Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 11

Tatuiruotės ir auskarai žaloja eterinį kūną?

Tarp paauglių, alternatyvaus jaunimo, menininkų populiarios tatuiruotės ir kūno auskarai atrodo šokiruojančiai. Anot jų, kūno menas padeda atskleisti asmenybę, priklausymą tam tikrai grupei. Tačiau daugelis iš jų, prieš darydamiesi tatuiruotę ar verdamiesi auskarus į įvairias kūno vietas, nepagalvoja, kad žaloja savo eterinį kūną.

Eterinis kūnas – tai žmogaus reakcijų talpykla. Jį sudaro šviesos spinduliai, sklindantys iš fizinio kūno. Eterinis kūnas gyvybinę energiją pasisavina per saulės rezginio čakrą ir siunčia į fizinį kūną. Tam, kad eterinis kūnas būtų švarus reikia vartoti daug vitamino C, valyti organizmą. Gali padėti maudynės druskų vonioje, savo kūno negalavimų pažinimas ir gydymas. Teigiama, kad tatuiruočių ir kūno auskarų reikėtų vengti, nes jie žaloja eterinį kūną ir trukdo laisvai tekėti gyvybinei energijai. Jeigu ant kūno jau yra tatuiruočių, auskarų ar kitų randų, reikėtų stengtis gydyti tą čakrą, kurioje yra šių pažeidimų. Bene labiausiai pažeistas čakras gydyti padeda miegas ir poilsis, meditacija.

eterinis kūnas, auskarai, energetika

Eterinis kūnas – tai žmogaus reakcijų talpykla. ©REUTERS

Ar tikrai auskarų vėrimas ar tatuiruočių darymas turi tokį didelį poveikį kūnui? Niekada nebūna vien tik balta ar juoda. Štai akupunktūra – tai tradicinės kinų medicinos būdas, kai į tam tikrus kūno taškus bedamos metalinės adatėlės. Tai taip pat kūno žalojimas, tačiau jis išlaisvina pradinę či energiją ir padeda atkurti harmoniją. Auskarų vėrimas – iš dalies yra tam tikra akupunktūros forma, tik ją atlieka visai arba beveik neišmanantis kinų medicinos žmogus. Energetiškai netinkamose vietose įverti auskarai gali turėti neigiamą poveikį kūno ir dvasios sveikatai.

Auskarų vėrimas ir tatuiravimas – tai ritualas, kai negyvas daiktas įsmeigiamas į dvasingą žmogaus kūną ir įgyja tam tikrų antgamtiškų galių. Tikima, kad kraujyje slypi energija, maitinanti žemesniojo pasaulio būtybes. Todėl tyčia (dėl tuštybės ar grožio) įpjauti kūną yra neišmintinga. Ankstyvoje jaunystėje padaryti kūno ženklai gali turėti įtakos visam gyvenimui, neleisti tobulėti dvasiškai.

Svarbu ne tik tinkama vieta, piešinys, bet ir koks žmogus daro tatuiruotę, veria auskarus. Kiekvienas simbolis, atvaizdas, žodis turi skirtingas vibracijas, keičiančias žmogaus gyvenimą į vieną ar į kitą pusę. Tačiau kai kuriais atvejais tatuiruotės gali turėti gydančią, apsauginę ir sielą apvalančią galią. Jos negali būti negatyvios, turi būti įkvepiančios ir svarbiausia padarytos tinkamoje kūno vietoje.

Nedidelė, neutrali tatuiruotė ir pora auskarų ausyse neturėtų daryti labai didelę ir neigiamą įtaką. Susirūpinti reikėtų tiems, kurie jų turi labai daug ir labai didelių. Tikima, kad panaikinus tatuiruotes ar bent dalį jų, atgaunama pusiausvyra, gyvenimas pradeda tekėti palankesne vaga.

Tatuiruočių darymasis ir auskarų vėrimasis neretai virsta manija. Labai dažnai tokie žmonės kenčia nuo psichinių ligų simptomų ir emocinių sutrikimų. Gyvenime jie neranda ramybės. Kūno meną jie naudoja kaip psichoterapijos seansą, tikėdamiesi, kad jis suteiks jiems jėgų, stiprybės ir drąsos. Tačiau yra kaip tik atvirkščiai. Energetiniai kanalai dažnai negrįžtamai pažeidžiami. Tada gali pasirodyti, kad pasaulis slysta iš po kojų, nors priežastis, kodėl taip vyksta nėra aiški.

Tatuiruotės ir auskarų vėrimas gali pažeisti ne tik eterinį, bet ir fizinį kūną. Tai gana skausminga procedūra, per kurią pažeidžiami odos sluoksniai. Neretai tokios procedūros atliekamos, nesilaikant elementarios higienos. Nė vienas iš tokių kūno puošmenų mėgėjų nėra visiškai apsaugotas nuo įvairiausių infekcijų, hepatito ar net ŽIV. Nusprendus pašalinti pabodusią tatuiruotę reikės iškęsti labai brangias, ilgas ir dar skausmingesnes procedūras. Net tada pėdsakas liks ir primins apie praėjusį gyvenimo etapą.

Net laikinos tatuiruotės, pavyzdžiui, chna, nėra saugios. Kai kuriems žmonėms jos gali sukelti alergiją ar net astmą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau