Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (230) Komentarų: (0) (04.02.2019 - 22:57)

Stiprus naminis sirupas gali lengvai pašalinti skausmą ir sustiprinti kaulus ir sąnarius

Rekomenduojame tai išbandyti! Jums neteks nusivilti gautu rezultatu!

Laikui bėgant, mūsų organizme vyksta pokyčiai. Tai ypač pastebima ant odos (atsirandant raukšlėms). Taip pat kauluose ir sąnariuose, kurie silpnėja ir sukelia vienokius skausmus (paranormal.lt).

Siūlome kovoti, stiprinant šias svarbias kūno dalis šiuo stipriu naminiu sirupu.

Jei jaučiate sąnarių skausmą, gydymą reikia pradėti kuo greičiau. Nes jei leisite šiai problemai didėti, ji gali tapti lėtinė.

sąnarių skausmas, kelio skausmas, namų priemonė, vitaminai, razinos

Todėl šiandien siūlome jums paprastą, 100% natūralų naminį receptą, kuris padės suraminti skausmą ir sustiprinti sąnarius bei kaulus.

Priemonė sąnarių stiprinimui ir skausmui malšinti.

Norėdami šią priemonę paruošti jums reikės: razinų, moliūgų sėklų, natūralios želatinos be kvapiklių, linų sėklų, sezamo sėklų, saulėgrąžų sėklų, citrinos ir natūralaus medaus.

Į maišytuvą įdėkite po tris šaukštus razinų ir moliūgų sėklų. Po keturis šaukštus sezamo sėklų ir saulėgrąžų sėklų. Po penkis šaukštus linų sėklų ir medaus, taip pat vienos citrinos sulčių. Susmulkinkite iki pastos.

Užpilkite želatina (apie 25 g.) vandeniu, vadovaukitės pakuotės instrukcijomis. Tada supilkite jį į mišinį ir gerai sumaišykite.

Laikykite jį stikliniame inde ir šaldytuve.

Kiekvieną dieną išgerkite po šaukštelį ant tuščio skrandžio prieš pusryčius, kitą šaukštelį prieš pietus ir kitą šaukštą po pietų ar vakare.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar