Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 2

Sirupo receptas, išgydys peršalimą ar gripą per 3 dienas

Vos per 3 dienas pastebėsite, kad pranyko peršalimas ar gripas! Pasigaminkite sirupą ir mėgaukitės jo rezultatais!

Kai mes peršalame ar turime gripą, normalu, kad norime kuo greičiau atsikratyti nemalonių simptomų, tačiau daugelis vaistų nera visiškai veiksmingi. Kaip alternatyvą jiems, pateikiame šeivamedžio uogų sirupo receptą, kuris per 3 dienas pagydys peršalimą ar gripą.

Jei norite juo greičiau pasveikti, pasinaudokite šiuo 100% natūraliu receptu, kuris jūsų kūnui suteiks maksimalią naudą atsigaunant nuo peršalimo ar gripo.

Žemiau yra ingredientai, iš kurių gaminamas mūsų naminis sirupas:

  • Džiovintos šeivamedžio uogos (2/3 puodelio);
  • Vandens ( 1 su puse puodelio);
  • Gvazdikėliai (pusė šaukšto);
  • Natūralus medus (1 puodelis);
  • Imbieras (2 šaukštai);
  • Cinamono milteliai (1 šaukštelis).

Norėdami paruošti šeivamedžio uogų sirupą, puodą su geriamuoju vandeniu, uždėkite ant ugnies. Kai jis užvirs, turite sudėti likusius ingredientus, išskyrus medų, būtent: šeivamedžio uogas, gvazdikėlius, imbiero šaknį ir cinamoną.

Leiskite mišiniui toliau virti 5-7 minutes, o pasibaigus šiam laikui, nuimkite puodą nuo ugnies. Apvyniokite šiltu rankšluosčiu ar antklode ir palikite 4-6 valandoms. Kai mišinys pasieks kambario temperatūros, visus ingredientus sutrinkite blenderiu ir nukoškite (jei norite).

Įdėkite stiklinę natūralaus medaus ir gerai išmaišykite. Atlikta.

Nors ką tik jūsų pagamintas sirupas yra natūralus, vis dėlto reiktų sektu sekti jo naudojimo kiekį.

Taigi, jei esate suaugęs, rekomenduojame gerti po pusę šaukšto, 2 kartus per dieną arba po 1 valgomą šaukštą, 1 kartą per dieną.

Laikykite sirupą vėsioje ir saugioje vietoje. Pageidautina stikliniame inde, kad visi jo komponentai būtų švieži.

Nepamirškite buteliuką ar talpyklą uždaryti sandariai, kad jo turinys nesąveikautu su oru. Parašykite paruošimo datą ir laikykite 9-10 mėnesių.

Sveikatos patarimai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.02.2020 laikas 11:31 Surastas „Bermudų trikampyje“ pradingęs laivas „SS Cotopaxi“
Identifikavus beveik prieš šimtmetį pradingusio laivo nuolaužas buvo paneigta viena iš populiarių sąmokslo teorijų, kad 1925 m. pradingęs laivas „SS Cotopaxi“ yra kažkaip susijęs su sunkiai paaiškinamais įvykiais Bermudų trikampyje. Sausuosius krovinius gabenęs garlaivis turėjo plaukti į Havaną, tač...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 20:35 Trumpas artrito profilaktikos ir gydymo žinynas
Tai greitai peržiūrimas sąrašas, kuriame apibendrinta daugelis faktų ir pastebėjimų, minėtų šiame leidinyje. Jei jus jau kamuoja artritas, laikykitės patarimų prižiūrint patyrusiam profesionalui. Taip pat pasitarkite su mitybos specialistu - jis nustatys būtent jums tinkamiausias maisto papildų doze...

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:38 Ar egzistuoja ketvirtoji Gizos piramidė? Kur ji dingo?
Egipto piramidės yra vienas populiariausių turistų traukos objektų visame pasaulyje – į jas pažiūrėti kiekvieną dieną atvyksta žmonės iš tolimiausių pasaulio kampelių. Dažnai apie Egiptą girdime ir iš archeologų – mat šis kraštas yra puiki vieta daryti naujus atradimus ir tirti senovės pasaulį....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 12:09 Kodėl žagsime? Štai kodėl taip nutinka ir kas gali padėti
Žagsėjimas gali erzinti, tačiau dažniausiai jis būna trumpalaikis. Vis dėlto kai kuriems žmonėms gali pasikartoti nuolatinio žagsėjimo epizodai. Nuolatinis žagsėjimas, dar žinomas kaip lėtinis žagsėjimas, pasireiškia žagsėjimu be paliovos ilgiau nei 48 valandas....

Skaityti daugiau

17.02.2020 laikas 10:45 Prieš veikdamos imuninės ląstelės atsiklausia savo kaimynų
Kai žmogus turi priimti svarbų sprendimą, jis dažnai klausia aplinkinių patarimo. Mūsų imuninės ląstelės elgiasi panašiai: jos pasitaria prieš priimdamos kolektyvinį sprendimą dėl tinkamo reagavimo į grėsmę. Žinios apie šį gyvybiškai svarbų ir sudėtingą procesą galėtų padėti apsaugoti ir gydyti žmon...

Skaityti daugiau

16.02.2020 laikas 22:46 Laktofermentuotas svogūnas: veiksmingas probiotikas, kuris rūpinasi mūsų sveikata
Prieš pradėdami kalbėdami apie laktofermentuotų svogūnų savybes, reikėtų pažymėti, kad mes kalbame apie procesą, kuris padeda išsaugoti daržovių savybes.

Skaityti daugiau