Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 9

1981 metų Aprašytas nutikimas: NSO virš Trans en Provence kaimo

(Paranormal) Kai žmonės teigia, kad matė skraidančią lėkštę, greitai galima nustoti jų klausytis. Lemenimai, vienas kitam prieštaraujantys faktai, pamirštos detalės - netikros istorijos dažnai yra skylėtos kaip šveicariškas sūris. Tik ne ši - ūkininkas Prancūzijoje pamatė NSO ir net aptiko jo pėdsakų.

(Straipsnis pakartotinai paskelbtas iš technologijos.lt)

Varo departamento (Prancūzijos pietūs) ūkininkas Renato Nicolaï tą 1981-ųjų sausio 8 dienos vakarą darbavosi savo laukuose, Trans en Provence kaimelyje. Maždaug 5 valandą vakaro jis išgirdo keistą švilpimą ir iš karto pamatė maždaug 2,5 metrų pločio skraidančią lėkštę. Šis keistas dviejų lėkštučių formos daiktas, kurio storis siekė apie 1,5 metrus, nusileido lauke ir kone iš karto vėl pakilo. Nicolaï dar spėjo įsidėmėti kelias detales - NSO apačioje buvo du maždaug 20 cm ilgio išsikišimai, kuriuos ūkininkas palaikė kojomis arba reaktoriais. Čia taip pat buvo matyti keli apvalūs daiktai, primenantys duris.

SEPRA nelaimingo atsitikimo schema

SEPRA nelaimingo atsitikimo schema

Kitą dieną Nicolaï kreipėsi į žandarus. Jis neketino to daryti, tačiau paklausė kaimynės patarimo, nes toje vietoje, kur nusileido NSO, žemė buvo apdegusi. Policijos pareigūnai nufotografavo vietą, apklausė ūkininką, paėmė dirvožemio ir augalų mėginius, kurie buvo perduoti GEPAN - Prancūzijos kosmoso agentūros atšakai, tiriančiai tokius keistus reiškinius (dabar GEIPAN).

Apdegusi žemė po NSO buvimo

Apdegusi žemė ©PHILCK06 (CC BY-SA 4.0) | commons.wikimedia.org

GEPAN nustatė, kad dirvožemis toje vietoje buvo stipriai suspaustas - kažkas jį suslėgė daugiau nei 4 tonų jėga. Be to, temperatūra toje vietoje turėjo pasiekti 300-600 °C. Mokslininkai taip pat aptiko šiek tiek fosfatų ir cinko, o šalia paimtuose augalų mėginiuose nustatytas 30-50 % mažesnis chlorofilo kiekis. Visa tai buvo labai keista.

Tyrimų pavyzdžių, pateiktų SEPRA rezultatai

Tyrimų pavyzdžių, pateiktų SEPRA (Prancūzijos valstybinė kosmoso agentūra), rezultatai

Tyrimų pavyzdžių, pateiktų SEPRA rezultatai

Tiesa, pats Nicolaï nemanė, kad tai - ateivių darbas. Jis buvo įsitikinęs, kad tai - kažkoks karinis prietaisas, netyčia ištrūkęs iš šalia esančios karinės bazės. Ir GEPAN netyrė nežemiškos gyvybės versijų - jos neatrodė tikėtinos. Tačiau du metus trukęs tyrimas jokių rezultatų nedavė visiškai.

Nemažai prancūzų mokslininkų mano, kad GEPAN tyrimas buvo atmestinas, ypač mėginių analizė. Ir daugelis mano, kad atsakymą žino pats Nicolaï, kuris, greičiausiai, ir sukūrė šią istoriją.

NSO nusileidimo vieta, tyrimo vieta

NSO nusileidimo vieta, tyrimo vieta

Taip manoma dėl kelių priežasčių. Apdegusios žemės žymės nesutapo su Nicolaï pasakojimu - jos nebuvo tokios pat formos, kaip ūkininko apibūdinti reaktoriai. Be to, šalia buvo ir kelias, išvagotas vėžiomis. Nicolaï tvirtino, kad pėdsakus paliko ne automobilis, todėl automobilio versiją GEPAN atmetė iš karto.

Nicolaï davė interviu laikraščiams ir televizijai, detaliai pasakodamas apie švilpiantį NSO. Nors tai žino tik pats jis, tikriausiai toks dėmesys ir buvo šios istorijos sukūrimo motyvas. Juk niekas niekur daugiau šio orlaivio nematė.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.01.2021 laikas 10:08 Vakcinos nuo COVID-19 ligos: kur tiesa, o kur melagiena?
Ką turime žinoti apie skiepus nuo COVID-19 ligos? Ar galima pasitikėti vakcinomis, kurios sukurtos per trumpą laiką? Kuo jos skiriasi nuo įprastų vakcinų? Ar skiepais galima žmones „sučipuoti“, kaip teigia antivakseriai?...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:07 Kaip sumažinti cholesterolio kiekį?
Hipercholesterinemija - padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – dar ne liga. Bet šios medžiagos perteklius skatina aterosklerozės, išeminės širdies ligos, stenokardijos ir infarkto vystymąsi. Ypač vyresniame amžiuje, kasmet vertėtų pasitikrinkite lipidų (triglicerinų ir cholesterolio) kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:21 Liaudiški patarimai kaip gydytis Paprastaja kraujažole
Paprastoji kraujažolė liaudies medicinoje. Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:01 Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu
Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu. Užkimimas. 30 g raudonėlio žolės užplikyti 1 litru verdančio vandens, palaukti 1 val. ir perkošti (nors tai nebūtina). Gerti po 1-1,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 16:16 Baltieji rūmai jau trečią dieną atrodė tušti. Ar vyriausybė laukia mega meteorito? Kas vyksta?
Kaip pranešė sausio 21 d. visa Amerikos žiniasklaida, naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas persikėlė į biurą ir nedelsdamas ėmėsi darbo - kovojo su pandemija, sustabdė D.Trampo sienos statybas ir kitus neatidėliotinus reikalus....

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 11:05 Minkšti, purūs ir trapūs obuoliniai sausainiai
Šie obuoliniai sausainiai gaunasi minkšti, purūs ir trapūs. Ir be jokios abejonės labai skanūs. Pats tas prie arbatos ar kavos puodelio. Iš nurodytų ingredientų kiekio iškepiau pilną skardą sausainių.

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 09:34 Government cameras hidden on private property? Welcome to open fields
Seated at his kitchen table, finishing off the remains of a Saturday breakfast, Hunter Hollingsworth’s world was rocked by footsteps on his front porch and pounding at the door, punctuated by an aggressive order: “Open up or we’ll kick the door down.”...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 09:34 Federal court strikes down transgender “mandate”
Doctors across the United States scored a major victory Tuesday, Jan. 19, when a federal court struck down the Transgender Mandate. The plaintiffs in the case are religious doctors, hospitals and clinics that serve all patients regardless of sex or gender identity....

Skaityti daugiau