Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 30

Patentų dokumentas rodo, kad DARPA sukūrė covid padedama Billo Gateso, PSO

(Paranormal) Atsirado patentas, įrodantis, kad Vuchano koronavirusas (Covid-19) išsirito beveik prieš dvejus metus iki jo pasirodymo viešumoje, o tai įrodo, kad jis neatsitiktinai atsirado tarp šikšnosparnių šlapiame turguje.

Didžiosios Britanijos "Serco Group" patvirtino Kinijos viruso patento paraišką likus 17 mėnesių iki pirmojo jo pasirodymo, o tarp subjektų, nurodytų kaip jo kūrėjai, yra daug įprastų įtariamųjų: DARPA, Bilas ir Melinda Geitsai, Defra, Wellcome Trust ir Europos Komisija.

JAV patentų biurui pateiktoje paraiškoje kaip Vuchano gripo finansuotojas taip pat nurodytas Pirbraito institutas (The Pirbright Institute). Pirbraito institutą, kaip pranešėme prieš tai, kai visa tai tapo nekontroliuojama, tiesiogiai finansuoja Bilo ir Melindos Geitsų "ne pelno siekiantis" institutas.

Tame patente, kurio patvirtinimo data 2018 m. lapkričio 20 d., aiškiai nurodyta, kad "koronaviruso" "teisių perėmėjas" yra "PIRBRIGHT INSTITUTE (Woking, Pirbright, Didžioji Britanija), finansuojamas Wellcome Trust, Bill & Melinda Gates Foundation, EU".

Šis patentas buvo pateiktas 2017 m. sausio 23 d., o tai iš tikrųjų reiškia, kad Vuchano koronavirusas (Covid-19) buvo sukurtas beveik prieš trejus metus iki to laiko, kai naujienos pradėjo pranešinėti apie jo plitimą Vuchane, o vėliau ir visame likusiame pasaulyje.

"Koronaviruso patentas buvo išduotas vos per 17 mėnesių nuo pirminės paraiškos pateikimo - tai beveik negirdėtas greitis - o SERCO (Jungtinė Karalystė) valdomas patentų ekspertas Bao Q. Li atsakė labai nedaug prieštaravimų", - praneša "State of the Nation".

Pirbraito profesorius Brajanas Čarlstonas (Bryan Charleston) paskirtas "kurti naujas vakcinas"

Pirbraite dirba profesorius vardu Brajanas Čarlstonas (Bryan Charleston), kuris mokyklos interneto svetainėje įvardijamas kaip "Wellcome Trust" stipendininkas ir podoktorantūros stažuotojas, padėjęs teikti "konsultacijas ir patirtį kuriant infekcinių ligų iššūkių modelius, skirtus įvairiems svarbių žemės ūkio rūšių patogenams".

Viena iš Čarlstono konkrečiai paskirtų užduočių - "kurti naujas vakcinas", o tai įdomu atsižvelgiant į viską, kas per pastaruosius metus paaiškėjo apie Vuchano gripą, jo laboratorinę kilmę ir skubiai rinkai pateiktas "Operacijos "Warp Speed" vakcinas, skirtas nuo jo.

Įtarimą kelia ir Čarlstono ryšys su "Wellcome", nes "Burroughs Wellcome & Co." finansavo ir tiekė medicininius rinkinius su eksperimentinėmis "vakcinomis" Didžiosios Britanijos antrajam būrų karui, per kurį buvo nužudyta daugiau kaip 60 000 juodaodžių ir baltaodžių per pirmuosius pasaulyje šiuolaikinius medicininius eksperimentus koncentracijos stovyklose.

Beje, "Wellcome" ir kitos minėtos grupės taip pat yra susijusios su Jungtinės Karalystės ir JAV Piligrimų draugija, kuri šimtmečius kontroliavo spaudą, nukreipdama pasaulį ateistinio socialinio fašizmo sistemos link.

Billas Gatesas norėjo naujo koronaviruso, kad galėtų gaminti naujas vakcinas

Toliau patente atskleidžiama, kad B. Geitsas ir jo bičiuliai siekė sukurti naują koronavirusą, kad galėtų sukurti naujas "vakcinas", kurios, žinoma, atneštų milijardus dolerių naujo pelno ir kartu pražudytų milijonus žmonių.

Patento puslapyje aiškinama, kad pats koronavirusas "gali būti naudojamas kaip vakcina, skirta gydyti ir (arba) užkirsti kelią ligai, pavyzdžiui, infekciniam bronchitui, subjekte".

Pavadindamas mus visus savo "subjektais", Gatesas savo patente aiškiai parodė, kad Vuchano koronavirusas (Covid-19) bus priemonė, kuria jis ir kiti itin turtingi milijardieriai pristatys tai, kas greitai tampa vienu didžiausių laisvės ir laisvės naikintojų, kokius tik yra matęs šis pasaulis.

Pirbraitas taip pat dalyvavo patentuojant daugelį kitų virusų, įskaitant afrikinį kiaulių marą, kuris patento dokumentuose taip pat įvardijamas kaip "vakcina".

Billas Gatesas tyliai paskelbė apie savo ketinimus 201 renginyje

Nuo to laiko daugelis apie tai jau pamiršo, tačiau B. Gatesas renginį Nr. 201 surengė ir 2019 m. rudenį, likus vos keliems mėnesiams iki Kinijos viruso paleidimo.

Nors šios "pratybos" buvo įvardytos kaip hipotetinė situacija, susijusi su galimai paleistu virusu žudiku, jos greitai tapo gyvybingos, kai Vuchano gripas buvo paleistas iš laboratorijos.

Žinoma, Gatesas visą laiką žinojo, kad jo pratybos bus vykdomos gyvai, nes jis iš anksto suplanavo, kad taip nutiks. Remiantis turimais įrodymais, to neįmanoma paneigti, tačiau tik nedaugelis praneša šią svarbią tiesą tuo metu, kai to labiausiai reikia.

Galbūt prisimenate, kad Gatesas 201-ajame renginyje netgi pateikė scenarijų, kaip "viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė" būtų reikalinga pasaulinės plandemijos metu, "siekiant sumažinti didelio masto ekonomines ir visuomenines pasekmes".

"Pastaraisiais metais pasaulyje padaugėjo epidemijų, kurių skaičius kasmet siekia apie 200", - aiškinama pranešime apie šią schemą.

"Šių įvykių daugėja, ir jie daro žalą sveikatai, ekonomikai ir visuomenei."

Kitaip tariant, plandemija buvo suplanuota, kaip mes ir sakėme. Ir nepamirškite, kad privati korporacija, vadinama CDC, kartu su FDA ir daugeliu kitų trijų raidžių agentūrų taip pat prisideda prie šių nusikaltimų žmonijai.

Daugiau susijusių naujienų apie kinų viruso apgaulę rasite svetainėje Deception.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

StateOfTheNation.co

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Autorius: Ethan Huff. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau