Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (297) Komentarų: (0) (06.09.2018 - 13:25)

Psichoterapeuto Suganiako gydymo metodas

Savęs pažinimas, tai raktas į laisvę, o kadangi žmonės yra visiškai atitrūkę nuo savęs pažinimo, jų sąmone ir psichika naudojasi visi, norintys parduoti savo produktą. Daugybei žmonių galima įteigti viską, skonį, malonumą, moralę, ir t.t. Kol žmogus nesinaudoja žiniomis apie savo galvos turinį, tol jis vykdo valią tų, kurie puikiai išmano kaip veikia smegenys.

Psichine sveikata, degtinė, gėrimas

Geriantys žmonės sako patiria malonumą. Mokslui gerai žinoma, kad geriantieji malonumo nepatiria. Žmonės, kurie kalba apie malonumą nuo alkoholio, yra propagandos poveikyje, atsidavę psichologinei įtaigai. Yra daugybė eksperimentų, įrodančių ir parodančių, kaip vienus žmones veikia kitų žmonių nuomonė. Štai vienas jų. Susodina į eilę 15 vaikų ir visiems duoda po stiklinę saldaus kompoto, o paskutiniam duoda rūgštaus gėrimo. Kai pirmasis paragauja, jo klausia: Koks skonis? Jis atsako, kad saldu. Antrasis atsako: saldu, trečiasis: saldu ir t. t., o penkioliktas paragavęs susiraukia, bet sako: saldu. Visi pasakė saldu ir jis sako - saldu.

Krasnojarsko gyventojas psichoterapeutas Suganiako, gydė nuo alkoholizmo originaliu būdu. Jis liepdavo alkoholikui atsinešti butelį degtinės.

Ligonis apsidžiaugdavo: "O čia tai bent gydytojas, taip man gydytis patinka.

Kitą dieną atsineša butelį degtinės. Gydytojas pasodina jį baltų sienų kambarėlyje, kuriame taburetė, stalas, taurelė, popieriaus lapas su klausimais ir rašiklis.

- Štai tau klausimai, - sako gydytojas, - atsakyk raštu. Jei kas nors ne taip - kviesk mane. Tik visus atsakymus rašyk būtinai kaire ranka.

1. klausimas: Vardas ir pavardė. Alkoholikas kaire ranka vedžioja atsakymą.

2. klausimas: Gerti nori? - rašo: noriu. Trečias

3. klausimas: Jeigu nori įsipilk ir išgerk. Prisipila taurelę ir išgeria.

4. klausimas: Ką jauti burnoje? - Nieko.

5. klausimas: Ką jauti skrandyje? - Nieko.

6. klausimas: Ką jauti galvoje? - Nieko. Rankose nieko, kojose nieko...

9. klausimas: Gerti nori? - rašo: noriu.

10. Jeigu nori įsipilk ir išgerk. Prisipila taurelę ir išgeria.

11. Ką jauti burnoje? - rašo: rūgštu.

12. Ką jauti galvoje? - rašo - galvoje pradeda ūžti.

13. Ką jauti skrandyje - rašo: degina.

14. Ką jauti rankose? - rašo: drebėti pradėjo.

15. Ką jauti kojose? - rašo: kojose silpna.

16. Gerti nori? - rašo: noriu.

17. Jeigu nori įsipilk ir išgerk. Prisipila taurelę ir išgeria. Bet siaubingai ūžia galvoje, skrandį degina, rankos, kojos medinės. Pašoka ir beldžia į duris. Ateina gydytojas.

- Degtinė kažkokia keista.
- Kodėl keista? Tu ją pats atsinešei.
- Nuo degtinės man linksma, o nuo šitos galva ūžia, kojos medinės ir širdis smarkiai plaka.
- Na, tada viskas aišku. Šitą degtinę išpilsime, - degtinę išpila į klozetą. - Ateik rytoj ir atsinešk geros degtinės. Pakartosime gydymą.

Rytojaus dieną vėl po trečios taurelės jis sako, kad degtinė ne tokia. Dvi savaites jis gydosi tokiu būdu, o trečią savaitę supranta, kad jokio džiaugsmo degtinėje nėra. Tai organizmo nuodijimas. Jis nuodija save ir nuodijimo simptomus užrašo kaire ranka.

Kodėl kaire ranka? Nes tai pats svarbiausias dalykas šitame metode. Kaire ranka rašyti nėra įprasta, rašoma ilgai ir rašydamas pajaučia neigiamus simptomus. O jeigu rašytų dešine ranka tada viskas įprasta, ir jis greitai surašytų įprastas nuomones, kuria žino mintinai.

Tai, kad žmonės sako, jog jie patiria malonumą yra grynai kolektyvinis psichologinis efektas. Visi pradedantys, išgėręs degtinės, suraukė ir pasijuto blogai. Bet kiti gi iš karto sako: tai tik iš pradžių, priprasi, būk vyras ir panašiai. Jeigu žmogus sutinka, kad patiria malonumą, tai kitą dieną būna gėda už tokius malonumus.

Nėra prasmės gaišti laiką ir visus įtikinėti. Ką kalbėti su žmogumi, kurio smegenys užnuodytos, ir jis tik ieško, kaip pateisinti savo gėrimą? Nėra prasmės. Tokie visada randa pasiteisinimą. Pasiteisina tuo, kad kiti dar daugiau už jį geria, arba teisinasi tuo, kad yra labai jautrūs žmonės ir negali išlaikyti gyvenimo įtampos. Prigalvoja visko, kad tik netektų gydytis. Tačiau, nepaisant to, reikia apie tai kalbėti, rašyti, skelbti, rodyti. Juk žmonės žūsta nuo kvailumo, nežinojimo. Labai norėtųsi, kad Bažnyčia šioje srityje būtų veiklesnė. Daug žmonių eina gelbėtis į sektas, nes ten laikomasi blaivybės.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar