Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (28.03.2018 - 08:27)

Ruolia įspėja apie giriamus daigus: ne gelbėja, o skatina vėžį

Ypač šiuo metu žmonės skatinami valgyti ir į kokteilius dėti įvairių augalų daigus. Tai pasak žinovų – tikras supermaistas, pilnas naudingų medžiagų. Vis dėlto fitoterapeutas ir onkologas Juozas Ruolia įspėja daigais nepiktnaudžiauti – anot jo, besaikis vartojimas gali ne tik nepadėti, o labai smarkiai pakenkti, rašo DELFI.LT.

Daigai, onkologija, vežys, Ruolia

Juozas Ruolia © DELFI montažas

„Daigai nėra žalingi, bet viskas priklauso nuo dozės. Juose yra auksinų, kuriuose – labai daug vitaminų ir fermentų. Auksinai yra priešvėžiniai hormono, o giberilinai kaip tik skatina navikus. Yra studijos*, kuriose rašoma, kad 30 pelių iš 100, mėnesį šertoms želmenimis, atsirado pirminiai navikai“, – pasakojo J. Ruolia.

Fitoterapeutas pasakojo, jog jau anksčiau buvo radęs informacijos, jog daigai skatina navikus gyvulinėse ląstelėse, tačiau, anot jo, daugiau nebuvo rimtesnių studijų.

„Dabar vieni kalba vienaip, kiti kitaip. Daigus pardavinėjantys žmonės apie tai nutyli“, – sako J. Ruolia.

Kaip sako biologas, daigus žmonės Lietuvoje ypač pradėjo vartoti prieš 10 metų, o dabar pas jį ateina moterų, kurioms, pasak fitoterapeuto, be jokios priežasties atsinaujino vėžys, nors buvo radikaliai pašalintas.

„Moterys pasakojo, kad viską teisingai vartojo, vaistus gėrė, pardavė automobilius, butus. Aš jų klausiau, tai kokius brangius vaistus jos gėrė, kad viską reikėjo parduoti? Sako – vartojau želmenų sultis, po stiklinę tris kartus per dieną. Aš negaliu tylėti ir nieko nesakyti – didelėmis dozėmis daigų ir jų sulčių negalima vartoti, – sakė J. Ruolia.

 – Labai patariu daigų nepadauginti, nes šios moterys, apie kurias pasakoju, jau kapuose.“Pasak onkologo, nežalinga daigų dozė – 2-3 šaukštai per dieną.

J. Ruolia pabrėžia: vėžį galima išpjauti, švitini, džiovinti, veikti chemoterapija, tačiau yra G3 ląstelė, kuri labai sunkiai išnaikinama, lieka organizme ir laukia palankių sąlygų. Daigai gali būti viena iš aplinkybių, kuri skatina navikus ne tik atsinaujinti, bet ir susidaryti naujiems.

Be to, fitoterapeutas pabrėžia, jog vengti reikėtų ir didelės dozės ženšenio.

„Europos farmakopėjoje juodu ant balto užrašyta, kad ženšenis skatina vienoje iš vėžio rūšių adenokarcinomoje deguonies pasisavinimą, vadinasi, be reikalo jo nereikia, – sako J. Ruolia. – Negalima bičių pienelio, nes ligoniams, kurie kraujodarai vartojo bičių pienelį, atsinaujino navikai. Bičių duonelė po 1–2 valgomus šaukštus – saugi kraujo pagerinimui.

Išmaniai neparinkus kombinacijos ir neindividualizavus žmogaus tyrimų, su vaistažolėmis galima pridaryti daug žalos. Apie 30 proc. chemoterapijos yra iš vaistažolių, bet, jeigu netinkamai sudarai tas veikliąsias medžiagas, ji aktyvuojasi su kitomis vaistažolėmis, tada žmogui atneši žalą.“

* Giberilino A3 karcinogeninis poveikis Šveicarijos albinosų veislės pelėms. El-Mofty MM, Sakr SA, Rizk AM, Moussa EA. Carcinogenic effect of gibberikklin A3 in Swiss albino mice. Nutr Cancer 1994; 21(2): 183-90.

Ruolia įspėja apie giriamus daigus: ne gelbėja, o skatina vėžįPatiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: daigai, Onkologija, sveikata, vežys

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis gėrimas kovoja su vėžiu!...

Šis stiprus gėrimas naudojamas Kinijoje, gydant plaučių vėžį ir kitas ligas. Šis gėrimas kovoja su vėžiu ir prisideda prie naujų...
Medicinos naujienos
Tyrimas: mobilieji telefonai kelia pavojų sveikatai...

Pastaruoju metu atliekama daug mokslinių tyrimų norint nustatyti, ar elektromagnetinės bangos, skleidžiamos mobiliųjų telefonų i...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mišinys mažina kraujospūdį ir cholesterolio kiekį krauj...

Geriausias būdas sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir padidintą kraujo spaudimą. Šis puikus natūralus mišinys mažina kra...

Ligos, mutacijos
Alergija saulės šviesai moterį privertė gyventi visiško...

Anna Lyndsey (43 m.) turėjo gerą darbą, nuosavą būstą Londone ir buvo įsimylėjusi. Bet prieš 10 metų jos gyvenimas tiesiogine...