Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 12

Testas. Sapnų gaudyklė atskleis žmogaus asmenybę

Psichologiniai testai dažnai patraukia akį dėl tikslumo ir dėl to, kad žmogus gali apie save sužinoti tai, ko iki šiol nežinojo arba pažinti dar nematytas savo vidines puses.  

Šį kartą jums tereikės išsirinkti vieną sapnų gaudyklę ir sužinokite, koks žmogus esate. 

ezoterika, testas, psichologija, asmenybė, magija

1. Jūs esate konservatyvus, atsakingas ir patikimas asmuo. Nesate linkęs pasitikėti kitais, tačiau dėl savo draugų ir šeimos padarysite viską. Rimtai vertinate savo pareigas, esate ramus žmogus. Sugebate užjausti ir suprasti kitus. Esate nuoširdus ir draugiškas, su jumis gera laiką leisti kartu.  

2. Esate itin teisingas. Jums patinka padėti kitiems, mokate paskatinti kitus, sugebate vietą, kurioje esate, padaryti geresne. Esate kūrybingas, turite daug energijos. Žmonės jus priima geranoriškai, su jumis malonu ir gera bendrauti. 

3. Esate itin šiltas, teigiamas, linksmas žmogus. Esate draugiškas su visais, su kuriais bendraujate. Jums patinka žaisti pagal jūsų taisykles, nesate agresyvus. 

 4. Esate jautrus, gailestingas ir supratingas žmogus. Visų pirma, galvojate ne apie save, o apie kitus. Jums patinka jaustis reikalingu. Tiesa, dėl to nemažai žmonių aplink naudojasi jūsų gerais ketinimais. Žmones traukiate žavesiu, gerumu, teigiama energija.  

5. Esate galingas, jums rūpi prestižas. Esate nepriklausomas, stiprus ir ryžtingas žmogus, kuris mėgsta viską kontroliuoti. Vis tik viduje esate silpnas ir pažeidžiamas asmuo, kuriam reikia ramybės ir šilumos. Dažnai slopinate savo emocijas, neparodote, koks jautrus ir švelnus esate. Esate itin atsidavęs meilei ir jausmams. 

Rašo: TV3.lt

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta