Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 4

Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Halturnerradioshow.com: Šiandiena aš gavau pranešimą iš labai rimtų šaltinių, kurie man pasakė:

1 ŠALTINIS: „Tai prasidės šiandiena vakare“. CLICK
2 ŠALTINIS: „Jūs net neįsivaizduojate, kas prasidės bus grandioziško“. CLICK
3 ŠALTINIS: „Žmonija pasikeis amžinai“. CLICK

Kitų žodžių nebuvo. Nėra konteksto. Nėra detalių. Jokių įkalčių. Jokio paaiškinimo.

Aš, beveik kreipiausi, į BET KURĮ informacijos šaltinį, kurį žinojau, ir .... absoliučiai VISI iš jų buvo nepasiekiami. To dar niekada nėra buvę.

Aš esu tamsoje – taip, pat kaip ir visi jūs.

Komentaras: Apie balandžio 4 d. egzistuoja sena, nors ir mažai žinoma, sąmokslo teorija, kuri prasidėjo praėjusią vasarą trumpu vaizdo klipu, paskelbtu JAV jūsų pėstininkų korpuso oficialioje paskyroje:

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Tuo remiantis, kai kurie konspirologai mano, kad ši tada vaizdo įraše ne šiaip sau ir 2020 m. balandžio 4d. turėtų įvykti koks nors labai svarbus pasaulinis įvykis.

Visame pasaulyje garsus QAnon užsiminė apie šį įvykį kelėtuose puslapiuose:

konspirologija, sąmokslo teorijos

Remdamiesi tuo ir atsižvelgiant į tai, kad HAL pateikė paveikslėlį iš vaizdo įrašo, kaip medžiagos viršelį, turime manyti, kad jo vieši anonimai kaip tik ir turėjo omenyje balandžio 4 d. planus.

Nepaisant to, kiek patikima ši pateikta teorija parodys tik balandžio 4 diena.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
avatar
0
3
Beje, pažiūrėk.. kur amerikiečiu laivai dabar yra... ir ką jie veikia, galimai ir jau kažkas vyksta, tik mes to nežinome.
avatar
0
2
Palauk, jų bus daugiau... galvoju, kaip be skausmo parašyti... 1 laida jau yra. čia tik įžanga.
avatar
1
Na ir ka? Ir vel neissipilde jusu prognozes?
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:07 Liaudies medicinos patarimai, kaip apsisaugoti nuo hepatito A?
Hepatitas A – infekcinė kepenų liga, kurią sukelia virusas. Plinta fekaliniu–oraliniu keliu, gali patekti į žmogaus organizmą per nešvarias rankas, neplautas daržoves ar vaisius, geriant šaltinio vandenį.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau