Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 27

Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą, rašoma thesun.co.uk.

Ir nors bananai yra puikus sveikas užkandis, bet jie pietų dėžutėje būdami per ilgai gali suminkštėti ir paruduoti, taip tapdami beveik nevalgomais.

Jei toks scenarijus yra pažįstamas, daugiau nereikės nervintis, nes viena mama rado būdą, kaip sustabdyti bananų patamsėjimą.

Vienoje „Facebook“ grupėje mama pasidalino savo triuko nuotraukomis kartu su paaiškinimu, kuriame išsamiai aprašytas jos naudojamas metodas.

bananai, maistas, praktiniai patarimai

Bananai ilgiau išliks švieži (nuotr. facebook.com)

Ji rašė: „Kiekvieną kartą paskelbdama savo vaikų priešpiečių dėžutės nuotrauką, sulaukiu klausimų apie bananus. Taigi, bananus pjausčiau/ padariau šią pietų dėžutę sekmadienio vakarą (darau dviems dienoms vienu metu). Pjaustydamos bananus palikite žievelę, bet ją įpjaukite ties viduriu ir vidus vis tiek bus tobulas. Galai šiek tiek paruduos, bet nebus blogai."

bananai, maistas, praktiniai patarimai

Ir pridūrė: "Šiandien dukra nevalgė mokykloje, todėl visą dieną bananai ir buvo jos priešpiečių dėžutėje su ledo paketu".

Nuotraukose matyti, kad mama į vaiko pietų dėžutę buvo įpakavusi vos pusę banano, o ne supjausčiusi gabalėliais, bet įpjovė žievelę centre.

Nors ji pripažino, kad galai yra šiek tiek rudi, bet mama prisiekia, kad šis triukas leidžia bananui išlikti šviežiam kur kas ilgesniam laikui.

Šis triukas pasirodė genialus daugeliui: viena moteris teigė, kad ji naudojo tą patį triuką, o kita pateikė dar vieną vertingą patarimą, kaip išlaikyti bananus šviežius. Ji sakė: „Užpilkite apelsinų sulčių ant supjaustyto banano – jis nustos ruduoti“.

Publikuoja tv3.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.04.2020 laikas 10:01 COVID-19: Padėtis Italijoje Ir Netrukus, Akivaizdžiai, Visur

Didžioji dalis COVID-19 panešimų į tinklą vaizdo įrašo formatu, tačiau labiausiai informatyvūs dalykai – tai, kaip taisyklė, žmonių garso įrašai, kurie yra atsidūrę epidemijos epicentre

Skaityti daugiau

02.04.2020 laikas 07:49 COVID-19: Atrodo, Kad Pats Baisiausias Jau Ir Įvyko?
Viso pasaulio senkančio COVID-19 pandemiją, dabar dėmesys, daugiausiai nukreiptas Į JAV. Padėtis, kai kuriose vietose yra katastrofiška ir valdžia to neslepia. Tuo tarpu apie COVID-19 yra naujienų, kurios yra daug baisesnės ir yra iš... Ekvadoro....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau