Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 2

Povandeninis ateivių laivas arba Šag Harboro incidento paslaptis

1967 metais Kanados žvejų Šag Harboro (Naujosios Škotijos provincija) kaimelyje nutiko tikrai neįprastas įvykis. Jį matė mažiausiai 11 žmonių. Tai yra vienas iš masiškiausių NSO stebėjimų Kanadoje.

1967 metų spalio 4 dieną 23.30 val. nediduko žvejų kaimelio Šag Harboro gyventojai pamatė, kaip danguje netikėtai kažkas labai ryškiai blykstelėjo, o paskui toje vietoje atsirado keturios spindinčios ugnys. Jos judėjo taip, kad buvo galima suprasti, jog tai yra vienas stambus objektas su keturiais prožektoriais.

Tas objektas beveik valandą neskubėdamas skraidė virš kaimelio, o žmonės, kurie dar nemiegojo, galėjo labai aiškiai jį matyti.

Paskui objektas netikėtai staigiai smigo žemyn ir dideliu greičiu paniro po vandeniu. Jis skleidė labai garsų ir anomaliai švilpiantį triukšmą. O kai paniro po vandeniu, šviečiančios ugnys neužgeso.

NSO, Ateiviai, Ufologija

“Mes pamatėme danguje keturias ugneles ir nusprendėme, kad tai lėktuvas. Todėl nekreipėme į jį ypatingo dėmesio, tiesiog stebėjome, kaip jo ugnelės tai užgesdavo, tai vėl užsidegdavo. O paskui jis perskrido kelią ir dingo už kalvos, daugiau jo nebesimatė.

Nubėgome kalvos link. Kai ant jos užkopėme, pamatėme ryškią šviesą vandenyje. Tada nubėgome prie telefono būdelės, paskambinome Kanados raitajai policijai ir pranešėme apie aviakatastrofą”, - pasakojo vienas iš liudininkų.

Bet paskui paslaptingas objektas staiga išniro į paviršių maždaug už mylios nuo kranto. Jo užpakalinėje dalyje kažkas švietė geltona šviesa, o jis, supdamasis ant bangų, plūduriavo dar maždaug valandą.

Paskui objektas vėl paniro giliai į vandenį, bet vėl išniro kitoje vietoje. Visi 11 liudininkų Šag Harboro kaimelyje matė tą objektą iš įvairių pusių ir įvairiose vietose, todėl negali būti nė kalbos apie haliucinacijas ar pareidolijas. Tai buvo tikrai materialus ir tvirtas objektas, nepanašus į žemiškas tų metų transporto priemones - lėktuvą ar sraigtasparnį.

Pakrančių apsaugos kateriai atsirado prie šių krantų iškart po incidento, bet tuo momentu objektas jau buvo dingęs, palikęs neįprastas geltonas putas ant vandens. Iš pradžių buvo nuspręsta, kad čia iš tikrųjų nukrito lėktuvas, bet netrukus paaiškėjo, kad šiame rajone nedingo jokie lėktuvai, jie čia net pro šalį neskrido. Nebuvo ir jokių nedidelių privačių lėktuvėlių.

Tada net aukščiausia šalies pareigūnai prakalbo apie NSO. Šis atvejis buvo vienas iš nedaugelio, kai valstybinės įstaigos dokumentuose oficialiai buvo tvirtinama, kad užfiksuotas incidentas su neatpažintu skraidančiu objektu.

Keli apklausti liudininkai taip pat patvirtino, kad objektas nebuvo panašus į lėktuvą, o kai kurie tiesiai šviesiai pradėjo kalbėti apie tai, kad Šag Harbore iš dangaus nukrito avariją patyręs ateivių laivas.

Paieškos ir gelbėjimo būriai ir net kariniai narai tris dienos vietiniuose vandenyse ieškojo lėktuvo nuolaužų, bet nieko nerado. Tada versija apie ateivius dar labiau sustiprėjo.

NSO, Ateiviai, Ufologija

Vėliau paaiškėjo, kad keistus objektus “NSO avarijos” dieną matė skraidančius danguje ir kitose šio regiono vietovėse. Ir aviakompanijos “Air Canada” keleivinio lėktuvo 305 reiso pilotas tvirtino, kad matė kažkokį neatpažintą stačiakampį objektą, skridusį netoli jo lėktuvo.

Šag Harboro incidentą per kelerius metus kruopščiai ištyrė Kanados karališkoji raitoji policija, pakrančių apsaugos tarnybos darbuotojai ir net JAV tyrėjų grupė, bet konkrečių išvadų nepadarė niekas.

Atsitiktinai gautais duomenimis, amerikiečiai kartu su kanadiečiais net ieškojo čia žuvusių ateivių kūnų. Ir neaišku, rado ar ne.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda)

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.07.2020 laikas 19:23 Padėkime Savo Venoms Žolelėmis Be Vaistų
Kai man pavyko sulieknėti ir atsikratyti 10 kg nereikalingo svorio, pajutau, kad pagerėjo mano kojų venų būsena. Tėvai sirgo varikoziniu venų išsiplėtimu, matyt aš irgi paveldėjau šią ligą. Iš pradžių nešiojau priešvarikozines kojines - toks ir buvo mano gydimasis. O štai šiuo atveju pati sau netikė...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 18:48 “Cikada3301”: kas stovi už pačios paslaptingiausios dabarties organizacijos
2012 metų sausio mėn. anoniminiame forume4chan atsirado paslaptingas pranešimas. Nežinomas, pasirašęs „3301“, įkėlė cikados paveikslėlį, kuriame buvo užšifruotas slaptas pranešimas.“ Supraskite jį, ir sužinosite, kaip rasti mus. Nekantriai laukiame tų nedaugelio žmonių, kuriems pavyks nueiti visą ke...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 08:32 Castellfollit unikalus miestelis Ispanijoje. Sužinok kodėl!
Katalonijoje yra miestelis, kuriame dar nė vienas turistas nepasiklydo begaliniuose gatvių, aikščių ir alėjų labirintuose. Ir taip yra ne dėl to, kad jis neklaidus, bet todėl, kad jame yra tik viena gatvė su dviem namų, kurie tiesiogine prasme kabo ant uolos krašto...

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 20:11 Magnio vandens receptas: kovoja su edema, antsvoriu, sąnarių skausmais, prasta kraujotaka ir dar daugiau!

Jei esate vyresnis nei 40 metų, tuomet turite atidžiai stebėti suvartoto magnio kiekį. Tai padeda tinkamai funkcionuoti visiems organams ir užkirsti kelią įvairioms ligoms.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 14:25 Ką apie asmenybę išduoda kavos puodelis?
Ne paslaptis, kad turėdami tam tikrų žinių, gali suprasti žmogaus prigimtį vien tik stebėdami tam tikrus gestus ar pasirinkimus. Net paprastas kavos puodelis gali labai daug atskleisti apie asmenybę.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 13:03 Cholesterolio Lygį Sumažinkite Be Vaistų

Žmogus negali pakeisti savo biologinio amžiaus, bet gali atitolinti lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, jei jo kraujagyslės bus „švarios“. Mokslas įrodė, kad šiuolaikiniai būdai kontroliuoti mažo tankio cholesterolį, dar vadinamą „bloguoju“, gali padėti išvengti infarkt...

Skaityti daugiau