Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 14

Šiuolaikinės vakcinos saugo ar žudo?

Kol egzistuos gyvybė, tol egzistuos ir ligos. Ši  gėrio ir blogio sąjunga yra amžinoje kovoje. Tačiau, žmogus savo intelektu, sugebėjo šią pusiausvyrą  pakeisti.  Nuo XIXa. tobulėjant medicinos mokslui, tai leido žmonių skaičiui drastiškai išaugti ir sumažinti žmonių mirštamumą. Mums tai suteikė galimybę pasklisti po šią planetą daugiau nebijant to, kas paprasta kaip gripas, kuris žudė mūsų protėvius. Ir tam mes turime dėkoti medicinai. Tačiau medicina turi tokią veido pusę, kurios daugelis nemato, kurios poveikis gal net baisesnis už praeitų šimtmečių ligas.

Farmacijos industrija yra multi-milijardinis   verslas, kuriame gaunamas pelnas žengia koja kartų su iškastinio kuro pramonę. Ir šis pelningumas yra labai lengvai paaiškinamas- priklausomybė.  Ekonomikoje tai yra vadinama “pastovi paklausa“, kadangi žmogus sergantis tam tikra liga yra absoliučiai priklausomas nuo vaistų, kurie ją gydo. Todėl kaip kainos aukštai bekiltu, paklausa visada bus, nes niekas nenorės sutaupyti pinigų aukodamas savo gyvybę.

Tačiau kyla klausimas: ar tie vaistai tikrai mus gydo ? O gal jie tik numalšina simptomus? Kas baisiausia, gal JIE MUS ŽUDO?  Tikrai galima pastebėti ir manau daugelis iš jūsų pažįsta  žmogų, kuris per visa savo gyvenimą turės pirkti vaistus, kurie jo neišgydo ir dažnai sukelia daugiau problemų. Bet tai gi priklausomybė. Aišku paprastas ligas galima išgydyti paprasčiausiais vaistais ar net tradicine medicina, tačiau kaip epileptikai, šizofrenikai ir daugelis kitų. Aišku jiems irgi galima padėti natūralia gamtos medicina, daug kas teigia, kad išgijo. Bet ne, jie nenori, kad jūs ieškotumėte alternatyvų. Nesvarbu, kad daugiausia šiuometinių ligų sukelia mūsų valgomas GM (genetiškai modifikuotas) maistas, elementai kaip gyvsidabris mūsų maiste ir vakcinose, sodium floridas vandenyje ir net dantų pastoje. Šiais laikai mes vartojame tai kas yra mums kenksminga to net nesuvokdami.  O farmacijos pramonė nuo to tik pelną gauna.

“Patys geriausi ir efektyviausi vaistai yra jūsų pačių organizme“-Robert Peel. 1788-1850 m

Vakcinos gelbėja mus nuo ligų, sukuria mumyse imunitetą, saugo mūsų vaikus.  Šis medicinos pasiekimas yra nepaneigiamai naudingas. Tačiau pastaruoju metu   juo pradėta manipuliuoti keliant visuomenėje paniką apie epidemiją paslepiant viską, nuo vakcinų sukeliamų sveikatos sutrikimų iki ligų, po nekalta adatą.

VAKCINOS

Tai puikiausias ligų prevencijos metodas, paveikiant organizmą užkratų siekiant išugdyti apsaugą nuo jo. Pirma reikia suprasti kaip šis metodas veikia. Vakcina yra sukuriama panaudojus tam tikrą virusą ir užkrečiant juo, kaip paprastai, vištos kiaušinio gemalą. Kadangi virusas nėra prisitaikęs prie šio organizmo, jis susilpnėja ir tampa mažai pavojingas. Todėl vėliau jį replikuojant, galima paskirstyti vakcinose susilpnintą virusą. Visu pirma šis virusas nėra genetiškai modifikuojamas pakeičiant jo genetinį kodą. Jums yra suleidžiamas tas pats virusas, tik silpnesnis. Dirbant su paprastomis, labiau išstudijuotomis,  bakterinėmis ir virusinėmis ligomis tai yra labai veiksminga. Tačiau kaip su visais , naujais ir nepakankamai išstudijuotais  virusais,  jūsų organizmas įgauna imunitetą aišku, bet paprastai tik susilpnintai viruso ar ligos formai ir yra didelė galimybė, kad vakcina nepadės kada užsikrėsite tikruoju, stipriu virusu. Todėl jūsų organizmo reakcija į jį gali būti nenuspėjama ir paprastai privesti prie absoliutaus bejėgiškumo prieš virusą.

VAKCINOS DĖL PELNO

Daugelis  naujausių vakcinų kaip vakcina nuo H1N1 ( kiaulių gripo), Thimerosal yra visiškai neefektyvios ir žiniasklaidoje apkalbamos tik kaip farmacijos triukas. Pirmas požymis, nes jos buvo sukurtos per labai trumpą laiką ir  nebuvo atitinkamai testuotos ir turėjo šalutinių poveikių . Antra, kad jos buvo beatodairiškai reklamuojamos naudojant dirbtinę krizę. Atsimename “Kiaulių gripo epidemiją“, tokia nauja liga ir jau turime staigiai sukurtą vakciną, kuri apsaugo nuo viruso, kurio poveikis populiacijai yra nežymus, prigimtis neaiški,  jokio epidemijos pavojaus. Daugelis tuometinių ekspertų nustatė, kad šis H1N1 negalėjo natūraliai atsirasti, kadangi viruso prigimtis buvo miglota, neatitinka viruso tariamos prigimties vietovė( šiaurinė Meksika-  pietinis Teksasas) ir  nebūdingas metų laikas. Bet buvo raginama visus skiepytis nuo šios “pabaisos“ ligos, bet daugelis žmonių buvo per daug sumanūs, kad užkibtu ant šio kabliuko paprastai apsižvalgę ir supratę kas dedasi. (Pačiam buvo keista, kad aplinkui  niekas negriūna, visi gyvi, žiniasklaidos propaganda šaukia, kad kas diena miršta daug žmonių. Nors pasidomėjus mirė vienas kitas ir tai tik dėl to, kad jų organizmas buvo per silpnas, kad net susidorotu su sunkesne gripo forma. O pats virusas buvo lengvai išgydomas naudojant tradicinius metodus naudojamus kovojant su stipresnėmis gripo formomis.) Net daktarams buvo siūloma skiepytis nuo H1N1, kad gautu visuomenės pasitikėjimą ir sukurtu būtinumo iliuziją. Ir tas nesuveikė.

TROJOS ARKLYS NAUJOSE VAKCINOSE

Tačiau šios vakcinos turėjo ir kitą efektą. Daktarai, kaip smegenų chirurgas R.Blaylock, tvirtino H1N1 vakcina gali sukelti  narkolepsiją, epilepsiją bei kitus sveikatos sutrikimus stipriai  pasireiškiančius  mažuose vaikuose. Bet apie tai buvo mažai kalbama, ypač Lietuvos spaudoje, užsienio spaudoje pasirodė pranešimai, kad gripo vakcina turi šalutinių efektų ir yra užregistruotų mirčių. Bet ir apie tai Lietuvoje buvo mažai girdima. Tačiau tikro pavojau nebuvimo pakako, kad žmonės nesiskiepijo ir šiais metais vėl suaktyvėjo vakcinos propagavimas visais būdais siekiant ją “prastumti“ net jeigu jūs apie tai nieko nežinotumėte.

London Telegraph: “Gripo skiepijimas vakcina  sustabdytas dėl suaktyvėjusių konvulsijų ir priepuolių vaikuose iki 5 metų“.

MailOnline.com: “Kiaulių gripo vakcina susieta su nervų pažeidimu“

TimesOnline: “ Mirtys susietos su H1N1 vakcina“

Health and Wellness.com “ Užregistruotas šalutinis H1N1 vakcinos poveikis Europoje“

Atsakingi mokslo daktarai kaip Dr. Wolfgang Wodor ( ES sveikatos komisija) ir kiti tyrimuose pastebėjo, kad H1N1 vakcina gali būti mirtina 3/10 žmonių neskaitant kitų pašalinių efektų likusioje procentinėje dalyje. Taip akivaizdžiai matoma, kad vakcina yra  pavojinga ir tikras pavojus slepiamas nuo paprastos publikos akių. Daugelyje šalių dabar net siūloma skiepyti šia (H1N1) vakcina kartu su reguliariu gripo skiepu, ir, kad ligoninių  ir valstybinio sektoriaus darbuotojai būtu ja skiepijami kaip darbo reikalavimas anot užtikrinant jų saugumą. Sujungiant pavojingą vakciną su reguliariu gripo skiepu ir labai įtartina. Pats reguliarus gripo skiepas yra tik nuo dalies iš paprastai 13% cirkuliuojančių gripo rūšių ir negalima tiksliai nustatyti jo patikimumą. O ampulėse ,nuo kelių reguliaraus gripo rūšių (kokteilyje), sudėtyje galima rasti elemento “Merkurijaus“, kuris yra pavojingas jūsų sveikatai, kadangi jam besikaupiant veikia smegenų veikla ir kitus pagrindinius organus. Todėl jeigu jau skiepysites  nuo reguliaraus gripo, paprašykite savo daktaro, kad parodytu   gripo skiepų ampulių įpakavimą ir perskaitykite sudėtį. Dar geriau jei susipažintumėte su esame situacija ir siūlomai sprendimais. Klastingi žmonės vadovaujasi metodu “problema-sprendimas“ Šie sukuria problemą ir pasiūlo sprendimą.

( Gerai, kad mes lietuviai, nebijome mes to gripo ir neimam to skiepo)

Pastaruoju metu medikų grupės siūlo gripo skiepu skiepyti nėščias moteris, kai senesniuose tyrimuose matoma, kad tai gali sukelti  vaisiaus netekimą, vaisiaus smegenų pažeidimą ir deformacijas. Nes vakcina sukelia imuninės sistemos suaktyvėjimą ir tai tiesiogiai paveikia nešiojimą vaisių/kūdikį. Mažiems vaikams galima smegenų ir imuninės sistemos pažeidimo grėsmė. Dažna galimybė, kad pats gripo skiepas gali sukelti gripą. Kiek naujagimių  yra skiepijami? Specialistai sako, kad kūdikis nėra pakankamai subrendęs  ir jokiu būdu negali būti skiepijamas.  Bet propagandos ratas sukasi ir sukasi ir galiausiai mes būsim tiek pripumpuoti “šlamšto“, kad neatskirsime kur natūralu, o kur dirbtina.

“Ateiti gali būti, kad darbo neįmanoma bus gauti negavus šios vakcinos“- Dr, S.Tenpenny.

Todėl reikia atsargiai elgtis su šiuolaikinėmis vakcinomis. Daugelis jų sukelia sveikatos sutikimų ir net mirtį. Sakoma, kad 10 mirčių iš 10000 vakcinacijų yra statistiškai nereikšminga, tačiau kada 80% juose per trumpą laiką pasireiškia rimti sveikatos sutrikimai, niekas nekreipia dėmesio. O kur dar neužregistruoti sutrikimai, skaičius gali stipriai išaugti. Todėl daugelyje populiarių vakcinų sudėtyje yra tokių pavojų nuo kurių žmonės, pagaminę pačia vakciną, uždirba pinigus gydydami.

Specialistų patarimai yra: Jokiu būdu nesuskiepyti nėščioms moterims. Sužinoti vakcinų sudėtį ir pasidomėti užregistruotais pašaliniai efektais su nepriklausomais specialistais. Netikėkite, prieš tai nepasidomėję, nuo ko  jums  skiepytis  siūlo jūsų šeimos daktaras, kadangi ( kaip mes žinome) jiems yra mokama agituojant tam tikrą farmacinę produkciją.

Visada raginu patikrinti informaciją, nes žmonės, turintis specialių planų mums, nori, kad jūs liktumėte abejingi.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.06.2020 laikas 21:30 Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 19:51 Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 18:46 Nepatogūs klausimai apie kriptozoologiją. Vieno tyrėjo atviravimai
Garsus amerikiečių ufologas ir paranormalių reiškinių tyrinėtojas Nikas Redfernas neseniai išsakė nuomonę apie tokią mokslo kryptį kaip kriptozoologiją.

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 14:07 Kol vaistai ir vakcina nuo koronaviruso neatrasti, rekomenduoja rūpintis imunine sistema
Sveikatos priežiūros specialistų teigimu, šiuo metu, kol dar neturime nei vaistų, nei vakcinos nuo koronaviruso, ypatingai svarbu kuo labiau sumažinti riziką užsikrėsti kvėpavimo takų virusais ir palaikyti imuninę sistemą. Nors dar nėra jokių mokslinių tyrimų, tvirtai įrodančių, koks gyvenimo būdas ...

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 13:53 Maistas Pagal Figūros Tipą

Vienos moterys valgo viską ir lieka lieknos, kitos, deja, skaičiuoja kąsnius, kad tik nesustambėtų, o atsikratyti nereikalingų kilogramų sunkiai pavyksta. Pagal kaulų struktūrą, medžiagų apykaitą, hormonų veiklą skiriami 3 figūros tipai – endomorfinis (apkūni), mezomorfinis (atletiška), ekt...

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 21:57 Stidas Bonetas. Piratas, nežinojęs stiebų pavadinimų
Tai buvo gerbiamas, patrauklus ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25 metų dvarininkas į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Žodis “milicija”, ko gero, gali klaidinti. Paprasčiau tariant, Stidas Bonetas vadovavo vietinei šauktinei kariuomenei....

Skaityti daugiau