Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Sausio » 3

Svarbiausias faktorius vėžiui atsirasti

Dėmesingiau pastudijavus Hamerio, Revici, Goulerio, Šatalovos, Volkovo ir kitų rimtesnių alternatyvios medicinos atstovų darbus – skirtingų vėžio gydymo autorių metodikas,  galima pamatyti jose kai ką bendro ir labai svarbaus. Šis bendrumas yra ne kenksmingi įpročiai, ne ekologija, ne antropogeniniai poveikiai ir netgi ne mityba. Bendrumas – tai negatyvi biomasės, vadinamos kūnu, reakcija į supančią aplinką.

#reakcija, #aplinka, #vėžys, #sveikata

Negatyvi reakcija dažniausiai yra buitinių konfliktų ir netekčių pasekmė. Visa kita (tai, kas išvardinta aukščiau), kaip taisyklė, tik papildomai pablogina kūno būklę, rašo homosanitus.lt.

Susinervinot darbe – tai konfliktas. Laukėte atlyginimo padidinimo, bet to neįvyko? Tai – konfliktas. Ketinote užimti aukštesnį postą darbe, tačiau vietoj jūsų paskyrė kitą žmogų? Tai – konfliktas. Jus atleido iš darbo? Tai – konfliktas ir netektis. Jūsų laiptinėje renkasi šėlstantis jaunimėlis ar girtuokliai, kurie nuodija jums gyvenimą? Tai – konfliktas. Paprašėte kaimyno nerūkyti bendrame namo koridoriuje, o jis pasiuntė jus  su keiksmažodžių palyda kur nors toliau? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Žmona įtaisė „ragus“? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Bandote „prisibelsti“ iki sutuoktinio su kokia tai jus jaudinančia problema, bet sutinkate tik nesupratimą ir intereso nebuvimą? Tai – konfliktas. Jūsų mama pastoviai lenda į jūsų šeimos gyvenimą ir nuodija jį, o jūs kaskart leidžiate jai tai daryti? Tai – konfliktas ir netektis. Jūs gyvenate sename, nutriušusiame bute ir staiga matote, kad jūsų kaimynas, kuris gyveno už jus dar blogiau, staiga „pakyla“ ir neaišku už kokius pinigus pasidaro savo bute euroremontą? Tai – konfliktas ir netektis. Jūs vis dar važinėjate Daewoo matiz,  o jūsų kaimynė staiga pasikeičia  Hyundai Getz į Nissan Murano? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Toliau pavyzdžių sąrašą lengvai galite tęsti patys, jų turite apsčiai.

Todėl vėžio (ir ne tik) išeities taškas daugeliu atvejų yra sisteminiai pergyvenimai. Pergyvenimai, kad nespėjai, nepasiekei, neiškovojai, nenusipirkai, neužėmei vietos, neradai, neatsikirtai, nesupratai, neapgynei savo nuomonės ir t.t. Šie pergyvenimai yra startinis mygtukas ir tuo atveju, jei turite netikusį genetinį palikimą. Jų aktyvavimas yra jūsų nuolatinė stipri neigiama reakcija į aplinką.

Todėl geriausia pradėti siekti sveikatos reikia nuo savo mentalinių nuostatų. Deja, tai pasakyti yra kur kas paprasčiau, negu padaryti. Daugeliui žmonių paprasčiau yra valgyti karvės mėšlą ar gerti kieno nors šlapimą, negu pasiųsti brolienę, kuri užkniso savo patarimais, kur nors toliau.

Reikia pažymėti, kad daugelyje religijų kaip ideali psichinė būsena siūloma susitaikymo idėja. Susitaikymas nėra ta būsena, kurios reiktų siekti. Vienintelis teigiamas aspektas susitaikyme yra tas, kad tokioje būsenoje nėra pergyvenimų. Visa kita susitaikyme yra ekvivalentiška gyvenimo gerinimo siekimo nebuvimui. Susitaikymas – tai,  paprastai tariant, kažkas panašaus į „taip, aš gyvenu purve ir tarp išsigimėlių – ir dėl to visai nesijaudinu“. Bet sutikite, kad nesijaudinti geriau yra gyvenant švariai ir tarp normalių žmonių. Tačiau, kad kažką imti keisti savo gyvenime,  reikalinga valia, o ne prisigalvoti pasiteisinimai „taip priklauso“, „visi taip gyvena“, „na ką dabar jau padarysi – ji visgi yra mano motina“ ir panašiai.

Jeigu žmogus trukdo jums ramiai gyventi, pastoviai lenda į dūšią, demotyvuoja jus, neleidžia siekti to, ko norite būtent jūs, tai juo būtina atsikratyti. Ir nesvarbu kas jis jums yra, kokie ryšiai su juo jus sieja.

Jeigu kokie nors žmonės jus išnaudoja, ant jūsų joja, pasinaudodami jūsų gerumu (o tiksliau jūsų valios neturėjimu), lipa ant sprando, tai vieną gražią dieną jums geriau būtų jiems visiems pasakyti: ar nenorėtumėte eiti visi jūs n....(tai ne žodis „namo“)?! Netgi tuo atveju, jei jūs neteksite jų visų. Nedidelis praradimas.

Jeigu darbas išsunkia iš jūsų visas jėgas, morališkai ir fiziškai sekina – tokį darbą būtina mesti. Nesvarbu kokias materialias gėrybes jis jums besiūlytų. Jeigu jūs gyvenate apsupti purvo, smarvės, marginalų ir t.t. – reikia ne kovoti su tuo,  neužsiiminėti šūdo „tiuningavimu“, o keltis į normalią ekoterpę, net jeigu ir prarasite kelis brangius gyvenamo ploto metrus ar dalį lėšų.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau