Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 6

Senas inkstų valymo receptas - pašalina smėlį, ištirpina akmenis ir gydo cistitą!

Šis metodas, jau nuo amžių naudojamas tradicinėje medicinoje, seniai įrodė savo efektyvumą.

Yra daug žmonių, kenčiančių nuo akmenų inkstuose, ir dėl to patiriančių daug nemalonumų.

Situaciją galima pataisyti vos per 10 dienų, naudojant šią tradicinės medicinos priemonę.

inkstų valymas, receptas, inkstų akmenys, inkstų smėlis, cistitas, sor

Recepto pagrindas: sorų kruopos, pašalinančios akmenis iš inkstų, bei naudojamos, kaip profilaktinė priemonė, esant problemoms su šlapimo pūsle.

Soros turi daug gydomųjų savybių ir didelę maistinę vertę, jei jūs turite problemų su inkstais, pasinaudokite šiuo efektyviu ir populiariu receptu, kurio dėka jūs išgysite be jokių šalutinių efektų (žinoma, jei neturite alergijos soroms).

Teisingas priemonės pagaminimas ir naudojimas:

Vakare išplaukite 1 stiklinę (200 g) sorų šiltame vandenyje. Tada supilkite jas į 3 l stiklainį, 2/3 pripildytą karštu vandeniu. Uždenkite stiklainį dangteliu, susukite į ką nors, kas išlaikys šilumą, kaip galima ilgiau. Palikite per naktį.

Ryte dar kartą papurtykite stiklainį. Baltas, neskaidrus skystis, kurį pamatysite, tai ir bus jūsų vaistas.

Perpilkite baltą skystį į kitą indą, iš kurio gersite dienos bėgyje, kada panorėsite, ir kiek panorėsite.

Neišmeskite likusių sorų. Panaudokite jas sveikų pusryčių pagaminimui – 1 sorų puodelis, 3 stiklinės vandens, prieskoniai, verdam 15 min.

Vakare paruoškite naują porciją kitai dienai. Rekomenduojama tokiu būdu gydytis 10-15 dienų. Po tų dviejų savaičių akmenys turi subyrėti ir išeiti su šlapimu.

Akmenų inkstuose profilaktika suteiks jūsų organizmui galimybę jų išvengti, ir, žinoma, išvalys jį.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau