Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 28

Pentagonas Šaukia Milijoną Rezervistų. Kas Vyksta?

Penktadienį, kovo 27., prezidentas Trumpas paskelbė įsakymą, leidžianti Pentagonui šaukti iki 1 mln. rezervistų į ginkluotąsias pajėgas atlikti pareigą. Jie turės padėti susidoroti su koronaviruso protrūkiu, rašo washingtontimes.com.

Prezidento dekrete nurodoma, kad Pentagonas ir Nacionalinio saugumo departamentas turi teisę iškviesti (bet, ne daugiau, kaip 24 mėnesius) į reikalingus padalinius atlikti tarnybą. Prireikus didžiausias rezervistų skaičius gali būti vienas milijonas žmonių.

„Gynybos ministras arba Nacionalinio saugumo ministras ... užtikrins reikalingas konsultacijas su atitinkamais vyriausybės pareigūnais dėl nacionalinės gvardijos panaudojimo, pašaukimo priežasties rėmuose“, - rašoma įsakyme.

Komentaras: kadangi oficialiame Pentagono pranešime kalbama apie kovą su pandemija, daugelis amerikiečių ir viso pasaulio žmonės gali susimąstyti, kad padėtis JAV nekontroliuojama. Iš tikro, skaičius vienas milijonas, šiek tiek kelią nerimą, tačiau vargu, ar tai turi, kažką bendro su pandemija.

Pagalvojus, ne taip seniai, Kinijoje siautė ir toliau siaučia pandemija, tačiau ten kažkaip pavyko išsiversti be rezervistų. Tai yra, galbūt jie ką nors pašaukė, bet apskritai dviejų milijonų kareivių pakako. Kodėl trūksta Pentagonui kareivių?

JAV gyventojų skaičius yra penkis kartus mažesnis nei Kinijos gyventojų, tačiau JAV armija nėra, ką mažesnė už kinų – ten tarnauja pusantro milijono žmonių, plius pusė milijono civilių. Todėl, net darant prielaidą, kad Pentagonas planuoja kažkokius didelius neramumus, pusantro milijono turėtų jiems pakakti. Blogiausiu atveju – bent pirmą laiką.

Taip pat yra policija, FEMA, privačių apsaugos kompanijų ir t.t. Galima imti resursų iš ten. Be to, šiuo metu JAV ir nėra ypatingų neramumų. Nėra jų nei Ispanijoje, Italijoje per inkubacinį laikotarpį.

Galiausiai klausių savęs: kokie padaliniai slopina riaušes, o tokie rezervistai? Tai yra, ar prasminga siųsti į kovą su epidemiją rezerve esančius tarkim aviacijos technikus? Arba jūreivius? Ar artileristus?

O tai didžioji rezervistų dalis šiuolaikinėje aukštųjų technologijų armijoje. Jei mes naudojame lakūną, kaip pėstininką, tai nėra prasmės. Negi jie bus reikalingi, tik tam, kad kovotu su pandemija ir malšintų galimai būsimas riaušes...

Todėl, galimai reikia galvoti, kad prisidengdamas kovojęs su pandemija, Pentagonas vykdo mobilizaciją, kurios metu gali būti iškviestas milijonas žmonių, o galbūt dar daugiau.

Pirma galimas teatras: Pentagonas oficialiai dalyvavo Defender Europe 2020 pratybose, pratybose oficialiai buvo 13000 vienetų technikos ir tik 20000 darbuotojų, tai pusantro žmogaus vienam tankui ar šarvuotam automobiliui, šiek tiek maža.

Antras galimas teatras – Pietų Kinijos jūra, kurioje, nepaisant baisios epidemijos, Kinija ir toliau dėl kažko ginčijasi dėl tam tikrų priežasčių ir siunčia ten laivus.

Trečias galimas teatras – Viduriniai Rytai, ypač Arabijos jūra, kur susibūrė du JAV lėktuvnešiai, o trečiasis stovi pasaloje netoliese:

Taigi, nors galima manyti, kad Pentagonas ruošiasi ne tiek kovai su pandemija, kiek karui. Bet ar artimiausiu metu bus karas, ar ne? O jei ir bus – tada, kada? Greitai visa tai pamatysime, todėl stebėkime įvykių raidą. Negi neįdomu...

Geopolitika su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau