Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 18

Būsto energetika pagal jo numerį

Pitagoras žiūrėjo į skaičius kaip į savarankiškas būtybes su savo individualiomis savybėmis. Kiekvienam skaičiui būdavo priskiriama atskira planeta. Siūlome sužinoti ir pasitikrinti, kokia jūsų būsto atmosfera pagal jo numerį.

Jeigu jūsų buto numeris daugiaženklis, tai sudėkite atskirus skaičius tol, kol gausite vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, buto numeris 186, sudedame 1+8+6=15=1+5=6. Šio buto numerologinis skaičius yra 6.

numerologija, busto energetika, būsto energetika, namo numeris,

Skaičius 1

Šis būstas yra Saulės įtakoje. Jis skatina kūrybą, padeda žmogui išreikšti save, išsiskirti, patraukti kitų dėmesį. Čia jaukiai jaučiasi menininkai, aktoriai, rašytojai ir visi tie, kurių tikslas gražinti kitų žmonių gyvenimą. Toks būstas padeda jiems nuoširdžiai ir objektyviai fiksuoti dabartį, mylėti gyvenimą, džiaugtis gerais dalykais.

Namų interjere svarbią vietą užima įvairūs šviestuvai. Vyraujančios spalvos: ryškios raudonai oranžinės. Tokie namai patikrina žmogų. Jeigu jo širdis gera, namai spindės, jeigu ne, neišvengiamai juose veisis musės, tarakonai, pelėsis, viešpataus dvasinis ir materialinis nuosmukis.

Skaičius 2

Mėnulio veikiamas būstas. Intuicija ir apmąstymai. Čia gerai jausis tie, kas dirba su mažais vaikais, maitinimo sferoje, valo vandens telkinius. Muzikantai išgaus čia naują skambesį. Tokiame bute daug dėmesio skiriama veidrodžiams. Atsipalaidavimo vieta – vonios kambarys. Dominuoja pastelinės spalvos, kreminiai, žalsvi atspalviai, pieno baltumo sienos.

Skaičius 3

Marso poveikis. Valia. Šis būstas skatina veikti, o ne sėdėti sudėjus rankas. Šioje vietoje reikia greitai priimti sprendimus, kitaip kiti jus aplenks. Kartais atrodo, kad ruošiatės ‚šuoliui“, nuolat kyla noras ką nors daryti. Niekas šiuose namuose nepriekaištaus, kad tinginiaujate. Jaukiausios vietos – tualetas ir prieškambaris. Būstui būdingi visi raudonos atspalviai. Šiame bute reikia stengtis vengti barnių, kuriuos gali išprovokuoti kiti.

Skaičius 4

Merkurijaus įtaka. Kontaktai. Iškalbingumas – jūsų vizitinė kortelė. Didžiausias krūvis šiame bute tenka telefonui. Protas turi veikti nuolat. Aplinka privers pasijusti vos ne telefoniniu dispečeriu ar biržos makleriu. Prisiminkite, kad šiame name negalima meluoti, apgaudinėti žmonių, nes viskas atsigręš į jus bumerangu. Palankiausios spalvos: mėlyna, geltona, žydra, pilka. Favoritais namuose bus tie prietaisai, iš kurių galima gauti okios nors informacijos. Iš šio būsto nuolat traukia išeiti kur nors pasivaikščioti ar išvykti į kelionę.

Skaičius 5

Jupiterio globojamas būstas. Plėtimasis. Tokiuose namuose dažniausiai būna didelė biblioteka. Čia kyla noras užsiimti globaliais dalykais: politika, mokslu. Šio būsto gyventojai nuolat svajoja išvykti į kitus kraštus. Palanki palva: rožinė. Namus puošia suvenyrai oš tolimų kraštų, antikvariniai daiktai, gal net gaubliai ir teleskopai. Šiuose namuose negalima išlieti pykčio, reikia saugoti kepenis.

Skaičius 6

Veneros įtaka. Šie namai sukurti poilsiui, meilei ir komfortui. Neretai juose lankosi didelės kompanijos. Šeimininkai paprastai būna labai geraširdžiai žmonės, pasižymintys subtiliu skoniu. Namuose gaminami gardūs patiekalai. Čia yra daug didelių, minkštų daiktų: sofų, kilimų. Dominuoja šiltos spalvos, daug smėlio, rudos atspalvių. Tokiame bute gali būti naminių augintinių, daug kambarinių gėlių. Šeimininkai mėgsta gamtą. Jeigu bręsta skandalas, pirmiausia reikia pamąstyti, kas kaltas: jūs ar kitas. Jeigu ir po to norite bartis, vadinasi, esate kalti jūs.

Skaičius 7

Saturno būstas. Gyvenimas tokiame bute – tikras išbandymas visomis prasmėmis. Jame daug visokių kliūčių, apribojimų, kaustančių aplinkybių, per šalta, per karšta, gali kankinti alkis, nepritekliai. Užtat čia geriausia vieta išmokti amato, įsigyti profesiją, įgauti patirties, kaupti žinias. Jeigu čia gyvenantis žmogus pats nesukuria galimybės pasėdėti tylomis ir pagalvoti apie savo gyvenimą, tai gauna atgal savo neužbaigtus darbus stuburo problemų ar priverstinių judėjimo apribojimų pavidalu. Užtat čia puikiai galima užsiimti organizmo valymu, joga, medituoti, svajoti. Dominuojanti spalva: tamsiai mėlyna.

Skaičius 8

Urano poveikis. Laisvė, netikėtumai, draugystė, pagalba. Ši vieta tiesiog pritaikyta draugų susitikimams, naujų pažinčių užmezgimui. Ypač gerai sekasi daryti išradimus ir įgyvendinti drąsias idėjas. Retų profesijų žmonės čia jaučiasi labai gerai. Racionalistai, materialistai ir pragmatikai čia negauna nieko, išskyrus sužlugusius planus, sugadintus nervus ir sumaištį. Langų stiklai šiame būste visada turi būti kruopščiai nuplauti. Reikia būti atsargiems su elektros prietaisais. Tinka visos vaivorykštės spalvos, ypač dangaus žydrumo.

Skaičius 9

Neptūno globojamas būstas. Sunki vieta. Išbandymai tyko kiekviename kampe: nemalonumai, susiję sus vandeniu, gyventojų polinkis į žalingus įpročius, priklausomybės, nuolat ieškomi pradingę, pasimetę daiktai. Visos tos smulkmenos užgrius ant jūsų neramaus miego išvargintos psichikos. Saugokitės nuodingų daiktų, studijuokite nematomo pasaulio realijas.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 22:10 Skaistyklos Portalai

Žmogus, kviečiantis dvasias, gali būti, sukuria rezonansą su jų virpesiais. Jos girdi žmogaus kvietimą ir skuba pas jį, kaip vampyrai į kraujo kvapą. Manoma, kad dvasios minta tokio žmogaus energija, sugriauna užtvaras, skiriančias įvairius matavimus, ir atveria praėjimą iš savo pasaulio į mūsų.<...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 21:06 Mirinas Dažo -istorijos mįslė
Štai kaip pasirodymą prieš studentų medikų auditoriją aprašė vienas iš žiūrovų: „Mirinas Dažo, iki pusės nuogas, tylėdamas stovi kambario centre. Asistentas prisiartina prie jo iš nugaros ir greitai susmeigia 80-ies cm ilgio rapyrą kažkur inkstų srityje. Aplinkui tvyro kapų tyla. Studentai ir dėstyt...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 14:07 Mokslininkai atkūrė senovės Egipto mumijos balsą

Tyrėjų komandai iš Jungtinės Karalystės pavyko atkurti senovės egiptiečio balsą. Neįtikėtinas projektas prasidėjo dar 2013 m. Kad mumija prabiltų, prireikė archeologų, egiptologijų, muziejaus kuratorių ir elektrotechnikų žinių

...

Skaityti daugiau

23.01.2020 laikas 22:33 Kodėl prieš miegą reikia sulenkti kelius?
Ramus miegas yra raktas į sveikatą. Ne visi gali iš akto užmigti. Priežastis gali būti nuovargis, įvairūs negalavimai, skausmai, įtampa ir kt. Jei žmogus užmiega esant įtampos būsenoje, tai gali sukelti trikdantį miegą, žmogus neišsimiega. Bet kokiu atveju jums reikia prieš miega atsipalaiduoti. Ir...

Skaityti daugiau