Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2020 » Kovo » 17

NSO Katastrofos, Apie Kurias Jūs Tikriausiai Niekada Negirdėjote

Žmonės, kurie domisi ufologija ar paranormaliais reiškiniais, girdėjo apie sudužusį NSO prie Rozvelo Naujojoje Meksikoje. Labiau besidomintieji žino apie incidentą Keksburge Pensilvanijoje.

Bet yra ir nemažai atvejų kitose vietose, kai iš dangaus nukrisdavo kažkas neįprasto, o tas įvykis būdavo taip įslaptinamas, kad į žiniasklaidą patekdavo tik informacijos trupiniai. Arba įvykio vietoje nepavykdavo rasti jokių reikšmingų įrodymų.

Incidentas Dalnegorske

1986 metų sausio 29 dienos vakarą keistas raudonas kamuolys staiga praskrido virš mažo šachtininkų miesto Dalnegorsko (Primorės kraštas Rusijoje, tada dar SSRS). Tai matė daugybė liudininkų.

Rutulys staiga ėmė kristi ir nukrito prie kalno, pavadinto “Aukštuma 611”. Liudininkai girdėjo stiprų sprogimą, matė katastrofos rajone kilusio gaisro liepsnas. Kitą dieną, kai žmonės nuėjo į tą vietą pažiūrėti, jie pamatė tik apanglėjusius medžius menamos katastrofos vietoje, jokių kitų liekanų nebuvo. Vis dėlto toje vietoje rasti keli keisti akmenys, panašūs į neaiškaus metalo gabalus. Šiuos akmenis ėmėsi tyrinėti ufologas Valerijus Dvužilnas. Apžiūrėjęs juos su mikroskopu, ant akmenų jis aptiko mažyčius metalo plaušelius su auksu ir kvarcu.

Ufologija, NSO, Nutikimai, paranormal.lt

Vis dėlto šie neaiškūs mažyčiai akmenėliai ir įvykio vietoje sudegę medžiai ir yra viskas, ką pavyko rasti. Laikoma, kad nukritusį NSO greitai sutaisė jo pilotai ir nuskrido, dar prieš ateinant žmonėms prie kalno.

Įvykis prie Salto

1995 metų rugpjūčio 17 dienos pavakare dešimtys žmonių Argentinos Salto mieste matė, kaip iš dangaus su triukšmu nukrito didelis sidabrinis diskas. Kai jis atsitrenkė į žemę, pasigirdo toks stiprus sprogimas, kad visą vietovę kaip mat apgaubė tiršti juodi dūmai, o seismografai neva užfiksavo žemės drebėjimą.

Laimei diskas nukrito ne pačiame mieste, o dykvietėje šalia jo. Vienas iš liudininkų - civilinės aviacijos pilotas Tonis Galvano - tuo metu buvo viešbutyje ir, pamatęs krentantį diską bei išgirdęs sprogimą, puolė prie savo nedidelio lėktuvo ir nuskrido įvykio vietos link.

Dėl tirštų juodų dūmų jis nelabai ką galėjo įžiūrėti, bet po dviejų dienų vėl nuskrido ten. Paties disko pilotas jau nepamatė, tik apžiūrėjo įvykio vietą, kur buvo daug su šaknimis išrautų medžių.

Vėliau Galvano ne kartą bandė sugrįžti į tą vietą, tačiau visus kelius jau blokavo žmonės juodomis uniformomis. Galvano net bandė jėga prasiveržti į avarijos vietą, tačiau jį grubiai sustabdė ir liepė pamiršti visa tai.

Ufologija, NSO, Nutikimai, paranormal.lt

Įvykis Megas Platanos miestelyje

1990 metų rugsėjo 2 dieną gražiame ir saulėtame Graikijos miestelyje Megas Platanos 3 valandą nakties liudininkai pamatė danguje skrendančias šešias ryškias ugnis. Staiga viena ugnelė pradėjo judėti chaotiškai, paskui atitrūko nuo kitų ir nukrito žemyn.

Piemuo Trantos Karatranžos matė, kaip neatpažintas objektas nukrito ant žemės kone už 500 metrų nuo jo, paskui užsidegė. Tuo metu kitos 5 ugnelės pakibo virš avarijos vietos ir stebėjo. Netikėtai dvi iš jų staigiai nusileido žemyn ir bandė “padėti” nukritusiam objektui. Tas nustojo degti, paskui bandė vėl pakilti.

Visą likusią naktį tas objektas tai kilo į viršų, tai vėl leidosi žemyn, ir tik auštant pavyko jį pataisyti. Tada tas nelaimėlis ir kiti objektai nuskrido šalin. Ryte vietiniai gyventojai, atėję pažiūrėti, kas nutiko, rado tik apanglėjusius krūmus ir apdegusią žemę, o paskui ten buvo rasti neaiškių laidų ir metalų likučiai.
Vėliau visą rajoną apsupo kariškiai, kurie sakė, kad čia tiesiog nukrito sovietinis palydovas.

Incidentas Lesote

Lesoto karalystė ribojasi su PAR. 1995 metų rugsėjo 19 dieną netoli šios sienos galimai nukrito NSO. Fermeris Piteris Lačasa maždaug 9.15 val. vakaro virš galvos išgirdo keistą garsą, jo karvės staiga labai sunerimo. Paskui pasigirdo sprogimas.

Lačasa pasileido bėgti ten, kur pasigirdo sprogimas, kiti kaimynai irgi pasileido iš paskos. Vienas iš jų tvirtino, kad matė, kaip iš dangaus kažkas nukrito, o tada pasigirdo sprogimas ir pasirodė ryškūs blyksniai. Prie lauko, kuriame kažkas degė, atbėgę žmonės arčiau prieiti negalėjo dėl didžiulio gaisro.

Ufologija, NSO, Nutikimai, paranormal.lt

Lačasai pasirodė, kad ten liepsnoje yra kažkas gyvas, jis nubėgo skambinti valdžios atstovams, kad kviestų pagalbą ir greitąją. Vyras nusprendė, kad nukrito lėktuvas. Paskui kartus su policija jis grįžo į įvykio vietą. Gaisras jau buvo pasibaigęs, o lauke stovėjo neaiškus lėktuvas, kuris išoriškai neatrodė pažeistas.

Laukas, kuriame įvyko avarija, buvo privačioje valdoje, todėl policija negalėjo ten įeiti, neatsiklaususi savininko. Paskui ten atvyko kariškiai ir viską apsupo. Anot kariškių, jie turi Lesoto karalystės įsakymą paimti tą erdvėlaivį. Ryte keisto erdvėlaivio ten jau nebebuvo. Nežinoma, ir kur jį išvežė.


Ufologija su paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau