Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 13

Optimistai švenčia karantino nuėmimą, realistai ruošia maisto atsargas

Garsiausi pasaulio tornadai ir uraganai tradiciškai tradiciškai laikomi stichinėmis nelaimėmis, laikas nuo laiko užklumpančią JAV. Iš tikrųjų tai klaidinga nuomonė – žiniasklaida dažniausiai atspindi tik apie tuos uraganus kurie pasirodo JAV, tuo tarpu kas vyksta gretimoje Meksikoje CNN vienodai. Tuo tarpu, kaip praneša watchers.news pradedant nuo gegužės 8 dienos Šiaurės Meksikoje vyksta tai:

Nors visi rašo, kad tornadai prasidėjo gegužės 8 d., iš tikrųjų tai netiesa – atmosfera virš Meksikos verda jau nuo balandžio pabaigos ir tornadai eina vienas po kito:

Kadangi uraganai nepripažįsta D.Trumpo pastatytos didelės geležinės tvoros, netrukus ši atmosferos anomalija pasieks JAV. Gali būti, kad ji jau pasiekė ir pradėjo griauti palaimintą tvorą.

Tuo tarpu Rytų Afrikoje dar viena nelaimė: čia ne tik uraganiniai vėjai, kurie viską drasko, bet ir potvyniai, kurie viską skandiną:

Temzė:

Saudo Arabija:

Indonezija:

Maždaug tas pats vyksta dabar visuose pasaulio regionuose. Be to, kas patraukia dėmesį: arba kaimyniniuose regionuose, arba net vietose, kur prie kelias dienas siautė karščiai, dabar tose vietose siaučia potvyniai, ant žmonių galvų nukrito tiek vandens, kad nuskendusių žmonių skaičius siekia tūkstančius. Taigi balandžio mėnesį dulkių ir smėlio audros kankinio Indiją, o dabar Indija skendi, kaip ir visos kitos.

Ir vieninteliai, kuriems šios kataklizmos vienodai – yra maži, labai rajūs padarai skėriai. Antra banga jau atkeliavo į Pakistaną:

Kur skėriai praėjo, laukai ir sodai atrodo taip:

Žiniasklaida dabar rašo apie‚ antrąją bangą“ Pakistane (pirmoji buvo vasario – kovo mėn.), tačiau tai nėra visiška tiesa, nes populiacijos augimo žemėlapis atrodo taip:

konspirologija, maisto krizė, stichinės nelaimės

O aplamai, šiuo metu gamtoje nebėra pusiausvyros. Dėl nenumatytų gamtos anomalijų visose pasaulio šalys turi nuostolių. Vienur kur buvo pasėta – niekas neišaugo. Vienur pavasaris buvo šaltas, o kai kur gegužę pradėjo kristi sniegas ir žiedai nuo medžių nukrito.

Tai atėjo vėjas ir vietiniai potvyniai, o dar tuo metu karantinas.

Situacija akivaizdi: su žemės ūkiu viskas labai blogai. Tokiose šalyse, kaip Indija ir Pakistanas tai netgi labai blogai.

Viskas kas vežama į NVS ir pas mus iš Indijos, o bulvės iš Egipto. Dabar tik skėriai juos valgo. Todėl darome išvadas, kas vyksta ir galvojame, ką užsipirkti/dasipirkti antrajai karantino bangai, o mes stebime ir toliau kas vyksta pasaulyje... tai tikrai ne prieš gerą. Tad, visi kas turite žemės išeikite su šakėmis ir kastuvais ir pradėkite iš naujo kurti savo žemės ūki, auginti gyvulius, daržoves ir visko ko reikia, kad  išgyventumėte...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau