Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 12

Paskelbta keistos būtybės su sparnais rentgeno nuotrauka

Tyrėjai tvirtina, kad Meksikoje rasta mumifikuota keista būtybė su sparnais. Nors skeptikai mano, kad tai – mistifikacija, sąmokslo teorijos šalininkai tvirtina, kad kūnas gali būti pirmas moksliškai įrodytas faktas, jog egzistuoja fėjos ar nežemiškos būtybės.

Gražios fėjas vaizduojančios iliustracijos dar devynioliktame amžiuje puošė vaikiškų knygų puslapius. Šiose iliustracijose buvo galima matyti mažas švytinčias ir besišypsančias mielas būtybes. Jos buvo vaizduojamos kaip merginos su sparnais, cherubinai arba kartais kaip išdykusios būtybės su aštriomis ausimis. Anot aprašymų, susitikimai su fėjomis gali būti pavojingi. Fėjos žinomos savo ypatingais gebėjimais, tarp jų ir gebėjimu keisti žmogaus realybės suvokimą. Jos yra tamsios esybės ir labai panašios į nežemiškas būtybes, o tiksliau - į «pilkuosius».

Paslaptingos būtybės, Meksika, nuotraukos, Brajanas Foresteris, Fėjos

Dar 2016 metais YouTube platformoje paskelbtame vaizdo įraše tyrinėtojas Brajanas Foresteris (Brien Forester) pasakoja, kad Meksiko biure yra negyvos paslaptingos būtybės su humanoidiškais veido bruožais ir mažais sparnais kūnas. Prie vaizdo įrašo pateiktame aprašyme pats Brajanas pasakojo:

-    Aš mačiau šią keistą būtybę su sparnais Meksike 2016 metų sausio mėn. Kaip ekspertas biologas nemanau, kad tai klastotė. Ši fėja turi žmogišką išvaizdą ir ji yra tikra.

Norėčiau gauti šios būtybės DNR. Vaizdo įraše tyrinėtojas ir kelių knygų autorius Linas Marzulli (Lynn Marzulli) apžiūri, tiria menamos sparnuotos būtybės palaikus, bendrauja su televizijos žurnalistu Džeimiu Mausanu (Jaime Maussan), kuris išsako savo nuomonę apie apžiūros rezultatus:

- Tai kitos planetos hibridas, ir tai labai svarbu. Manau, kad tai - kažkokių eksperimentų rezultatas. Turime fizinį kūną. Galime jį analizuoti ir parodyti, kad šiuos eksperimentus atliko kažkoks intelektas, kažkas, ką sunku įvardinti.

Paskelbta Keistos Būtybės Su Sparnais Rentgeno Nuotrauka

Linas taip pat ima interviu iš žmogaus, kuris vaizdo įraše pristatomas kaip mokslininkas. Jis komentuoja tos būtybės rentgeno nuotraukas ir daro išvadas, kad paslaptingas lavonas nėra falsifikatas.

- Būtybė turi sparnus. Turime jos rentgeno nuotrauką ir galime matyti kaulų struktūrą. Ar tai kažkoks labai vykęs pokštas? Gal būti. O gal tai galutinis įrodymas, kad fėjos - iš tikrųjų nežemiškos būtybės.

Rentgeno nuotrauka leido įžiūrėti, kad būtybės vidaus sandara labai primena žmogų: yra kaulai, jų sujungimai, viena iš apatinių galūnių yra lūžusi. Nors yra ir skirtumų: uodega, pieviniai sparnai ir maži dydžiai.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau