Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Žmonės stebuklai » Peržiūrų: (159) Komentarų: (0) (29.06.2018 - 21:35)

Patrankos sviedinys Richardsas - kaip vyras du kartus per dieną pakęsdavo patrankos šūvius į pilvą?

Daugelis žmonių turi kokią nors savybę, kuria didžiuojasi. Dažnai tai yra ypatingi gabumai, talentai ar su laiku išugdyti įgūdžiai. Tačiau Frankas „Cannonball“ (Patrankos sviedinys) Richardsas pasižymėjo tokia savybe, kuria sunku patikėti - vyro pilvas buvo toks tvirtas, kad ant jo galėjo šokinėti žmonės. Savo pravardę Richardsas užsitarnavo leisdamas patranka šaudyti jam tiesiai į pilvą. Bet ar viskas tikrai buvo taip, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio?

Frankas Richardsas tokius smūgius patirdavo dukart per dieną

Frankas Richardsas tokius smūgius patirdavo dukart per dieną ©Getty Images TV

Istorija nutyli, kaip Frankas Richardsas atrado savo ypatingai stiprius pilvo raumenis. Tačiau žinoma, kad iš pradžių jis siūlė savo draugams juos išbandyti kumščiais. Ir jie bandė - priešais Richardsą išsirikiuodavo žmonių eilė, vyrai paeiliui ėjo ir trankė jam į pilvą. Kartais šis reginys būdavo viešas, todėl garsas apie nepramušamą Richardso pilvą netruko pasklisti. 

Greitai Richardso pasirodymus imta filmuoti. Buvo trečiasis praėjusio amžiaus dešimtmetis ir žmonės buvo ištroškę pramogų, todėl keistuolis su tvirčiausiu pasaulio pilvu atrodė tarsi geriausias cirko aktorius. Tik jis nevaidino. Kartą Richardsas paprašė sunkiasvorį boksininką Jacką Dempsey iš visų jėgų trenkti jam į pilvą. Smūgis nepaliko jokio įspūdžio, todėl Dempsey teko trenkti dar porą kartų. Richardso veide nepasirodė ne tik skausmo mimika, bet ir jokia kita emocija - atrodė, kad jam tiesiog nerūpi.

Vėliau Richardsas atsigulė ant žemės ir leido žmonėms ant jo šokinėti. Kai tokia veikla pabodo, jis ėmėsi pavojingesnių triukų - pasirodymų metu į jo pilvą buvo trankoma kūju. Tačiau vieną triuką teįvaldęs Richardsas žmonėms ėmė nusobosti. Tuomet ir prasidėjo patrankos laikai.

Į 4 metrų ilgio patranką buvo įkeltas 47 kg svorio sviedinys. Richardsas drąsiai atsistojo priešais patranką ir šiek tiek pasilenkė. Už jo buvo ištiestas audinys, kad vyras nesusižalotų krisdamas. Praeina akimirka ir iš dūmų debesies išskrieja sunkusis sviedinys. Jis trenkiasi į Richardso pilvą, pasiųsdamas vyrą kelis metrus atgal. Richardsas krenta žemyn, tačiau iš karto atsistoja ir nusilenkia žiūrovams. Žmonės tiesiog negalėjo patikėti tuo, ką mato, tačiau sviedinys tikrai svėrė 47 kg, jis tikrai trenkėsi į Richardsą ir šis tikrai išgyveno. Tačiau kelios detalės buvo nutylimos.

Frankas „Cannonball“ Richardsas video siužete

Visų pirma, tai buvo patranka su spyruokle - jos paleistas sviedinys skriejo lėčiau. Antra, skausmas tikrai buvo, tik Richardsas mokėjo jį slėpti. Būtent dėl skausmo per dieną buvo rengiami tik du tokie pasirodymai. Ir antgamtinių galių Richardsas neturėjo.

Richardso tvirtumo paslaptis buvo tvirtas, ištreniruotas pilvo presas, paslėptas po storu riebalų sluoksniu. Pasirodymai, nors ir buvo įspūdingi, iš tiesų pavojaus nekėlė. Richardsas mirė sulaukęs 82 metų ir pats tvirtino, kad nejaučia jokių praėjusios karjeros padarinių.

Šaltinis: Technologijos.ltPatiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: Frankas Richardsas, Cannonball, Patrankos-sviedinys
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ši arbata iškarto pakelia nuotaiką, gerina inkstų, plau...

Sveikatos patarimai. Ši arbata veiksmingai apsaugo nuo peršalimo, greitai sušildo ir naikina laisvuosius radikalus, kurios yra v...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Cinamonas ir medus - patys geriausi vaistai...

Farmacijos kompanijos nešneka garsiai, tačiau tai yra patys geriausi vaistai… Medus – vienintelis negendantis produktas pasaulyj...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ar sėkmingas vežio gydymas vynuogių dieta?...

Gerbiami skaitytojai, šiame straipsnyje pateikiame jums Johannos Brandt knygos „Gydymas vynuogėmis“ pristatymą (i...

Medicinos naujienos
Sperma «yra naudinga moterų sveikatai ir padeda kovoti ...

Geros naujienos vyrams (ir moterims), atliekant naujus tyrimus buvo nustatyta, kad oralinis seksas yra tiesiog naudingas mote...