Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 25

Norite pasveikti? Stuburas turi būti tiesus

Kiekvienas žmogus fizinę sveikatą turėtų pradėti susigrąžinti nuo stuburo..! Mūsų kūno sandara yra tobulai tikslinga. Žmogaus skeletas su raumenimis yra tiksliai sureguliuota svertų sistema – paprasta ir universali. Jei norite pasveikti, stuburas turi būt

stuburas, nugara, slankstelis, išvarža

Kraujas teka kraujagyslėmis, limfa – limfagyslėmis, o energija teka ypatingais kanalais, kurių nematome. Žmogaus kūne jų yra daugybė. Didžioji kanalų dalis susikoncentruoja į pagrindinį, esantį stubure.

Tol, kol žmogus nesupranta, kad nuo laikysenos priklauso sveikata,

nėra prasmės toliau gydyti – vis vien jis

iki galo nepasveiks.

Suglebęs kūnas = Suglebusi siela = Prasta sveikata

Norėdami gerinti savo stuburo padėtį, pradėkite nuo slankstelių ištiesinimo pratybų stovint, gulint ant grindų arba sėdint. Efektyviausia tai daryti sėdint ant kietos kėdės: padėkite delnus ant šlaunų. Mintis koncentruokite į stuburą. Kelti stuburą pradėkite nuo uodegikaulio. Fizinį kilimą stiprinkite ir mintimis. Įsivaizduokite, kaip kiekvienas slankstelis atskirai kyla stačiai į viršų, į teisingą vietą. Mėgaukitės ir džiaukitės išsitiesusiu stuburu. Pajuskite į jus plūstančią energiją. Tai atlikite kaip galima daugiau kartų per dieną (50 - 100).

Nepakanka vien vaistais ar kokiomis nors technologijomis gydyti stuburą. Tiesinti stuburą svarbu esant bet kokiai ligai, nes kiekvienas slankstelis atitinka vieną kokį nors organą ar organų porą, kurių sveikumas priklauso nuo to slankstelio, pavyzdžiui: pirmojo – kaklo slankstelio – pažeidimai gali sukelti migreną ar epilepsiją, šeštasis slankstelis susijęs su širdies veikla, septintasis slankstelis veikia energetiškai priešskydinę liauką ir skydliaukę, o jos reguliuoja kalcio apytaką...

Mokykitės ir mokykite vaikus bei artimuosius tiesinti stuburą.

Kai nugara tiesi, ne taip greitai ir senstama! Nugaros

tiesinimas įveikia blogą nuotaiką

ir nuovargį..!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stuburą sudaro 26 slanksteliai, o tarp jų yra išsiraizgiusios nugaros smegenų kraujagyslės bei nervų šaknelės, kurios maitina visą kūną. Kai nepatogiai sėdime, kūprinamės ar ilgai išbūname prie kompiuterio, slanksteliai spaudžia kraujagysles bei nervų šakneles - panašiai kaip suspaudžiama žarna, pro kurią teka vanduo – ir mūsų organai bei audiniai ima kęsti badą.

Netaisyklinga laikysena pasižymi žmonės, dirbantys sėdimą darbą. Šiuolaikinis žmogus prie televizoriaus ir kompiuterio kasdien vidutiniškai praleidžia po 5 valandas. Žmogaus kūnas nėra pritaikytas pasyviam gyvenimo būdui.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Tai, kaip jūs sėdite, stovite ir einate – visa jūsų laikysena –

stipriai atsiliepia savijautai..!

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Netaisyklinga laikysena gerokai kenkia sveikatai. Pavyzdžiui, nusilpus krūtinės raumenims susergama bronchitu ar kitomis kvėpavimo ligomis. Taisyklinga laikysena padeda sutvirtinti pilvo raumenis, ji yra mūsų energijos šaltinis. Žmonės, pergyvenantys dėl nudribusio pilvo, turi daugiau laiko skirti laikysenai užuot laikęsi įvairių bado dietų! Jei pilvo raumenys silpni – silpnas ir žmogaus energetinis centras, nes pilvas yra energetinis organizmo centras. Tuomet žmogus jaučiasi pavargęs ir apatiškas.

Laikysena tiesiogiai veikia mūsų emocijas. Ar matėte prislėgtą žmogų, kuris stovėtų tiesiai, pakeltais pečiais, šypsotųsi ir giliai kvėpuotų?

Laikysena stimuliuoja mūsų smegenis, todėl ji yra puiki priemonė depresijos įveikimui. Neįmanoma pulti į depresiją, jei laikysena tiesi, galva aukštai pakelta, giliai kvėpuojate, o lūpose žaidžia šypsena..!

Atminkite, kad kūnas instinktyviai žino, kokia turėtų būti taisyklinga padėtis, tačiau mes išmokėme jį blogų įpročių. Svarbiausias dalykas šioje vietoje yra kiekvieno jūsų suvokimas. Jei suvoksite laikysenos svarbą organizmui, jūs sąmoningai pradėsite kreipti dėmesį į kūno padėtį! Laikysenos galia prasideda nuo suvokimo. Pradėkite sekti savo laikyseną visur – darbe, namuose, sėdėdami prie televizoriaus, laukdami parduotuvės eilėje, skaitydami, kalbėdami, dirbdami prie kompiuterio… Jei pastebite, kad kūprinatės ir jaučiate kūno įtampą, giliai įkvėpkite ir įsivaizduokite, kad kažkas jus švelniai kilsteli aukštyn.

Svarbu suvokti savo blogus įpročius ir juos taisyti: nekalbėti telefonu prispaudus jį prie ausies petimi, nenešioti sunkių daiktų viena ranka, nes tada vienos nugaros pusės raumenys tampa stipresni ir neteisinga kryptimi išjudina stuburo slankstelius…

Taisyklinga laikysena padeda:

- išsaugoti gerą sveikatą;

- tiesiogiai veikti mūsų emocijas;

- sutvirtinti pilvo raumenis;

- sustiprinti organizmo energetinį centrą;

- išlaikyti gerą nuotaiką ir apsisaugoti nuo depresijos.

Tad dabar, mielieji, kurie skaitote šias mintis, išsitieskite ir su meile pagalvokite apie savo ašį – stuburą..!

 Psichologinės stuburo ligų priežastys

Kaklinės dalies problemos - konservatyvus požiūris į išorinį pasaulį, nelankstus savo gyvenimo problemų sprendimas.

Viršutinės nugaros dalies iki menčių problemos - emocinės paramos trūkumas, per mažai bendraujama su maloniais žmonėmis.

Viršutinės nugaros dalies, menčių vidurio problemos - nepakankamas bendravimas šeimoje:
          - silpna partnerio parama ("šeima nesupranta");
          - stiprus šių vietų skausmas rodo, kad pats žmogus kaltas, per mažai jautrus, spaudžia kitus ir neleidžia atsiskleisti.

Skausmai nuo menčių iki juosmens - nepasitikėjimas savo patirtimi ir savo sugebėjimais. Taip pat galimi skausmai, jei ištiko:
          - išdavystė ar skyrybos;
          - apgavystė.

Juosmens skausmai - prasta materialinė padėtis. Skolos, negalėjimas jų grąžinti, "užplaukimas ant seklumos".
          - Jei juosmuo pasunkėja, pavargsta, tai rodo, kad darotės priklausomas nuo išorės;
          - skausmas su iradiacija į koją - neišnaudotos galimybės uždirbti pinigus ar netinkamas būdas tam padaryti;
          - baimė prarasti darbą ar pinigus;
          - veidmainiavimas, dėjimasis geresniu žmogumi nei yra.

Nuleisti pečiai ar kūprinimasis - žmogus prislėgtas sunkių rūpesčių:
          - nemylimas darbas;
          - įtampa šeimoje;
          - pastovus fizinis nuovargis.

Vaikų kūprinimasis - tėvai labai griežti.

Stuburo iškrypimas - labai spaudžia tėvai.

Tarpslankstelinė išvarža - nepasitenkinimas gyvenimu:
          - nėra džiaugsmo ar net noro gyventi;
          - kaklinės dalies išvarža - nesugebėjimas priimti naujo, žmogus mano, jog jau "viską" žino;
          - juosmeninė dalies išvarža - materiali gyvenimo pusė svarbiausia, bijo per mažai uždirbti.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau