būti skirtingi seksualiniai poreikiai, tačiau, jei pasiseks, jie gali vienas prie kito prisitaikyti.

0 (I) vyras + AB (IV) moteris

Viskas priklauso nuo vyro. Jei jis bus kantrus, intymus gyvenimas bus harmoningas. Jei jis bus egoistiškas ir reiklus, kils konfliktai.

A (II) kraujo grupė

Manoma, kad ši kraujo grupė atsirado 2500 – 1500 metų p.m.e., kai žmogus-medžiotojas tapo žemdirbiu ir pradėjo jaukintis laukinius gyvūnus.

Šio tipo žmonių savybės – sąžiningumas, geraširdiškumas, pareigingumas, ištikimybė, inteligentiškumas. Jie sugeba prisitaikyti prie aplinkos, yra kuklūs, disciplinuoti, besilaikantys taisyklių. Jie uždari, slepia savo baimę ir nerimą. Tačiau, jei kada išsprūsta jų susikaupęs pyktis, gali būti agresyvūs.

Jie retai būna lyderiai, geriau sekasi dirbti darbus, kur reikia patarnauti kitiems, dirbti kartu su bendraminčiais. Jei vis dėlto dirba vadovo darbą, yra pakantūs pavaldiniams, visuomet ieško taikingos išeities iš susiklosčiusios situacijos. Neretai visą darbą gali užsiversti ant savo pečių, nepaprašę pagalbos. Mėgsta harmoniją, ramybę, komfortą, tvarką, nekenčia konfliktų. Širdyje jie romantikai, tik kartais būna sudirgę ir pernelyg užsispyrę.

Trūkumai

Užsispyrimas, nesugebėjimas atsipalaiduoti, pomėgis išgerti ir persivalgyti.

Tinkamiausias maistas

Patariama valgyti vegetarišką maistą. Nuo mėsos jie dažniausiai storėja. Tiesa, visiškai pereiti prie vegetariško maisto gali būti sunku, ypač tiems, kurie gyvena šaltame klimate. Tad reikėtų bet jau keisti kiaulieną vištiena, antiena, valgyti daugiau žuvies. Nepatartina valgyti dešrų ir kitokių kiaulienos ir jautienos perdirbinių. Pakeisti mėsą taip pat gali sojos gaminiai.

Šio tipo žmonės sunkiai virškina pieną, tad vertėtų vartoti ne gryną pieną, o perdirbtą – kefyrą, varškę, jogurtą.

Daržoves patartina valgyti kasdien. Tačiau ne itin tinka pomidorai, baklažanai ir pipirai. Iš vaisių nepatartina daug valgyti bananų, apelsinų ir mandarinų. Jie lėtina virškinimą ir medžiagų apykaitą.

Polinkis ligoms

Širdies smūgiai, reumatas, diabetas, inkstų akmenys, augliai, vėžys.

Tinkamiausias sportas

Patariama vengti didelių fizinių apkrovų, tinka joga, atpalaidavimo pratimai, gimnastika, plaukimas.

Seksualinės savybės

A (II) grupės vyras

Jis užsispyręs, neryžtingas, nepasitikintis savimi. Mylinti moteris jam turi nuolat įrodinėti savo meilę. Pats atvirai nedemonstruoja savo meilės, parodo tai akių žvilgsniu, rankos prisilietimu. Mėgsta motinišką globą, neretai renkasi moterį vyresnę už save. Dažniausiai tai švelnus, atidus, net kruopštus meilužis, norintis išpildyti kiekvieną savo partnerės norą. Sutapatina meilę su seksu, todėl seksas su juo emocionalus. Jis turi ypatingų seksualinių fantazijų, tačiau realiame gyvenime yra susikaustęs, uždaras; todėl gali būti nepaaiškinamai reiklus arba, priešingai, ignoruos savo norus ir dėl to jausis nepatenkintas. Alkoholis jį atpalaiduoja ir suteikia drąsos.

A (II) grupės moteris

Šio tipo moteris neretai yra vyriška, karjeristė. Ją sunku suvilioti. Net įsimylėjusi ji to atvirai neparodo. Ji visose srityse remiasi protu, retai sureikšmina seksą. Tačiau, jeigu vyrui pavyksta ją atskleisti, ji gali tapti itin jautri ir aistringa. Vyras, sugebantis ją patenkinti, pagrįstai gali būti vadinamas sekso galiūnu.

A (II) vyras + 0 (I) moteris

Jie praleis lovoje daugiau laiko, nei bet kuri kita pora. Šiai porai bus itin svarbi meilės preliudija, glamonės.

A (II) vyras + A (II) moteris

Ši kombinacija labiausiai tinkama šio tipo moteriai. Būtent su tokiu partneriu ji jausis patenkinta: jis supras ją iš pusės žvilgsnio.

A (II) vyras + B (III) moteris

Jie daugiau kalbės apie seksą, nei įgyvendins savo kalbas. Abu jie ne itin jautrūs, tad jei neatsiskleis, nieko gera iš to nebus.

A (II) vyras + AB (IV) moteris

Visiškai netinkama sąjunga. Vargu, ar ši pora iš viso gyvens seksualinį gyvenimą.
Greičiausiai jie žiūrės vienas į kitą kaip brolis ir sesuo. Jie rinksis vien tradicines pozicijas.

B (III) kraujo grupė

Manoma, kad ši kraujo grupė atsirado 15 –10 tūkstančių metų pr. m.e. Himalajų apylinkėse.

Šio tipo žmonės jautrūs, reiklūs, aistringi, gabūs mokslui. Palyginti su kitais, jie yra kantrūs, jiems gerai sekasi bendrauti su kitais, jie sugeba išklausyti ir užjausti kitus. Jie nemėgsta išsiskirti iš minios, išsišokti, vertina ramybę.

Pagal statistiką tik 9 % JAV gyventojų turi šią kraujo grupę, tačiau ją turi net 30-40 % JAV gyvenančių milijonierių. Šią kraujo grupę taip pat turi daugiausia žydų, kinų, japonų, kitų Azijos tautų žmonių. Neveltui Rytų filosofija pataria gyventi harmonijoje, susilaikyti nuo per didelių linksmybių, persivalgymo. Šio tipo žmonėms tai labai svarbu, nes nuo per didelė įtampa ir apkrova kenkia jų širdžiai.

Šio tipo žmonės neretai asketiški, filosofai, individualistai, turi gerą vaizduotę. Jie visada elgiasi taip, kaip patys nusprendžia.

Trūkumai

Uždarumas, polinkis į depresiją, pernelyg didelis noras būti savarankiškais kartais pervirsta į nesaugumo ir vienatvės baimės jausmą.

Musulmonų religija draudžia valgyti kiaulieną. Gali atrodyti keista, tačiau tokia nuostata turi racionalų pamatą. Mat dauguma Rytų šalių gyventojų yra trečios kraujo grupės, jų virškinimo traktui tinkamiausia aviena.

Tinkamiausias maistas

Tinka subalansuotas mėsos ir augalinio maisto derinys. Patartina vengti miežių, kukurūzų, grikių, rugių grūdų. Labiausiai iš grūdų tinka ryžiai (neveltui jie mėgiami Rytų šalyse) ir avižos. Numesti svorio padeda pieno produktai, kiaušiniai. Naudingos daržovės, išskyrus pomidorus, ridikus ir moliūgus. Naudingi visi vaisiai, išskyrus granatus ir churmas.

Iš mėsos gaminių nepatariama vartoti kiaulienos (neveltui žydai nevalgo kiaulienos) ir jautienos. Ši mėsa pernelyg nualina imuninę sistemą. Patariama valgyti avieną, triušieną, ožkieną, elnieną. Vertėtų vengti ir paukštienos taukų, riebių kepenėlių, nes toks maistas gresia infarktu.

Polinkis ligoms

Plaučių ligos, radikulitas, osteochondrozė, depresija, nuovargis, imuniteto sutrikimai, polinkis į infekcijas, sklerozė.

Tinkamiausias sportas

Pasivažinėjimas dviračiu, tenisas, plaukimas.

Seksualinės savybės

B (III) grupės vyras

Jis neretai laikomas donžuanu, tačiau pats savęs tokiu nelaiko. Jis mėgsta paflirtuoti, tačiau bijo pats įsimylėti. Jis būna geras vyras, kartais gali būti neištikimas, išklysti iš kelio, bet vis tiek myli tą, kurią pasirinko žmona.

Šiam vyrui seksas – malonumas, pramoga, visai nesusijusi su meile, vedybomis ir ištikimybe. Gali lengvai leistis į atsitiktinius santykius, pasirinkdamas meilužėmis tas, kurios irgi turi lengvabūdišką požiūrį į seksą. Tačiau būtent dėl tokio požiūrio ir veiksmų jis, mažiau nei kiti vyrai, šis vyras galvoja apie seksą.

B (III) grupės moteris

Ši moteris ekstravagantiška, paslaptinga. Su mylimu partneriu mėgsta būti aktyvi, iniciatyvi, sugeba paskatinti vyro seksualinį troškimą. Ji artistiška, supranta, kad jos patrauklumas priklauso nuo sugebėjimo įsijausti į situaciją, vaidmenį.

Ši moteris laisvai jaučiasi visose gyvenimo srityse. Nesureikšmina meilės ir sekso. Lengvai gali pakeisti partnerį. Tokią moterį patenkinti nėra paprasta, o vyrai, stengdamiesi tai padaryti, neretai pyksta, kad ji neįvertina jų pastangų.

B (III) vyras + 0 (I) moteris

Jie mokys vienas kitą naujos technikos. Šio tipo moteris bus aktyvioji pusė, tačiau jo talentas taip pat bus įvertintas.

B (III) vyras + A (II) moteris

Jai patiks jo siūlomi netradiciniai mylėjimosi būdai. Šios poros partneriai vienodai aktyvūs.

B (III) vyras + B (III) vyras moteris

Santykiai tarp jų vidutiniški, jiems vertėtų labiau prisitaikyti vienam prie kito, tobulinti seksualinę techniką.

B (III) vyras + AB (IV) moteris

Itin temperamentinga pora. Abu azartiški eksperimentuotojai. Tinkamiausias variantas, kai vyras jaunesnis už moterį.

AB (IV) kraujo grupė

Manoma, kad ši kraujo grupė naujausia, atsiradusi prieš 1000 metų dėl žmonių migracijos. Tai rečiausia kraujo grupė, ją turi tik apie 5 % visų pasaulio žmonių.

Šio tipo žmonės jausmingi, pasikliauja jausmais, o ne protu. Jie ramūs ir harmoningi, taktiški, teisingi. Kiti žmonės dažniausiai mėgsta jų draugiją, mat jie moka kitus pralinksminti. Patys savo skausmą neretai išgyvena savyje. Šio tipo žmonės bemaž idealūs sutuoktiniai.

Trūkumai

Sunkiai priima sprendimus, bijo naujovių, gali būti pernelyg dideli idealistai, stengiasi nepasiekiamų dalykų, kartais nepasitiki savimi.

Tinkamiausias maistas

Neretai šių žmonių skrandžio rūgštingumas yra sumažėjęs, todėl jų organizmas gali sunkiai virškinti mėsą. Medžiagų apykaitą lėtina kruopos: graikų, miežių, kukurūzai.

Juos vertėtų keisti ryžiais, rugiais, avižomis. Norintiems numesti svorio patariama valgyti sojos produktus ir vaisius. Puikiai tinka citrinos, greipfrutai, kivi, palaikančios skrandžio rūgštingumą ir stiprinančios imunitetą. Nepatartina daug valgyti bananų ir apelsinų.

Jiems netinka jautiena ir vištiena, geriau valgyti avieną ir kalakutieną. Patariama valgyti kuo daugiau žuvies: skumbrės, lašišos, jūrinių žuvų.

Polinkis ligoms

Burnos trakto uždegimai, angina, širdies ligos, mažakraujystė, vėžys.

Tinkamiausias sportas

Patariamas ne itin aktyvus sportas: joga, greitas ėjimas, važiavimas dviračiu, tenisas.

Seksualinės savybės

AB (IV) grupės vyras

Šio tipo vyras labai mėgsta moterišką draugiją. Jis retai rimtai įsimyli, lengvabūdiškai žiūri į seksą. Jam sunku kontroliuoti savo geismą. Būtent šios grupės vyras yra ypatingas sekso meistras, žiūrintis į veiksmą kaip į meną. Jam nereikia ieškoti nuotykių, jie patys nuolat jį supa. Jis traukia moteris kaip magnetas. Gana keista tai, kad šeimyniniame gyvenime šis vyras ramus, neagresyvus. Jis niekada nereikalaus iš savo žmonos pildyti jo nuolatinių troškimų.

AB (IV) grupės moteris

Ji sugeba sužavėti vyrus, tačiau yra griežta ir reikli. Jai būtinas nuolatinis didelis vyro dėmesys. Ši moteris itin jautri, dažniausiai lengvai pasiekia orgazmą. Ji universali ir puikiai prisitaiko prie savo partnerio. Tokia moteris jausis patenkinta su bet kokiu vyru. Jai patinka ir švelnus, ir grubu seksas – priklausomai nuo to, kokią iniciatyvą rodo partneris. Ši moteris neužmirštama. Ji puiki psichologė ir seksologė.

AB (IV) vyras + 0 (I) moteris

Jei vyras prisitaikys prie šios moters temperamento ir reikalavimų, jų santykiai bus harmoningi.

AB (IV) vyras + A (II) moteris

Jis aistringas partneris, todėl paskatins ir jos aistrą. Tačiau jų ryšys be perspektyvų, jei jų nesies jausmai ir bendri pomėgiai.

AB (IV) vyras + B (III) moteris

Šiai porai reikia sekso mažiau, nei kitoms. Nepaisant to, jie laimingi kartu. Jie abu nekenčia grubumo ir nepagarbos.

AB (IV) vyras + AB (IV) moteris

Ši pora arba pasieks visapusišką harmoniją, arba taps priešais. Tačiau jei abu bus kūrybiški ir stengsis vienas kitą nustebinti, problemų neturėtų kilti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar