Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 16

Mokslininkas tiki: tarpžvaigždinis objektas Oumuamua galėjo būti ateivių zondas

Naujame interviu Izraelio laikraščiui „Haaretz“ Harvardo universiteto Astronomijos departamento narys Avi Loebas toliau gina savo kontroversišką hipotezę, kad tarpžvaigždinis objektas Oumuamua galėjo būti ateivių zondas – ir svarstė apie žmonijos vietą kosmose.

„Kai tik paliksime Saulės sistemą, tikiu kad susidursime su daug intensyvesniu eismu, – laikraščiui sakė mokslininkas. – Galbūt mes gausime žinutę, kurioje bus sakoma „Sveiki atvykę į tarpžvaigždinį klubą“ O gal rasime kelias nebegyvas civilizacijas – t. y., aptiksime jų liekanas.“

oumuamua, astronomija, civilizacija, ateiviai, gyvybė kosmose,hipoteze

Kvadrilijonas tokių pat

Po to, kai astronomai užfiksavo Oumuamua A.Loebas ir kolega spėjo, kad hipotetinės saulės burės paaiškintų keista kosminio kūno elgesį ir trajektoriją.

Kitas keistas objekto požymis – atspindimos saulės kiekis jam besisukant skyrėsi 10 kartų, kas siūlo hipotezę, kad objektas yra cigaro ar blyno formos, kas labai neįprasta natūraliai susidarant asteroidams.

Bandymai pasiklausyti Oumuamua radijo bangomis taip pat nedavė jokių vaisių – bet A.Loebas „Haaretz“ teigia, kad jis vis tiek pasilieka prie galimybės, kad objektas buvo sukurtas protingų būtybių.

„Mes negalime žinoti, ar tai yra aktyvi technologija, ar erdvėlaivis, kuris nebeveikia ir tik plūduriuoja erdvėje, – laikraščiui sakė mokslininkas. – Bet jei tokių objektų kaip Oumuamua buvo sukurtas visas spiečius, ir jie buvo paleisti atsitiktinėmis kryptimis – tai, kad mes jį aptikome reiškia, kad jo kūrėjai paleido kvadrilijonus tokių zondų, į kiekvieną Paukščių Tako galaktikos žvaigždę.

Ne išsigalvojimai

Neseniai A.Loebas taip pat patraukė į save žiniasklaidos dėmesį, praėjusią savaitę duodamas dar vieną interviu, kuriame jis išdėstė savo versiją, kaip susidūrimas su nežemiška civilizacija paveiktų žmoniją. Ten jis sakė, kad Visata gali būti užversta ateivių bendruomenėmis, ir kad Žemės mokslininkai turėtų susitelkti jų pėdsakų paieškai.

„Turėtume žiūrėti į tai kaip į archeologiją, – sakė mokslininkas. – Taip, kaip kasamės į žemę ieškodami kultūrų, kurios nebeegzistuoja , turėtume kastis ir į kosmosą – kad atrastume civilizacijas, kurios egzistavo už Žemės ribų.“

A.Loebas tvirtina, kad nežemiškos gyvybės paieška nėra išsigalvojimai. „Tai daug mažiau spekuliatyvu nei prielaida, kad egzistuoja tamsioji medžiaga – nematoma medžiaga, kuri sudaro 85 proc. Visatos medžiagos“, – įsitikinęs mokslininkas.

Parengta pagal Futurism.com, rašo lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 21:36 Štai, kaip galima išvalyti organizmą, kad niekada nesirgtume ir nejaustume nuovargio
Tai labai lengva! Aštrus imbieras yra vienas iš sveikiausių ir skaniausių prieskonių planetoje. Jis turi didelę maistinę vertę ir yra naudojamas tiek gaminimui, tiek gydymui.

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau