Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 17

NSO Katastrofos, Apie Kurias Jūs Tikriausiai Niekada Negirdėjote

Žmonės, kurie domisi ufologija ar paranormaliais reiškiniais, girdėjo apie sudužusį NSO prie Rozvelo Naujojoje Meksikoje. Labiau besidomintieji žino apie incidentą Keksburge Pensilvanijoje.

Bet yra ir nemažai atvejų kitose vietose, kai iš dangaus nukrisdavo kažkas neįprasto, o tas įvykis būdavo taip įslaptinamas, kad į žiniasklaidą patekdavo tik informacijos trupiniai. Arba įvykio vietoje nepavykdavo rasti jokių reikšmingų įrodymų.

Incidentas Dalnegorske

1986 metų sausio 29 dienos vakarą keistas raudonas kamuolys staiga praskrido virš mažo šachtininkų miesto Dalnegorsko (Primorės kraštas Rusijoje, tada dar SSRS). Tai matė daugybė liudininkų.

Rutulys staiga ėmė kristi ir nukrito prie kalno, pavadinto “Aukštuma 611”. Liudininkai girdėjo stiprų sprogimą, matė katastrofos rajone kilusio gaisro liepsnas. Kitą dieną, kai žmonės nuėjo į tą vietą pažiūrėti, jie pamatė tik apanglėjusius medžius menamos katastrofos vietoje, jokių kitų liekanų nebuvo. Vis dėlto toje vietoje rasti keli keisti akmenys, panašūs į neaiškaus metalo gabalus. Šiuos akmenis ėmėsi tyrinėti ufologas Valerijus Dvužilnas. Apžiūrėjęs juos su mikroskopu, ant akmenų jis aptiko mažyčius metalo plaušelius su auksu ir kvarcu.

Ufologija, NSO, Nutikimai, paranormal.lt

Vis dėlto šie neaiškūs mažyčiai akmenėliai ir įvykio vietoje sudegę medžiai ir yra viskas, ką pavyko rasti. Laikoma, kad nukritusį NSO greitai sutaisė jo pilotai ir nuskrido, dar prieš ateinant žmonėms prie kalno.

Įvykis prie Salto

1995 metų rugpjūčio 17 dienos pavakare dešimtys žmonių Argentinos Salto mieste matė, kaip iš dangaus su triukšmu nukrito didelis sidabrinis diskas. Kai jis atsitrenkė į žemę, pasigirdo toks stiprus sprogimas, kad visą vietovę kaip mat apgaubė tiršti juodi dūmai, o seismografai neva užfiksavo žemės drebėjimą.

Laimei diskas nukrito ne pačiame mieste, o dykvietėje šalia jo. Vienas iš liudininkų - civilinės aviacijos pilotas Tonis Galvano - tuo metu buvo viešbutyje ir, pamatęs krentantį diską bei išgirdęs sprogimą, puolė prie savo nedidelio lėktuvo ir nuskrido įvykio vietos link.

Dėl tirštų juodų dūmų jis nelabai ką galėjo įžiūrėti, bet po dviejų dienų vėl nuskrido ten. Paties disko pilotas jau nepamatė, tik apžiūrėjo įvykio vietą, kur buvo daug su šaknimis išrautų medžių.

Vėliau Galvano ne kartą bandė sugrįžti į tą vietą, tačiau visus kelius jau blokavo žmonės juodomis uniformomis. Galvano net bandė jėga prasiveržti į avarijos vietą, tačiau jį grubiai sustabdė ir liepė pamiršti visa tai.

Ufologija, NSO, Nutikimai, paranormal.lt

Įvykis Megas Platanos miestelyje

1990 metų rugsėjo 2 dieną gražiame ir saulėtame Graikijos miestelyje Megas Platanos 3 valandą nakties liudininkai pamatė danguje skrendančias šešias ryškias ugnis. Staiga viena ugnelė pradėjo judėti chaotiškai, paskui atitrūko nuo kitų ir nukrito žemyn.

Piemuo Trantos Karatranžos matė, kaip neatpažintas objektas nukrito ant žemės kone už 500 metrų nuo jo, paskui užsidegė. Tuo metu kitos 5 ugnelės pakibo virš avarijos vietos ir stebėjo. Netikėtai dvi iš jų staigiai nusileido žemyn ir bandė “padėti” nukritusiam objektui. Tas nustojo degti, paskui bandė vėl pakilti.

Visą likusią naktį tas objektas tai kilo į viršų, tai vėl leidosi žemyn, ir tik auštant pavyko jį pataisyti. Tada tas nelaimėlis ir kiti objektai nuskrido šalin. Ryte vietiniai gyventojai, atėję pažiūrėti, kas nutiko, rado tik apanglėjusius krūmus ir apdegusią žemę, o paskui ten buvo rasti neaiškių laidų ir metalų likučiai.
Vėliau visą rajoną apsupo kariškiai, kurie sakė, kad čia tiesiog nukrito sovietinis palydovas.

Incidentas Lesote

Lesoto karalystė ribojasi su PAR. 1995 metų rugsėjo 19 dieną netoli šios sienos galimai nukrito NSO. Fermeris Piteris Lačasa maždaug 9.15 val. vakaro virš galvos išgirdo keistą garsą, jo karvės staiga labai sunerimo. Paskui pasigirdo sprogimas.

Lačasa pasileido bėgti ten, kur pasigirdo sprogimas, kiti kaimynai irgi pasileido iš paskos. Vienas iš jų tvirtino, kad matė, kaip iš dangaus kažkas nukrito, o tada pasigirdo sprogimas ir pasirodė ryškūs blyksniai. Prie lauko, kuriame kažkas degė, atbėgę žmonės arčiau prieiti negalėjo dėl didžiulio gaisro.

Ufologija, NSO, Nutikimai, paranormal.lt

Lačasai pasirodė, kad ten liepsnoje yra kažkas gyvas, jis nubėgo skambinti valdžios atstovams, kad kviestų pagalbą ir greitąją. Vyras nusprendė, kad nukrito lėktuvas. Paskui kartus su policija jis grįžo į įvykio vietą. Gaisras jau buvo pasibaigęs, o lauke stovėjo neaiškus lėktuvas, kuris išoriškai neatrodė pažeistas.

Laukas, kuriame įvyko avarija, buvo privačioje valdoje, todėl policija negalėjo ten įeiti, neatsiklaususi savininko. Paskui ten atvyko kariškiai ir viską apsupo. Anot kariškių, jie turi Lesoto karalystės įsakymą paimti tą erdvėlaivį. Ryte keisto erdvėlaivio ten jau nebebuvo. Nežinoma, ir kur jį išvežė.


Ufologija su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau