Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 23

Kasos gydymas liaudies receptu

Kasos veiklai padeda taip pat ir lauro lapų užpilas. Tiesiog atrink 10 lauro lapelių, nuplauk, sudėk į indą ir užpilk 3 stiklinėm karšto vandens. Parą laiko tegu nusistovi, tada nusunk ir gerk po 50 ml pusvalandį prieš valgį.

kasa, kasos gydymas, soros, receptas, mityba

O čia mes paruošėme patį skaniausią ir veiksmingiausią kasos atgaivinimo priemonę – iš moliūgo ir  sorų.

INGREDIENTAI

  • 200 g sorų
  • 300 g nuvalyto moliūgo
  • 2 l geriamo vandens
  • 1 v.š. sviesto

GAMINIMAS

  1. Užvirink vandenį ir supilk į jį nuplautas soras. Išvirk.
  2. Sutarkuok moliūgą ir sudėk į košę, virk, kol gausis piurė.
  3. Paruoštą košę paskanink sviestu. Gerai jį išmaišyk.

kasa, kasos gydymas, soros, receptas, mityba

Šį sveikatinimo patiekalą palik vakarienei. O visą dieną gali maitintis, kaip nori. Po poros dienų savijautos pagerėjimas bus ryškus.

Kasos atstatymas — svarbus dalykas, kurio neverta atidėlioti. Bet jei nenori sau pakenkti, pirmiausia pasitark su gydančiu gydytoju.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau